Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Teraz to serio zastanawiam się, dlaczego wszyscy na sida skaczą(a może to już on na nich?). Bo jakby nie patrzeć od razu poleciał typkowi od hipokrytów, po przytoczeniu punktu regulaminu :) Widzę "elita" Benchmarka. Ktoś jak t.luk, JackHammer podobno faktycznie nabili repy, ale w działach pomocy, i wyjdzie taki typek który walnie głupim tekstem, dostając po 8 repy, i przez nowych będzie uważany jako "bardziej godny zaufania", bo ma dajmy na to 1k repy, więc nie jest tak jak ktoś to gadał"czy kogoś to obchodzi", bo dla ludzi, którzy są tutaj dla porad sprzętowych, ważne jest właśnie takie coś, bo wyjdzie taki Dip79(czy jakoś tak) z 1k repy i 1500 postów, które w 90% nabił w tematach w "Na Luzie" i przez ludzi którzy nie siedzą na forum non stop, jego porada OCCT 5 minut i daj screena, będzie bardziej zaufana, niż typka który ma 300 postów i 20 repy, bo nie oszukujmy się, ludzie w 90 przypadków zapominają o rozdaniu repy.

 

Pewnie ktoś pewnie powie że piszę chaotycznie, nie da się mnie zrozumieć, dostanie 20 repy, i pójdzie hejtać tych którzy chcą się wykazać w działach pomocy. Pomijając typków jak Dip i iny do niego podobni.

Edytowane przez JacobX14
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

:hahaha:

 

Dyskusja z Tobą to jak gra w szachy z gołębiem... Poprzewracał pionki, zesrał się na szachownicę i jeszcze myśli, że wygrał.

 

Jeszcze tego nie słyszałem :hahaha: i nie moge sie podnieść z podłogi :hahaha:
Link to post
Share on other sites

Jacob, bo jesteś świeżak i nie wiesz kto to dip czy shaco, oraz w jaki sposób dostałem początkowe 500-600rep ale to da się sprawdzić - wertuj forum na pół roku wstecz to się wszystkiego o mnie dowiesz, a jak masz zamiar opierać wypowiedzi na postawie jednej sytuacji bądź okresu z 2 tyg wstecz, to lepiej przemilcz temat.

 

I piątka dla nasc~ dawno się tak nie ubawiłem!:D

Link to post
Share on other sites

darkatraz, ale licznik repy nie :) I o to mi chodzi, gdyby to zablokowali, nagle okazuje sie że taki sid, czy mst, lu nascutasus ,mają10 repy -.- :D

Czy naprawde nikt tego nie poruszył?

 

Walka z wiatrakami jak widzisz po wypowiedziach poniżej Twojej.

 

@up

Czego ty chcesz ode mnie?

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Nie rozumiem tego napinania się o punkty.

 

Każdy widzi jak jest. Żeby było to coś warte, każdy przyznany przez kogoś punkt musiałby być poddany weryfikacji i zaakceptowany (bądź nie) przez moderatora. Punkty mogliby rozdawać tylko autorzy tematów (którzy generalnie tego nie robią lub robią to nieumiejętnie lecąc każdemu z góry do dołu).

Link to post
Share on other sites

Jeszcze tego nie słyszałem i nie moge sie podnieść z podłogi

Oryginał :

 

http://img.myepicwall.com/i/2012/10/52e67015d0a0d49801ef4106b3d63f3e.png?1351602959

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja zawsze czytam te tematy ale czasami ręce tak opadają, że z litości się nie odzywam.

 

Jaazik to padaka normalnie.

 

Luknij ty w końcu PW :P

A dobra, już wiem why was tak na labie "szanują" :D

Jacob pisz zrozumiale, a nie jak Yoda bo to już irytuje pomału.

Link to post
Share on other sites

Jaazik to padaka normalnie.

Jaka padaka ? Far Cry 3 chodzi mu w HD na full przy GF 9600GT. Gdybym miał jego zdolność zaklinania rzeczywistości oszczędziłbym sporo kasy na sprzęcie :P

Link to post
Share on other sites

Ten extremme jest mega, czy jakoś tak. Pomijam już pisanie jednym blokiem bez znaków przestankowych, ale sama zawartość merytoryczna jego postów zrywa czapkę z bani. Nie wiem dlaczego ktoś wypisujący takie cuda dalej sobie szwęda się po forum i nikt mu nie właduje perma za idiotyzm... bo gość jest albo totalnym matołem albo uprawia sprytny trolling polegający na robieniu z siebie idioty.

Link to post
Share on other sites

Za dużo rzeczy puszczasz mimo uwagi żeby dostać eksperta, ale potrzeba tam będzie też zwykłych, oddanych, kompetentnych i aktywnych doradzaczy - i w to celuj. Na wyższą rangę to ja tam widzę raczej Igorussa, Snipera, wujashka, JH czy mnie, bo tutaj nawet detale nie umykają a wiedza jest szeroka - takich autorytetów trzeba. Nie żeby coś, mówię jak uważam bez pieprzenia w bambus. Jakość ma być na najwyższym poziomie, niczym t.luk czy drachenfeles w swoich dziedzinach bo inaczej szkoda zachodu. Ale każdy od czegoś zaczynał więc jak się wyrobisz to kto wie...

