Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

No i właśnie ujawnił nam się pajac od prowadzenia tego bloga :) DZIĘKUJEMY

 

A teraz mogę cię oficjalnie zbesztać, więc do dzieła...

 

The Last of Us, let's think about it. Jeżeli gra, która ma fabułę zerżniętą z filmu The Road, grafikę która mogła zrobić wrażenie 4 lata temu (Uncharted 2) i permanentne problemy z płynnością animacji dostanie tytuł gry roku, to ja przestanę się nazywać "graczem", a Sony chyba wyleci trochę hajsu... no bo posmarować trzeba będzie.

 

nVidia zamknęła serię kart dedykowanych graczom na ten rok i nie widzę w tym nic dziwnego, a to przecież i tak większy postęp niż kolejny paździerz do upscalingu w częstotliwości co 6-7 lat :)

 

A nawiązując do hasła reklamowego... GTX760 jest gotowy na pierwszą falę next-genowych gier ... z utęsknieniem czekam na te next-genowe gry, bo to co pokazuje Sony i MS w kontekście nowych konsol, to żaden next-gen. Bo na PC żeśmy już to od dłuższego czasu mieli. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Chłopcom pecetowcom tak spodobał się poprzedni wpis z cyklu nie dla psa kiełbasa dotyczący next genowych przymiarek  (aż autor powiedzonka czyli Sławomir s ( postanowił tupnąć nóżką) że aż postanowiłem popełnić kolejny. Ten będzie dotyczył tytułów tylko z ostatnich 3 lat o których chłopcy pecetowcy nie dość ze mogą pomarzyć dlatego ze nie wyszły ale tez dlatego że prowizoryczna, zapiracona platforma nie może liczyć na tak wysokie i ambitne wartości produkcyjne nawet jeśli dany fanboj wyrzucił kasę w błoto ... tfuuu zrobił upgrade puszki.

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_mF8KkDiIdk

 

 

 

 

 

Mimo ze jest tego dużo więcej to nie chce mi się wklejać, wystarczy upokorzenie dla 8 lat nowszej skrzynki  która nie potrafi dorównać do pięt tym tytułom. Najśmieszniejsze że można by zrobić dziesiątki mniejszych gier , ale bardzo udanych które zostały zrobiony z myślą o live arcade i psn a pececiarzye w najlepszym wypadku jeśli popiszczeli to dostali. A przecież tak lubią powoływać sie na gry niezależne( ostatnio zabawny szrot z komórek konwertowany na te geforcy) a i tutaj są kasowani jeszcze mocniej niż w wypadku dużych exów. Nie dissujmy już leżącego( na własne życzenie) , przynajmniej do następnego wpisu.:]
 
 
[żart dnia] Dlaczego red dead redemption nie wyszedł na pc?

 

pierwszy fanboy podnosi reke do góry i odpowiada" bo my mamy elitarna indie  alternatywę w postaci  konwersji z google play. " PUDŁO.(smutne pudło należy dodać)

drugi mówi;

"bo ambitne singleplaerowe gry z fabuła to nie jest target peceta?" prawda ale pudło.

trzeci który własnie zrobił czwarty upgrade "bo jeden z szefów rockstara powiedział:
 " piractwo na pc jest poza kontrolą, niemal wymazało platformę, prawie nie możesz wystartować tam z produktem" " . Pudło , ale najprawdziwsza prawda, plus 10 do inteligencji dla miłośnika upgradów.

Może przerwa na zaaklimatyzowanie

 

 

 

Dobra wszystkie odpowiedzi poprawne wiec co przeważyło? odpowiedź;

Maszyną do pisania nie mozna prowadzić konia bo nie ma analogowych przycisków:] (ba dum tss)

 

 
 
 
ps: piszę z komórki więc mogą być błędy  :)

 

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Wiedźmin 1. Masz coś jeszcze do powiedzenia?

 

PS. Ogarnij się.

@Edit

W RDR pograłem 15 minut, wyłączyłem i nigdy nie wróciłem do tej jakże nudnej gry.

 

piractwo na pc jest poza kontrolą, niemal wymazało platformę, prawie nie możesz wystartować tam z produktem" " . Pudło , ale najprawdziwsza prawda, plus 10 do inteligencji dla miłośnika upgradów.

 

"95% ludzi na PC to piraci" Ubisoft

Wydawcy lubią konsole, bo tam ludzie kupują koty w worku. Na PC jest masa durnych piratów, których posłałbym do odstrzału (żeby tylko ich...), ale dzięki piractwu, pobrałem sobie Tomb Raidera w niedzielę i tak mi się spodobał, że w poniedziałek miałem już opakowanie tej gry na biurko i nadal je mam. Część (niestety mniejszość) piratów to ludzie tacy jak ja, którzy jak znajdą dobrą grę, to ją kupują, jak znajdą słabą, to usuwają z dysku i już. Gdyby były dema, to piractwo zmalałoby i to znacznie.

