Skocz do zawartości

Nagly spadek wynikow w 3DMarkach


Recommended Posts

jest tak:

3dmark06 po malym OC karty na spokojnie sobie wyciagalem jakies 15tys pkt.wszystko smigalo jak nalezy..

a od jakichs 3 dni jak mam w nim 8tys to sie ciesze...tak samo spadly wyniki w marku 05..

jedyna zmiana w systemie jaka ostatnio zaszla to winda sciagnela troche poprawek...

zeby bylo smieszniej np w benchmarku Haven mam wynik jak poprzednio,jakies inne testy w grach typu Far Cry czy Crisis(wbudowane benchmarki) pokazuja nadal te same wyniki....

przeinstalowanie sterow i marka06 nic nie zmienilo...

no i pytanie:coz moze byc powodem??jakies pomysly?moze ktoras poprawka cos namieszala...tylko ktora?

poza tym nie zeby mi jakos specjalnie na marku zalezalo....jednak mimo wszystko milo go miec poza tym jest to dosc ciekawy problem...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przyczyn może być wiele, począwszy od za dużego OC karty graficznej lub procesora (sam tak miałem kiedyś że wszystkie testy pokazywały wzrost wydajności, a w 3d markach był już spadek), przegrzewanie się karty lub procesora, jak również może to być przyczyna softwarowa np. kiedyś po instalacji nowych forcewarów automatycznie włączał się profil dla 3Dmarka06 z AAx16 i miałem połowę wyników, dopiero po ustawieniu w panelu karty graficznej na stałe profilu na wysoką wydajność wszystko wróciło do normy.

Edytowane przez randallandhopkirk
Link to post
Share on other sites

Wynik z Vantage prawidłowy.

Przejrzyj Temat z wynikami z 3D Marka 06. Tam jest opisane jak Stary 3D M 06 ma się do nowszych sprzętów.

 

pisalem:jednego dnia jest 14k pkt drugiego juz paranoja....jedyna zmiana to aktualizacja win7 :(

 

no i patrzcie i podziwiajcie narody!!

 

http://www.3dmark.com/3dm06/17042192

 

:)

 

pytacie jak?ano z nudow chyba ze 20x przeinstalowalem stery grafiki...drive cleaner az sie spocil itp....no i w koncu zatrybilo!!

 

niemniej dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...