Skocz do zawartości

Modecom Feel-400ATX i GTS250


Recommended Posts

moj athlon 3800X2 2,0ghz jest za slaby ciut do galaxy gf 7900gs dlatego jak probowalem grac w crysisa to proc na 2,4ghz i w niektorych grach widze kiedy grafika ciagnie a procek nie daje rade a co dopiero jak zaladujesz gts 250, co do modecoma mam takiego samego ciagnie mi caly zestaw podkrecam takze ale nie ukrywam jest to slaby zasilacz bo wiele nie podkrece i napiecia skakaja, do tego procka to i tak za duzo ten 9600 nie mowiac o gts 250

Link to post
Share on other sites

ej i jeszcze jedno pytanie. widze ze jest w wyposarzeniu kabel dodatkowego zasilania czy musze dwa molexy podlaczyc i czy mosze tez podlaczyc kabel SPDIF ??

Tak zasilanie musisz podpiąć albo przez kabelek z zasilacza (PEG) albo wykorzystując przejściówkę Molex->PEG.

Kabelka SPDiF nie musisz podłączać. Jest on wymagany tylko wtedy gdy chcesz poprzez DVI przesyłać dźwięk.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj karty (ani nieczego) dopóki nie kupisz porządnego zasilacza!! Jak Ci zasilacz padnie to prawdopodobnie padnie jeszcze kilka innych podzespołów (taka uroda tych tandetnych zasilaczy).

Najpierw kup zasilacz. Mi też jakies noname czy inny takeme długo trzymał, ale jak pierdyknął to dosłownie pół kompa wcieło...

 

Możesz kupić na teraz delte na allegro, tanio wyjdzie, albo myśląc przyszłościowo to jakiś 400W OCZ (np. MXS). Po za tym to ten procek który masz będzie blokować karte graficzną, 'dławić ją' przez co nie wykorzystasz jej mocy prawie w ogole!! Lepiej pozbieraj troche kasy na nowy sprzęt i wtedy złóż całość, albo kup teraz porządny zasilacz a na reszte dozbieraj powoli kase.

 

Edit:

Kurde, niezauważyłem, że napisales ze juz kupiles. W takim razie zbieraj na zasilacz najpierw, potem na reszte sprzetu ;)

Link to post
Share on other sites

@kowdipapo, lech13133, @Fanta pytał się czy 'Modecom Feel-400ATX wytrzyma kartę graficzną

GAINWARD GEFORCE GTS 250 512MB' - tak, wytrzyma. Inną kwestią jest, że jest to niebezpieczne ale wytrzyma ;)

Swoją drogą, @Fanta, zastanów się w tempie szybkim nad nowym zasilaczem ;)

Link to post
Share on other sites

tak to wiem ale widze ze na karcie sa dwa wejscia 6-pin a mam tylko jedna kostke 6-pin czy te drugie wejscie zostawic?

 

Skoro są 2 to trzeba podłączyć 2 choć dziwne, że GTS250 ma 2 PEGi (mój 8800GTS ma tylko 1 a pobiera ~35W więcej).
Link to post
Share on other sites

hmmm.... zobacze jak to jest. podlacze jeden peg jak nie bedize chodzic to musze poczekac by kupic zasilacz z peg.

Nie mam was w du**e tylko sie pytam czy mi zasilacz przetrzyma to wszystko do konca swiat bo po swietach chce kupic zasilacz co mowilem y0ddh4.

Od razu po swietach w poniedzialek kupuje zasilacz.

Link to post
Share on other sites

Modecom Feel 400ATX ma sprawność na poziomie... 65%.

OOoooo :D to jest gorzej niż myślałem. Ten FEEL to pila. Czasami go niema na czarnej liście?

 

P>S. strach to do kompa podłączać, poza tym kojarzy mi sie z zespołem muzycznym którego po prostu nie nawidze......ot taki 2-gi powód dla którego bym go omijal tez niby zasilacz :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...