Dobra gra się sprzeda, nie tak bardzo, jak na konsolach (hamburgery z USA to duża grupa docelowa), ale wierzę, że Wiesław 3 wbije te 3 miliony na PC'cie.

 

A co i do listy wspaniałych gier, w które na konsoli nie zagrasz dodaj Gothic i Gothic 2 + NK. Nawet durny konsolowy (bo taki był target tej gry) Skyrim na PC'cie ma wsparcie dla modów, dzięki czemu ludzie potrafią na ogromną skalę zmodować tą grę.

Wszelakie MMO też nie zagrasz na tym shit'cie zwanym konsolą, coś jeszcze?

 

ps: piszę z komórki więc mogą być błędy  :)

 

A ja nie patrzę na klawiaturę, jak piszę i co? Składam wyrazy poprawnie. Żadne usprawiedliwienie, że się pisze z telefonu.

 

PS2. Dodaj jeszcze serię Penumbrę 1 i 2 oraz Amnesię.

 

I co? Dalej będziesz wychwalał Unczarted oraz De last of Ass?

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Mastereus90

Możesz chociaż raz udzielić konstruktywnej odpowiedzi na pytania i argumenty gtxxor'a?

Znowu wklejasz te Last of Us. No i jeszcze ukochany Unczartyd.

Piszesz w kółko to samo. Wykazujesz brak inteligencji na takim poziomie, że obawiam się o twoją egzystencję na tym świecie...

 

Co to za ex'y, za które płacę ponad 200zł i dają mi parę godzin rozrywki?

Jeśli chcesz porównać ilość gier, to PC ma miażdżącą przewagę... Baaa, istnieją nawet darmowe gry, które zapewniają dużo więcej rozrywki niż te na konsole.

Link to post
Share on other sites

a obiecywane było jeszcze kiedyś, kiedyś jeszcze... 4K i STAŁE 60fps...

niekt nic takiego nie obiecywal, wrecz przeciwnie wiele osob (szczegolnie pctowcy) twierdzili ze grafika sie tylko odrobine poprawi, a do konsol dadza najwyzej hd6670.

 

PIERWSZE TYTUŁY POWINNY WYGLĄDAĆ OBŁĘDNIE TRZYMAJĄC 24/7/365 60 KLATEK MUR-BETON W 1080P PRZY CZYM KONSOLA POWINNA MIEĆ CO NAJMNIEJ 50% MOCY ZAPASU NA TO CO WYJDZIE PÓŹNIEJ A NIE ****A CIĘCIE JAKOŚCI JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU. ŚMIECH NA SALI, POWTARZAM: ŚMIECH NA SALI !!!

przesadzasz, w przypadku x360 pgr3 i perfect dark zero na starcie konsoli chodziły w sub hd(600p czy 640p) i mialy okropne filtrowanie tekstur, wtedy takze wiele osob dramatyzowalo, dopiero wydany 2 lata pozniej pgr4 chodzil w wyzszej rozdzielczosci, a do tego jeszcze lepiej wygladal.

ja jestem dobrej mysli, jesli tylko w przyszlosci polowa tytulow osiagnie grafike na poziomie division w 1080p i 30fps to mi to wystarcza.

 

a co do bf4 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-hands-on-with-xbox-one

 

"1080p at 60FPS is being targeted on Xbox One, and also 64 players in multiplayer"

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak w multiplayerze który kładzie mega nacisk na CPU poradzi sobie PS4, ze swoim "szybkim" dostępem do pamięci :P  Do tego ciekawe jakie to jest 1080p, bo 960x1080 to też jest teoretycznie 1080p, a jak to wygląda - wiadomo.



1080p i 30fps to mi to wystarcza.

30 fps... :facepalm:

Link to post
Share on other sites

A Mark Rein (Epic Games) narzekał...



Na pewno nie ma takiej kaszany programistycznej jak z tymi 7 SPE w Cellu, ale primo szczyt wydajności obliczeniowej to nie jest, no a nie od dziś wiadomo że pamięć DDR5 na systemową nadaje się tak sobie.

Link to post
Share on other sites

Carmarck w branży gier jest czymś pomiędzy CDP RED, a Bogiem, zaś Epic Games z ich UE, który umie renderować tylko małe przestrzenie może się schować. Na dodatek wszystko wygląda jak plastik na UE3. A że Epic Games narzeka, to się nie dziwię, bo ich tech demo na rzekomym PS4 wyglądało... strasznie, a to tech demo, a jak wiadomo tech dema zawsze wyglądają lepiej, niż gry oparte na silniku.

