Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej mam problem z kompem. Po prostu nie odpala. zamiast tego, dochodzi do momentu kiedy jest windosa logo na srodku ekranu i w tym momencie kiedy sie uruchamia wlacza sie na ulamek sekundy niebieski ekran z bialymi cyferkami ktorych nie sposob zapamietac poczym komputer sie restartuje. co z tym fantem zrobic??? pls help

Link to post
Share on other sites

jak chce w try awaryjny to mi wgrywa pliki do momentu kiedy na dole nie pokazuje sie click ESC to cancel i jakies cyferki ktorych nie pamietam. i nawet njak nic nie wcisne to restartuje sie sam

 

to samo sie dzieje z kelejnymi dwiema pozycjami trybu awaryjnego a jak chce opcje ostatniego dobrego stanu tez restartuje i to samo w ostatniej uruchom normalnie

 

zastanawiam sie czy nie mam jakiegos wirusa poniewaz do tej samej puszki podlaczylem laptopa i przy starcie wykrylo dwa wirusy: Troyan-gen w systemowym pliku i w avascie win32:Agent-AIIU [Trj]

 

do tego samego modemu- sorki

 

 

Nie pisz postów pod postem! Przez 6h masz dostępną opcję edytuj.

Link to post
Share on other sites

to fatalnie, najbardziej mi zal ze strace email bo nie pamietam hasla a danych ktore podalem przy rejestracji nie pamietam i nie moge ani zmienic hasla ani nawet odzyskac hasla od yahoo bo chca detale ktorych nie pamietam. ale co moglo spowodowac cos takiego ?? wczoraj zrestartowac chcialem kompa bo mi net wolno chodzil i od tego momentu mam takie problemy

Link to post
Share on other sites

Jaki to windows ?

U mnie po instalce Win7 musiałem bios zresetować, bo BSOD wyskakiwał co ok.10min.

Dziwne że tak wrażliwy się okazuje, albo RAM albo procesor mu przeszkadzał bo były kręcone,

wcześniej na XP nigdy nie miałem czegoś takiego.

Może któreś u Ciebie nie domaga ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...