Skocz do zawartości

Czy mam szansę zostać scenarzystą ?


Recommended Posts

Mówię serio :] Takich pomysłów jak to to mam od groma . Coś w rodzaju melodramatu . To tylko kawałek :) Lubię pisać o takich rzeczach :)

 

"Chciałbym wam opowiedzieć o historii która przytrafiła mi się 2 lata temu , będąc ładnych kilkaset kilometrów od domu postanowiłem skorzystać z usług ekskluzywnych prostytutek . znalazlem kilka ogloszen na stronie roksy . wybrałem jedno zadzwonilem i umówiłem się , wybrałem 19-tke . kupilem kwiatka i wino i udalem sie do niej . oczom mym ukazała się piekna kobieta , az sie w pewnym momencie zastanowilem czy trafilem pod dobry adres , taka kobieta zajmujaca sie takim czyms ?? pierwsze co to zauwazylem siniaki na twarzy , nie wiedzialem czy spytac czy nic nie mowic . z poczatku nic nie mowilem . wszedlem rozgoscilem sie , zaczelismy rozmawiac o tym i o tamtym zamiast kochac sie , zanim sie zorientowalismy minely 2 godziny , opowiadala mi o tych ktorzy przychodzili do niej , ja bylem pierwszym normalnym ktory zawital do niej , jedni korzystali i nie placili , jedni byli agresywni , prawie sie rozplakala mowiac o tym. bylismy juz troche podpici i wtedy ona sie zaczela do mnie dobierac http://www.dobramama.pl/images/emoticons/silly.gif no i wyladowalismy w lozku , potem znow przegadalismy pol nocy , tulilismy sie do siebie jakbysmy byli parą :D

rano wyszedlem do sklepu , ona jeszcze spala , ale jak wrocilem to ona siedziala w kacie i plakala , myslalem ze ja tez za chwile sie rozplacze , jak mnie zobaczyla to rzuciła mi sie w ramiona , powiedziala ze chce abym ja zabral stamtad , nigdy nie spotkala kogos tak dobrego jak ja , przytulilem ja i powiedzialem ze zabiore . minelo troche czasu zanim sie uspokoila bo myslala ze bylem kolejnym z tych drani ktory wykorzystal i nie zaplacil , spakowala sie i pojechalismy do mnie , nie rozstajemy sie na chwile , kazda wolną spedzamy razem , oswiadczylem sie jej niedawno i planujemy slub teraz . potem może jakieś dzieci http://www.dobramama.pl/images/emoticons/smile.gif pożyjemy zobaczymy ..."

Edytowane przez niedoswiadczony
Link to post
Share on other sites

http://www.dobramama...417372/przygoda :D

 

 

Edit: Żeby nie było, że odwiedzam tego typu serwisy... Po prostu wklepałem fragment tekstu w przeglądarkę ponieważ zaśmierdziało trolem :).

 

Tylko nie trolem :)

Na tej strone pisałem więcej takich opowieści jak tak - chcesz to zaraz poszukam linków ze stycznia :)

Ogólnie lubie o tym pisać i mieć niezłą frajdę, jak niektóre z tych babek wierzą w to co pisze :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...