Skocz do zawartości

Dzwięk włączania i wyłączania dysku podczas zamykania systemu


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

No właśnie, tylko jak to przyspieszyć? xD

Treść maila od seagate:

Dear xxxx yyyyy,

Thank you for contacting Seagate Technical Support.

It is unfortunate you are experiencing difficulties with your computer.

The drive does not appear to be defect if it passes the long advanced test in SeaTools.

A drive can have up to 300 relocated sectors until the SMART error will occur, however until then the issue is something else on your computer.

You may want to use SeaTools for DOS, as it can sometimes fix issues with drives after long tests.

SeaTools for DOS: http://www.seagate.com/em/en/support/internal-hard-drives/consumer-electronics/ld25-series/seatools-dos-master/

For more information or all other questions you can contact again Seagate technical support.

Best regards,

Edytowane przez seba0808
Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem dysk z pod dosa i przeszedł wszystko pomyślnie. Może to wina zasiłki, bo jak patrzę w hwmonitor to raz się zdarzyło, że podczas grania napięcie +12V spadło na 2V i cewki lubią sobie w nim popiszczeć(szczególnie w najnowszym 3dmark'u).

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zaraz mnie szlag trafi, powiedzcie mi czemu nie dziala mi klawiatura w oknie wyboru opcji systemu(awaryjny, normalny itd.) i w mhdd. W biosie jest ok. Probowalem i na ps/2 i przez usb(tu wogole jej bios nie widzi)i nic.Czasami chodzi, na poprzedniej plycie bylo ok. Klawiatura a4tech g800mu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...