Skocz do zawartości

Samsung UE40ES6100 napisy w filmie


Recommended Posts

Witaj, napisy powinny być głównie w formacie .srt. i mieć taką samą nazwę jak plik filmu, jeśli mowa o ripach. TV powinien wczytać je automatycznie. Konwertery napisów znajdziesz w google.

Edytowane przez Szarik_Komputerowiec
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podczas oglądania filmu naciśnij klawisz "Tools" i tam powinieneś mieć opcje napisów. Fabrycznie pewnie bedzie ustawione na europe zachodnią więc zmień na centralną to nie będzie problemu z polskimi napisami. I tak jak napisał użytkownik wyżej jeśli będą miały te samą nazwe co plik z filmem to samsung powinien puścić je automatycznie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

napisy działają jeśli są ściągane przez napiprojekt w formacie *str. Ale gdy ściągne napisy do filmu oddzielnie i dam im taką samą nazwę jaką ma film to tv ich nie czyta, sprawdzałem czy są dobrze dopasowane do filmu na kompie i jest ok. Wiecie jak zrobić żeby tv je wczytał?

 

 

Mam jeszcze taki problem:

mam internet 10MB/s a wszystkie seriale cały czas się tną. Czym to jest spowodowane? na komputerze wszystko odtwarza bez najmniejszej zacinki.

Edytowane przez Rumi95
Link to post
Share on other sites

Na moim panasonicu też mam problem z serialami na ipli. Z tego co wiem w telewizorze ta aplikacja jest zbyt obciążona i źle zoptymalizowana pod telewizory. Pewnie dojdą w końcu jak to naprawić ale na razie kupa ludzi ma problem z kiepskim odtwarzaniem na ipli mimo dobrych połączeń internetowych. Na to już nic nie poradzisz.

 

Rozumiem że te ściągnięte napisy są w formacie .txt? bo jeśli nie to może nie widzieć.

 

Po za tym w opcjach napisów powinieneś mieć możliwość wybrania pliku z napisami. Spróbuj tej metody.

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

napisy miałem w formacie .str, opcje napisów pojawiają się tylko w filmach w których włączą się automatycznie. Na razie scalę napisy z filmem, mam nadzieję że będzie dobrze,

 

a co do IPLI to jej nie używałem, włączałem tylko seriale w tvp

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...