 

Nie zmienia to faktu, że konsole to kupa. Hmmm, może jakoś da się zrobić, aby dana kość pamięci w zależności od tego, czy pracuje dla CPU, czy GPU miała niższe taktowanie, ale za to mniejsze timingi i na odwrót.

 

Poza tym, skoro CDP musiał przyciąć Wieśka do 30 FPSów, to to jest najlepszy dowód, że "nowa generacja" może zaledwie czyścić buty pierwszemu Crysis'owi.

 

@down

A tak, żebym zrozumiał?

 

I nie porównuj durnego socjalisty do Carmacka. To jest tak, jakbyś Tommiego Wiseau porównywał do Chucka Norrisa.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

https://twitter.com/ID_AA_Carmack/status/304607913853476864

 

Carmack powiedział, że jest dobrze, więc jest dobrze i nie dyskutuj.

Sorry,ale nie mogę się powstrzymać. Tusk mówi, że jest dobrze to też mamy nie dyskutować?  :rotfl:

 

Jak jest okaże się na premierę,ale mając w pamięci to jak działał (a raczej nie działał) BF3 na ps3 to ja wolę zachować dystans do tych wszystkich wypowiedzi

Link to post
Share on other sites

Carmack co by nie mówić leci na dokonaniach z przeszłości, bo ostatnie jego wyczyny typu Rage optymalizowany stricte pod konsole raczej zachwytu nie budzą... może stał się entuzjastą konsol :P

 

To że gry na UE wyglądają plastikowo to nie wina UE, a raczej programistów zaangażowanych w konkretny tytuł. UE3 jest powszechny i ma niewielkie wymagania, dlatego często się go stosuje nawet do największych crapów. Gearsy są na UE i daleko im do słabej gry.

Link to post
Share on other sites
To że gry na UE wyglądają plastikowo to nie wina UE, a raczej programistów zaangażowanych w konkretny tytuł.

To nie ludzie są ćwokami, debilami i mają durne poglądy, to po prostu takie złe czasy.

Zwalanie na programistów... nawet zachwalany Batman Arkham City ma masę słabych tekstur, a w takim ME bitmapa jest standardem.

Postacie oparte na tym silniku są plastikowe, wszelakie sceny z ME, które ukazują więcej nagiego ciała pokazują, że skóra błyszczy się jak psu jajka. Taka prawda. Szczegółowość leży, malutkie przestrzenie, jak się wchodziło do podziemi, to nawet w pierwszym Crysis'ie (który i tak jest najlepiej zoptymalizowaną grą) również FPS skakał w górę, to nie sztuka zrobić coś, co ma małe wymagania, bo renderuje małe powierzchnie.

 

A co do Carmacka, to ja od kilku lat czekam na Id techa 6 (a CoD nadal na trójeczce :rotfl: ).

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

 

Na konsolach cieszymy się mocnym kandydatem do gry roku czyli last of us, tymczasem w świecie pc nVidia wypuszcza ostatnią w tym roku kartę do grania. ktoś powiedział że normalka kupa sprzętu, gier mało. Otóż tym razem przyznali się do czegoś ciekawego, na jak długo wystarczy, nie jest to ciekawa wiadomość dla pececiarzy. 
 
 
W artykule zapowiadajacym nową karte grafiki w cenie 1100zł bez ogródek wspomnieli że: 
 
"GTX760 sprawi że twój system bedzie gotowy na PIERWSZĄ FALĘ next genowych gier"
 
:rotfl: 

 

Szkoda , że Twoje kochane konsole już na starcie nie będą na nie gotowe :x

drugi mówi;

"bo ambitne singleplaerowe gry z fabuła to nie jest target peceta?" prawda ale pudło.

 

Wiedźmin 1, mówi Ci to coś?

Maszyną do pisania nie mozna prowadzić konia bo nie ma analogowych przycisków:] (ba dum tss)

Do peceta mogę podłączyć zarówno pada z PS3 jak i z X360 oraz dowolnego pada z bazarku za 20zł . KA BOOM

 

 

                                                                                                                                   Pozdrawiam, chłopiec  pecetowiec. (no w sumie nie w pełni bo do niedawna miałem również X360)

 

PS: Czemu go zbanowaliście ? :cry:

Edytowane przez R-Koniu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie widziałeś reklam w TV? 

ja tam na żadnym polskim kanale nie widziałem reklamy TLOU.Na Ing.com było tego dużo,no ale nie wydaja mi się że na promocje dali więcej niż z Uncharted 3.Naught Dog ma taką renomę I grupę fanów,że wydaje się to oczywiste że poświęcili tyle czasu na newsy o tej grze.(mam na myśli ing.com{a to chyba największy portal internetowy o grach???})

Na bank zostanie ona wybrana grą roku,a wtedy gtxxor przestanie nazywać siebie graczem...

Bioshock wygra najlepszą grę akcji.(ale to tylko moje skromne zdanie)

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...