Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Jest to mój pierwszy post, lecz to nie jest istotne :). Otóż ostatnio popsuły mi się słuchawki z mikrofonem (jakaś tania firma 4world), mikrofon zaczął buczeć przez co nie mogłem się komunikować z kolegami w trakcie gry. Ale przejdźmy do sedna sprawy. Na słuchawki z mikrofonem przeznaczam budżet do 150zł. Słuchawki mają mieć wbudowany mikrofon. Nie polecajcie mi, że mikrofon i słuchawki osobno. Czytałem parę forum i widziałem, że ludzie polecali Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha. Widziałem testy i zazwyczaj wyniki były pozytywne, zresztą do słuchawek dorzucają kartę dźwiękową i bogate oprogramowanie. Jednak może zaznajomieni z tematem coś innego poradzą. Słuchawki będą mi potrzebne głównie do gier takich jak: Counter-Strike, League Of Legends, Battlefield 3 oraz innych FPS-ów, lecz także od czasu do czasu chciałbym posłuchać na nich muzyki na kompie. I ostatnie moje wymaganie, chciałbym aby były dosyć wygodne, żeby 2-3 godz. dziennie można było w nich wysiedzieć :D. Ok tu wam daję pole do manewru i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :D.
Link to post
Share on other sites

Pan chciałbyś tak: mieć zimną wodę osobną, ciepłą osobno, szczelne rurki, kafelki, duperelki, kraniki, dywaniki.

Za dużo wymagań jak na taki budżet... wygodne do siedzenia ponad 3h, do słuchania muzyki, do gier, z mikrofonem to trzeba zapłacić ze trzy stówki, żeby nie powiedzieć sześć.

 

W tej cenie masz Koss SB45, brać i nie marudzić.

Link to post
Share on other sites

Bierz SB49 (różnica polega tym, że mają potencjometr na kablu), są wygodne, dobrze tłumią, dźwięku nie ma co porównywać do takich creativów - nie ta liga :D . Sam pałąk oraz nauszniki są średniej jakości w porównaniu z takimi AKG K514, ale za tą cenę nie ma co wybrzydzać :)

Link to post
Share on other sites

Hmm... na pewno wezmę je pod uwagę, a miałeś Cacek93 okazje je testować? Czy mikro jest w miarę dobre, ponieważ na stronkach mało jest o tych słuchawkach. Wracając do mikro może być tak, że się trochę pobawię w "Let's Play" dlatego chciałbym aby mikrofon był w miarę dobry, wiadomo w takiej cenie wypas nie będzie, jednak chciałbym wybrać najlepszą opcję.

 

O i jeszcze jedno. Chciałem się spytać czy materiał którym są pokryte słuchawki na nausznikach będzie wytrzymały? Bo chcę te słuchawki już na trochę dłużej kupić.

Edytowane przez maxidani
Link to post
Share on other sites

Hmm... na pewno wezmę je pod uwagę, a miałeś Cacek93 okazje je testować?

Myślałem, że już zasugerowałem ich posiadanie w tamtym poście, mam takie w domu (mogłeś luknąć na sygnaturę).

chciałbym aby mikrofon był w miarę dobry

Jest, jak zapłacisz 100zł za jakiś firmowy mikrofon od ss albo shure to dopiero wtedy poczujesz różnicę, ale raczej nie w let's playach.

 

O i jeszcze jedno. Chciałem się spytać czy materiał którym są pokryte słuchawki na nausznikach będzie wytrzymały? Bo chcę te słuchawki już na trochę dłużej kupić.

Po 1,5 roku użytkowania po 5-8h dziennie przez dwie osoby skóra zaczęła odpadać (aż odpadła :P ), pałąk połamał się w dwóch miejscach (trochę z mojej winy), mikrofon też siadł. Po sklejeniu, dokupieniu zm-mic1 oraz w stanie wyżej opisanym posłużą jeszcze parę ładnych lat, ponieważ nadal są wygodne i mają dobry dźwięk :D

Co nie zmienia faktu, że jeśli szukałbym słuchawek z mikrofonem w tej samej cenie, to zdecydowałbym się na ten sam model, ewentualnie na HQ2.

Link to post
Share on other sites

Aha, dzięki. A ktoś inny miał te słuchawki? Chciałbym posłuchać też innych opinii bo na internecie dosyć mało jest opinii które nie zawsze są wiarygodne.

 

Cacek93, a czy te słuchawki (Koss Sb49) nie będą za dobre na zintegrowaną kartę dźwiękową?

Edytowane przez maxidani
Link to post
Share on other sites

Cacek93, a czy te słuchawki (Koss Sb49) nie będą za dobre na zintegrowaną kartę dźwiękową?

Istnieje bariera opłacalności zakupu słuchawek do integry, ale jeśli nie te kossy co innego tańszego kupisz? Z pewnością grałyby lepiej na takim xonarze DG, ale to już wydatek 100zł. U mnie działały prawidłowo na integrach realtek, via oraz na sb audigy.
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Chciałbym odnowić temat, gdyż szukam identycznych słuchawek jak kolega i również jestem wybredny. Minusem krossów sb 45 jest brak możliwości zmiany głośności. Czy macie inne podobne propozycje? Mogą być ciut droższe.

 

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem gdybym już musiał kupić słuchawki z mikro, to poniżej (otwartego) modelu Sennheiser PC 320 nie schodziłbym, tylko nie wiem jak z wygodą każdy sam musi to ocenić.

 

za 214 w saturionie

Link to post
Share on other sites

Witam. Ja również poszukuję słuchawek z mikrofonem tak do 150 -160 zl i chyba kupie Koss Sb49, ale mam dylemat. Widziałem dużo pozytywnych opinii na temat słuchawek Creative Fatal1ty , ale chciałbym usłyszeć waszą. Słyszałem też, że kabel jest mało wytrzymały i łatwo się psuje. Moglibyście doradzić , które wybrać ?

Link to post
Share on other sites

Creative Fatal1ty

Fajne słuchawki w dobrej cenie. Służyły mi ponad 3 lata jednak przestały działać właśnie przez słaby kabel

A jeśli słuchawki i mikrofon oddzielnie to jaki zestaw może być do 200 zł. To co kolega wyżej podał mieści się w 130 zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...