Skocz do zawartości

Jak Wam chodzi Far Cry 3?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

Witam, otoz mam takie pytanie z innej beczki. czy CF pomoze w tej grze ? bo slyszalem ze CF nie jest przeznaczone do kazej gry.

/ i jeszcze takowe pytanko..

orientuje sie ktos moze, lub testował taki sprzet jak i5 3570k w oc od 4.2 do 4.5 i radku 7870 w CF? 
ciekawi mni ile taki sprzet zdolalby rade wyciagnac.
grafika 1920x1080 ustawienia ULTRA, bez tych bzdetow jak msaa v-synki itd.

Link to post
Share on other sites

tak , natywna monitora to 1680x1050 :/ G

 

Na MSAAx4 i jest jak narazie płynniutko.

Na MSAAx8 co prawda mało komfortowo bo już miejscami po prostu tnie ale na upartego da się grać %-)

 

Wgl to MSAA jest do du*y . Między x2 a x8 różnica w wyglądzie niezauważalna a w wydajności ogromna :D Mogli zastosować ładniejsze i lżejsze SMAA :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

zauważyłem że opcja Geometria dużo daje, jak się zmniejszy z ultra na wysokie to plus 10 fps, różnicy nie widać praktycznie



no i msaa na 2x, alpha off, full HD, ale i tak w misjii z paleniem pól marihuany zdarzył mi się chamski spadek fps do 28, ewidentnie proc nie wyrabia, jutro kupuje ramy od patriota vipery, i kręce proca do 4,0 zobaczę jak będzie, póki co gram na 3,8 bo więcej ram nie pozwala



chyba że nie będę się bawił w maxowanie giery, i pogram na DX 9, wtedy nie ma spadku niżej 40 fps, na ultra

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj odpaliłem Far Crya i szok! ok.20 kl/s z MSAAx4 na Ultra gdy wczoraj chodziło płynnie(strzelam w ok.40) .. Unigine Heaven 3x mniejszy wynik niż zwykle.. Zeskanowałem kompa , wirusów nie było i okazało się , że w tle chodził Sniper Ghost Warrior %-):o Po wywaleniu tego chodzi normalnie. Uważajcie na tą wersję z CDA :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

No i muszę zwrócić honor Sniperowi z CDA... Okazało się , że dziś historia się powtórzyła ale zawiniło to , że sterownik był wywalony/wyłączony a nie działająca w tle gra... Gdyby nie obroty wiatraczka na karcie w idle na 55 %(powinno być 40) bym na to nie wpadł :o Wgrałem nowe stery i narazie wszystko śmiga, nawet poprawiłem wynik w Unigine Heaven :D Możliwe , że sterownik wywalało po grze w Far Cry'a . Sprawdzę to :D

 

Gra w 1680x1050, ultra msaax4 znowu stała się komfortowa :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...