Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!

Zwracam się z prosbą o doradztwo w sprawie kupna telewizora.Moje wymagania:

-przede wszystkim plazma!

-najlepiej od panasonica

-bez 3D [według mnie,ta technologia nadal nie jest w 100% opracowana przez większość producentów,poza tym zabawa z okularami itp. mnie denerwuje-mi wystarczy Full HD z 600Hz]

-wielkość tv od 42" do 50"

-cena gdzieś +/- 4000zł

Żałuję trochę,bo przespałem dobrą serię G30 od panasonica.Szukałem jakiegoś modelu z tej serii,ale żaden nie jest już dostępny [mówi się trudno].Teraz pewnie już będzie tylko w sprzedaży nowsza seria.

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś jeszcze jakieś koncepcje?Zastanawiam się,czy nie lepiej poczekać i po nowym roku zacząć szukać czegoś w sklepach.Wtedy chyba będzie wykaz wszystkich dostępnych modeli.

 

Rzuć okiem na plazmy w tej cenie, nie ma ich obecnie za dużo. Przejrzyj co Ci się podoba. Będziesz podłączał do niej konsole? link: http://www.ceneo.pl/...m3800;n4100.htm

 

Nie zamierzam podłączać konsoli.Prędzej PC.
Link to post
Share on other sites

W tym roku nie kupisz modelu z matrycą NeoPDP bez opcji 3D. Niestety ta zbędna opcja jest już we wszystkich modelach prócz modelu TX-P42X50E a dobra wiadomość to taka że to tylko opcja więc nie trzeba z niej korzystać. Sam jestem posiadaczem serii G i kupiłem ją właśnie dlatego że 3D i przeglądarka nie były mi potrzebne. W cenie około 4000zł moge ci polecić telewizor Panasonica model TX-P50ST50E. W tej cenie to najlepsze i największe rozwiązanie. Bardzo dobry model o poborze średnim 170W. Ma przeglądarke i 3D ale tak jak wspomniałem wszystkie je już mają więc nie masz wyboru. Telewizor ma płynność ruchu czyli 100Hz a technologia o której mówisz to "Inteligent frame creation 600Hz" to technologia która ma na celu upłynnianie ruchu i nie ma nic wpólnego z odświezaniem obrazu. Tą technologie mają również plazmy samsunga i LG ale one nie mają 100Hz więc ta technologia niewiele im pomaga jeśli chodzi o płynność ruchu. I to tyle. Pytaj jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć a odpowiem.

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

W tym roku nie kupisz modelu z matrycą NeoPDP bez opcji 3D. Niestety ta zbędna opcja jest już we wszystkich modelach prócz modelu TX-P42X50E a dobra wiadomość to taka że to tylko opcja więc nie trzeba z niej korzystać. Sam jestem posiadaczem serii G i kupiłem ją właśnie dlatego że 3D i przeglądarka nie były mi potrzebne. W cenie około 4000zł moge ci polecić telewizor Panasonica model TX-P50ST50E. W tej cenie to najlepsze i największe rozwiązanie. Bardzo dobry model o poborze średnim 170W. Ma przeglądarke i 3D ale tak jak wspomniałem wszystkie je już mają więc nie masz wyboru. Telewizor ma płynność ruchu czyli 100Hz a technologia o której mówisz to "Inteligent frame creation 600Hz" to technologia która ma na celu upłynnianie ruchu i nie ma nic wpólnego z odświezaniem obrazu. Tą technologie mają również plazmy samsunga i LG ale one nie mają 100Hz więc ta technologia niewiele im pomaga jeśli chodzi o płynność ruchu. I to tyle. Pytaj jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć a odpowiem.

 

Nawet ciekawa propozycja jak za te pieniądze.
Link to post
Share on other sites

@up - takie ciekawostki:

- obrotowa podstawa ? w plazmie kąty są idealne więc nie wiem po co to, chyba że mamy pokój szeroki na 20m

- matowa matryca ? może ktoś coś powiedzieć na ten temat ?

- przycisk całkowicie odcinający dopływ prądu do TV , a to już wyższa technologia ;)

Link to post
Share on other sites

W tej cenie spokojnie znajdziesz plazmę od Panasonica. Jak już wspominali inni, większość funkcji ląduje w telewizorach "by default" więc nie ma co szukać modeli bez czegoś ;) Co do świątecznych "promocji" to pewnie da się coś znaleźć (byle być ostrożnym) ;)

Link to post
Share on other sites

A propos modelu TX50ST50E to tych kolesi mogę na pewno polecić: http://www.kajt24.pl/tv-plazma-panasonic-txp50st50e-3d-p-8675.html

Kupuję u nich cały sprzęt RTV i nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Jesli jesteś przypadkiem jakimś z okolic Wrocławia warto pofatygować się do nich osobiście bo przy większych zakupach można jeszcze negocjować ceny :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...