Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zamierzam kupić nową płytę SABERTOOTH 990FX R2.0 i zastanawiam się czy będzie działać bez problemu z pamięcią RAM OCZ DDR3 Dual Channel 2x2048MB 1333MHz CL7.0 BOX Platinum Edition (OCZ3P13334GK) które nie ma na liście a poza tym używam z płytą M4A79T Deluxe chcę właśnie stąd przenieść RAM do nowego płytę.

 

Pozostałe parametry mam tak, więc powinno bez problemu ruszyć?:

AMD Phenom II X4 955, Deneb, Socket AM3 (938), RB-C2

RAM 2x2GB OCZ3P13332G

Radeon HD 4890, RV790

Microsoft Windows 7 (6.1) Ultimate Edition 64-bit (Build 7600)

 

Zmieniam płytkę z powodu braku portu USB 3 i SATA 6 które zamierzam dokupić nowy dysk WD Caviar Green WD5000AZRX i także na Samsung SSD 840 Pro.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej( i taniej) kupić Gigabyte 970A-UD3- ma to czego potrzebujesz.

 

Wolę Asusa dobrze mi służą także chodzi pięknie M4A79T Deluxe więc chcę zostać przy Asusie, moi koledzy tez mieli Gygabyte ciągle mu psuło płytkę w końcu kupił Asusa cisza w sklepie komputerowym tez mnie odradzali tańszą Gigabyte lepiej porządną Asusa. Dlatego patrzę na Asus Sabertooth 990FX R2.0 tylko nie wiem czy RAM będzie hulać.

Link to post
Share on other sites

Z ramem nie powinno być żadnych problemów. Ale jeśli nie masz zamiaru w przyszłości zmieniać proca na Vishere to kupno płyty za 600zł jest nieekonomiczne http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__1/id_produktu__4602/__P_yty_G_wne_Asus_M5A99X_EVO_rev_2_0_DDR3_AM3_AM3_/

Właśnie bedę zmieniać w przyszłym roku na min. 8 rdzeni AMD FX pożniej RAM ;)

Link to post
Share on other sites

Sabertooth po wyłączeniu kompa , wiatraki zbyt hłasują mimo ta obudowa zakryta i klasa wojskowa nie przypada mi do gustu ale jakośc ma swoje zadania.

 

Piszesz z translatora przekładając chiński na polski ?

 

po co takie mobo wojskowej klasy?

To tylko marketing dla mniej rozgarniętych, mogli napisać "kosmicznej klasy" i też było by dobrze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to mi wyjaśnij jaka jest różnica klasy wojskowej od klasy kosmicznej. :

 

HI-c CAP on PWM

 

Kondensatory Hi-c CAP są wykonane z tantalu - materiału używanego w statkah kosmicznych i satelitach, ze względu na swoją niezwykłą wytrzymałość wysokich temperatur oraz niesamowitą przewodność elektryczną. Gwarantuje to niezwykłą stabilność, a także żywotność ośmiokrotnie dłuższą, nawet w niesprzyjających i ciężkich warunkach. Przy 65℃Hi-c CAP może pracować nawet 200 lat, co jest wynikiem najlepszym na rynku. Dzięki tym właściwościom kondensatory użyte na płycie głównej pozwalają na osiągnięcie niebywałej wydajności i stabilności prądowej.

 

I co ma do tego klasa wojskowa?

Edytowane przez slabon
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

No to mi wyjaśnij jaka jest różnica klasy wojskowej od klasy kosmicznej. :

 

HI-c CAP on PWM

 

Kondensatory Hi-c CAP są wykonane z tantalu - materiału używanego w statkah kosmicznych i satelitach, ze względu na swoją niezwykłą wytrzymałość wysokich temperatur oraz niesamowitą przewodność elektryczną. Gwarantuje to niezwykłą stabilność, a także żywotność ośmiokrotnie dłuższą, nawet w niesprzyjających i ciężkich warunkach. Przy 65℃Hi-c CAP może pracować nawet 200 lat, co jest wynikiem najlepszym na rynku. Dzięki tym właściwościom kondensatory użyte na płycie głównej pozwalają na osiągnięcie niebywałej wydajności i stabilności prądowej.

 

I co ma do tego klasa wojskowa?

 

O co Ci chodzi?
Link to post
Share on other sites

Pisałem coś żle?

 

Nuda z wami coś nie tak moderatorze?

 

Pisz na PW.

 

Moderator chyba jest niegrzeczny, bez ostrzeżenia cytuje ogólnie tutaj niejasno post , to proszę pisać ma PW , wtedy zrozumiem. Przeaszadzasz moderator.

 

Sprzątanie to twoje zadanie?

Dlaczego benchmark forum schodzi na psy ?

Edytowane przez slabon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...