Skocz do zawartości

Karta Graficzna do 200 zł.


Recommended Posts

dodam jeszcze szymek, gosciu ma ultra w 1680x1050, nagrywane frapsem czyli z 10-15 klatek mniej niż bez

http://www.youtube.com/watch?v=wssLPAxGKzs

 

to sobie porównaj zę ja gram na low i w 1920x1080, mam troche wiecej klatek od niego ale i bardziej podreconego proca (a 4850 to mniej wiecej to samo co gts250)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

dam111111 hahaha dobre, szczególnie po tym jak ostatnie porządne stery do serii HD48xx wyśzły w listopadzie... ale 2011 roku :)

HD jest super kartą w niskiej cenie ale GTS-a nvidia cały czas wspiera, amd niestety już mydli tylko oczy ;) takie są fakty kolego

 

edit

i nie pisze tego jao jaki tam fan, bo już na mnie czeka hd7770 z tego co sie dziś dowiedziałem, ale jeszcze w sierpniu miałem hd4870 i wiem jak sie ma wydajność tej szybszej nawet od 4850 do mojego obecnego sprzętu

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

szymek, bierz albo hd4850 (moim zdaniem super karta też miałem już ze 3) albo gts-a 250 . Są w podobnej cenie, jeżeli chodzi o GTS-a to mam go na tą chwilę i w każdej grze mogę ci powiedzieć jak fika, ale wiem z doświadczenia, ze i na hd4850 będzie podobnie, raz gorzej raz lepiej o kilka fps, zależy od gry

Link to post
Share on other sites

kieruj się ceną i gwarancją na ile ci goscie dadzą (tzw rozruchową) omijaj tych co ci wogóle nie będą chcieli dać

 

edit

szczerze to jak bym już miał tego hd7770 to być nawet swoją sprzedał za tyle ile kupiłem, czyli za 160, ale dostane go dopiero za 2 tygodnie, już taką mam małżonkę, ze nie popuści :)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

w tym palicie sa 2xdvi nie d-sub więc jak masz d-sub (analogowe, mniejsze od tego co podał da111111, z trzema rzędami pinów) to zapytaj się gościa czy do karty dokłada przejściówke d-sub/dvi, która nomenomen kosztuje tylko kilka złotych

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...