Skocz do zawartości

Webdeveloper / Content Admin poszukiwany!


Recommended Posts

W sumie jakby sie uprzec to poszukuje nawet dwoch osob a nie tylko jednej ;)

 

Web Developer, ktory bedzie w stanie sie zajac ogarnieciem formularzy i pomoc w budowie nowej strony (nowy jezyk). PHP, MySQL w przypadku developera to podstawa. Ale jesli bedzie chwilowy brak pracy typowo programowej, pomoze on budowac nowa strone (kilkaset podstron). Dodatkowo bardzo mile widziane jakies doswiadczenie w Photoshopie. Javascript takze bedzie plusikiem, ale nie wiele nam tego teraz trzeba :P

 

Content Admin - HTML, CSS, photoshop....

Ta osoba glownie bedzie odpowiedzialna za pomoc w ogarnieciu ogromnej puli requestow zmian na obecnie istniejacych stronach i w budowie nowej strony - dodatkowego jezyka ktory wspomnialem wczesniej).

 

Warto wspomniec iz praca ta jest tymczasowa, aczkolwiek mamy braki w dobrych ludziach i jesli sie ktos okaze naprawde super, bedzie mozliwosc podjecia pracy na stale. Jeszcze jeden wazny element - praca w Anglii (okolica Reading - 50km na zachod od Londynu) - w bardzo dobrej i znanej korporacj. Podejrzewam iz jest mozliwosc pracy zdalnej, aczkolwiek mamy zle doswiadczenia z taka forma :)

 

Jesli jestescie zainteresowani albo znacie kogos kto moglby byc, prosze o kontakt a ja postaram sie odpowiedziec na wszelkie pytania. Ze wzgledu na fakt iz znajduje sie w UK, polecam kontakt via skype (malcolm.feth), gg:323336 albo po prostu email: malcolm@provector.pl

 

Oczywiscie znajomosc jezyka angielskiego w przypadku tej pracy jest niezbedna :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość DANNY_79

@entuzjasta789:

 

To wcale nie są jakieś wyimaginowane wymagania. Jedyne co trochę tu nie pasuje to "Dodatkowo bardzo mile widziane jakies doswiadczenie w Photoshopie." Bo z jakiej racji programista serwerów www (szeroko pojętych, aby mi nikt nie zarzucił) i baz danych musi się znać na obróbce map bitowych. To jak blacharz - cukiernik :menda:

 

Ale nie pierwszy raz widzę.

Jak ja zaczynałem robotę w swojej firmie, też robiłem to i owo (byłem i grafikiem i programistą w C++ & C#, a jak trzeba to i kierowcą lol = i to ostatnie mi się wtedy najbardziej podobało, bo w samochodzie nikt mi nic nie kazał w międzyczasie robić), cóż czasem tak trzeba.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Podejrzewam iz jest mozliwosc pracy zdalnej, aczkolwiek mamy zle doswiadczenia z taka forma :)

Tak już poza tematem. Why? Też mam pewne doświadczenie jeśli chodzi o ten system pracy i chętnie poczytam o Twoich uwagach. Jeszce do niedawna uważano takie rozwiązanie za pełne samych zalet - przynajmniej po stronie pracodawcy. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...