Skocz do zawartości

[Zamiana] 4870-nowy z gwarancją na GTX 260/275


Recommended Posts

WITAM!

Zamienie Radka 4870 512MB GDDR5 750/3600 z pisemna gwarancja od dnia 10.12.2009 w wersji box na GTX 260/275.Zamiana bo zmieniam platforme z amd na intela a nie lubie mieszac stylow :) . Choc zdaje sobie sprawe ze 7 na 10 testow w gierkach wygrywa 4870(z GTX 260 ofkorz) :) .Najchetniej z Wawy,ale nie warunek.Czekam na propozycje. Moze byc gg 3223325.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt :) !!

Link to post
Share on other sites

1. To nie jest tak że w 7 na 10 grach wygrywa radeon 4870. Jest wprost odwrotnie.

2. Polączenie platformy intela i karty amd/ati nie jest mieszaniem stylu ! Równie dobrze mogła byś (mógł byś?) obawiać się (po ostaniej wojnie intela z nvidią) połączenia ..... intela z nvidią.

 

Natomiast jesli po prostu chcesz wymienić radeona 4870 na ciut wydajniejszego GF gtx260 (216sp) to OK, życzę powodzenia.

Link to post
Share on other sites

Wielu ludziom sie wlasnie wydaje ze AMD & RADEON + Intel + Nvidia a to gów :) prawda ( sam nawet kiedys tak myslałem) bo maja podobne barwy :)

 

no hmm nie ma czegos takiego jak nowy 4870 ale zarazem uzywany o.O to wkoncu nowy czy uzywany, bo po otwarciu produkt traci 30% na wartosci :) no ale mniejsza z tym jak juz ktos sie zamieni ( w co watpie) na tego 260 to napewno nikt sie nei zamieni na 275 :]

 

a poza tym nie musisz zmieniac karty bo intel nie bedzie sie gryzł z radeonem a redek lepszy fajniejszyy i i i ukochanszy \../(^_^)\../:P

Link to post
Share on other sites

Naprawdę?Ok-powiedzmy 6/10. W testach na tym portalu sporo gierek w ktorych 4870 radzi sobie lepiej niz zwykly GTX 260(arma2, nfs shift,dragon rising i kilka innych),przy full hd-a taki mam monitor,wiec testow nizej nie biore pod uwage. 2 gry ktore sie rzucily w oczy to Batman i Lost Planet- i tu racja-Radek przegrywa.Oczywiscie wiem ze zalezy to od wielu czynnikow(aa itp) a tak pozatym nie chce wywolywac wojny ATI z GeForcem przed swietami....wiec niech bedzie remis :) . A zmiana paltformy? od 9 lat mam tylko grafy z Ati, wiec chce sie przekonac jaka jest roznica w podobnej klasie konkurencji-jakosc obrazu i inne sprawy.Pozdrawiam cie i Wesołych Świąt!

 

--

 

no hmm nie ma czegos takiego jak nowy 4870 ale zarazem uzywany o.O to wkoncu nowy czy uzywany, bo po otwarciu produkt traci 30% na wartosci :) no ale mniejsza z tym jak juz ktos sie zamieni ( w co watpie) na tego 260 to napewno nikt sie nei zamieni na 275 :)

 

No oczywiście-karta wyciagana z pudla i zainstalowana obok drugiego 4870( pracowala tak ze 4godzinki max-w celach testowych) a przy okazji-jesli chodzi o zamiane na GTX275 to oczywiscie w gre wchodzi doplata-to chyba normalne. Czasem sie zdarza ze ktos nie wykorzystuje mocy swej karty i chce ja sprzedac/zamienic.

 

 

Nie pisz posta pod postem - zapoznaj się z regulaminem.

Link to post
Share on other sites

Masz rację nie wywołujmy wojny nvidia vs ati aleee 260 jest wydajniejsza :x

260 po oc zrównuje się z 4890 również po OC czyli nie ma tu raczej miejsca na 4870 :)

Fajnie że chcesz wymienić ati na nvidie żeby chociaż zobaczyć co i jak bo niektórzy to się tego dosłownie boją i ich "najukochańsze radki bądź geforcy są najlepsze : :( )

 

Skoro był testowany i używany to stracił on już trochę na wartości - nie jakoś bardzo znacznie ale trzeba się z tym liczyć :D

 

Kumpel ma 280 gtx na wymianę może będziesz zainteresowany :]

Link to post
Share on other sites

Testowałem w nowym procesie gtx9800 i 260,nie wspominając o 9800 bo odpada w tej sytuacji,260 jest od 4870 troche lepsza ale też nie w każdym tytule tak czy siak korzyść przemawia na gtx260.Jak już chcesz zmienić to zaproponuj z dopłatą na gtx275 który na dzien dzisiejszy jest najrozsądniejszym zakupem lub jesli kasa pozwala na 280,285.

Ja osobiście sprzedałem 4870.

Link to post
Share on other sites

nieaktualne. zamiana doszla do skutku :) . No.chyba ze ktos chce z powodow finansowych zamienic drugiego 4870 ktorego posiadam(plus moja doplata) na na cos mocniejszego,ati lub gf...........ew moge go sprzedac. tak jak poprzednio-najlepiej gg.

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM!! Bez podzialu na platformę :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...