W wyższej randze nie powinno być miejsca dla ludzi twojego pokroju - mod nie może być zapatrzonym w siebie narcyzem, który uważa się za "pępek świata". Trochę samokrytyki bo w chwili obecnej wyzywasz większość ludzi od debili i powtarzasz się jak dzieciak nie robiąc przy tym nic konstruktywnego. Śmieszy mnie też, że już czujesz się "zielonym". Zestawy przeglądam codziennie i jakoś nie zauważyłem twoich "ultra-super-hiper-*****istych" porad. Zejdź na ziemię...

Link to post
Share on other sites

Fałszywa skromność nie jest cnotą, a ja znam swoją cenę oraz granice kompetencji, więc zamiast pustej i nierzeczowej krytyki sam przestań zachowywać się jak dzieciak któremu ktoś zabrał cukierka i musi pobyć gnuśnym. Dziękuję, dobranoc.

 

A do tego co i kiedy robię... no gó**o ci do tego po prostu.

Link to post
Share on other sites

Wielokrotnie raportowałem jego posty, zwracając uwagę na to, że pomijając "styl", w jakim je tworzy są one najzwyczajniej debilne pod względem merytorycznym. Jak do tej pory zero reakcji.

Link to post
Share on other sites

W wyższej randze nie powinno być miejsca dla ludzi twojego pokroju - mod nie może być zapatrzonym w siebie narcyzem, który uważa się za "pępek świata". Trochę samokrytyki bo w chwili obecnej wyzywasz większość ludzi od debili i powtarzasz się jak dzieciak nie robiąc przy tym nic konstruktywnego. Śmieszy mnie też, że już czujesz się "zielonym". Zestawy przeglądam codziennie i jakoś nie zauważyłem twoich "ultra-super-hiper-*****istych" porad. Zejdź na ziemię...

A ty coś za jeden ?

Link to post
Share on other sites

Teraz to serio zastanawiam się, dlaczego wszyscy na sida skaczą(a może to już on na nich?). Bo jakby nie patrzeć od razu poleciał typkowi od hipokrytów, po przytoczeniu punktu regulaminu :) Widzę "elita" Benchmarka. Ktoś jak t.luk, JackHammer podobno faktycznie nabili repy, ale w działach pomocy, i wyjdzie taki typek który walnie głupim tekstem, dostając po 8 repy, i przez nowych będzie uważany jako "bardziej godny zaufania", bo ma dajmy na to 1k repy, więc nie jest tak jak ktoś to gadał"czy kogoś to obchodzi", bo dla ludzi, którzy są tutaj dla porad sprzętowych, ważne jest właśnie takie coś, bo wyjdzie taki Dip79(czy jakoś tak) z 1k repy i 1500 postów, które w 90% nabił w tematach w "Na Luzie" i przez ludzi którzy nie siedzą na forum non stop, jego porada OCCT 5 minut i daj screena, będzie bardziej zaufana, niż typka który ma 300 postów i 20 repy, bo nie oszukujmy się, ludzie w 90 przypadków zapominają o rozdaniu repy.

 

Pewnie ktoś pewnie powie że piszę chaotycznie, nie da się mnie zrozumieć, dostanie 20 repy, i pójdzie hejtać tych którzy chcą się wykazać w działach pomocy. Pomijając typków jak Dip i iny do niego podobni.

 

Jakbym czytał życiorys sida na tym forum. Przyszedł, nabił 1k repów za idiotyczne wypowiedzi (które w 99% ubliżają drugiej osobie) i wszyscy uważają go za eksperta. "No bo przecież ma 1k reputacji!!!"

 

Sprawdź sobie jego historię zielonych punkcików. Wtedy dopiero napisz coś, bo dotychczas gadasz głupoty...

 

"OCCT na 5 minut i daj screena"? Nie słyszałem, ale nie doradzaj więcej czegoś takiego.

 

bo jesteś świeżak i nie wiesz kto to dip czy shaco

 

Z całym szacunkiem, ale ty również jesteś świeżakiem dla części "wyjadaczy". Nie wiesz jak to forum rozkwitało i jacy ludzie się tu przewinęli.

 

 

Samych ekspertów typu JH, wujashek, t.luk, gtxxor i innych byłoby więcej. Niestety teraz jest wyścig z czasem i kto prędzej zaproponuje jakiś zestaw. A jak wejdę w taki temat i zobaczę, że wszystko zostało dopowiedziane i super zestawy są, to po co niepotrzebnie się udzielać? Kiedyś swego czasu pomogłem sporej liczbie osób i sam składałem zestawy, ale teraz to przepadło. Hah, pamiętam nawet jak z tobą sid (tak, z tobą!) sprzeczałem się na temat obudowy. Wtedy jeszcze byłeś spoko gościem z którym można było pogadać. A teraz? Robisz za wielkiego "pana", a przy tym wychodzisz na k*tasa.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...