Skocz do zawartości

AeroCool PGS Strike-X a Dark Rock 2


Recommended Posts

Witam. Mam pytanie do ludzi znających się na obudowach jak i coolerach na procesory. Niedawno zakupiłem obudowę PGS Strike-X i mam w planach zakup chłodzenia Dark Rock 2, i tutaj pojawia się pytanie, czy przy podłączeniu DR2 na procesor, umieszczony w starej płycie głównej (Asus P5B sprzed ~3lat), pojawią się problemy z miejscem? Moja płyta znajduje się praktycznie na samej górze obudowy, zresztą zobaczcie na to zdjęcie:

Dołączona grafika

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Musiał byś wejść na stronę producenta i sprawdzić wymiary szerokości obudowy oraz wysokości chłodzenia, musisz doliczyć dystanse między płytą a obudową oraz wysokość od płyty na procesor i będziesz wiedział. Ale myślę że będzie się mieścić.

Link to post
Share on other sites

Obudowa może pomieścić chłodzenie o wysokości do 163mm ( dane producenta ) .

Dark Rock 2 ma 166mm ( może wejść , ale nie musi ) .

Obudowa ma w standardzie wentylator panela bocznego na wysokości chłodzenia procesora - z zamontowanym

wentylatorem na panelu bocznym , nie wejdzie na pewno - bez niego ( ta wersja obudowy ) pogorszy i tak kiepskie

właściwości wentylacyjne obudowy .

Link to post
Share on other sites

Czyli nawet z wymontowanym wentylatorem panelu bocznego, DR2 nie wejdzie? A czy ten Macho 120, na 100% wejdzie do tej obudowy i czy jego wydajność jest porównywalna do DR2?

 

 

Edit. Jeszcze mam pytanko, czy w tej obudowie dam rade zamontować chłodzenie wodne? Jeżeli tak, to zrezygnowałbym z radiatora.

Edytowane przez shayenek
Link to post
Share on other sites

Komputer i tak prawdopodobnie będzie stał otwarty więc wysokość nie ma znaczenia. Chciałem tylko wiedzieć, czy DR2 zmieści się biorąc pod uwagę odległość, że tak się wyrażę sufitu obudowy a górą coolera, tak jak to zaznaczyłem tutaj: http://i.imgur.com/ptM1Q.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...