Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Mam takie pytanko z racji tego że nie chce zakładać nowego tematu to spytam tutaj , mianowicie chodzi o SŁUCHAWKI do PS4 , poleci ktoś coś do max 250 zł ? Mam swoje Superluxy HMC 631 i jakość jak podłącze do pada jest świetna ale mikrofon nie działa , kupiłem 2 przejściówki i też lipa ;) Znalazłem Turtle Beach P12 niby do PS4 a trzeba gratis dokupić jakieś przewody żeby działał mikrofon :roll:%-) ? Chciał bym bardziej na kablu niż bezprzewodowe no ale jak nic sie nie znajdzie to trudno wezme i bez kabla :P

 

Dużo osób chwali te http://www.progamingshop.pl/sony-ps3-wireless-stereo-headset-71/d-71137/

Podobno lepszy od nowych SONY do PS4 :)

Link to post
Share on other sites

Mam nowsze sony pulse 7.1 bezprzewodowe kupiłem do ps3, konsole sprzedałem i mi zostały. Słuchawki śliczne, ale uciskają trochę i po pół roku popękały  :o przy zawiasach. Sony wymienia na nowe, lecz ja swoje pokleiłem i jest ok  ;)

Na pewno jest mega komfort z nieplączącym się kablem. Jeszcze mógłby być mocniejszy akumulator, bo po 8 godz. padały.

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad tymi

 

http://www.ceneo.pl/28395968?se=vYaNmOzIZS7GMlxLkqNbccsuYNmaiX-8&gclid=CjwKEAiAhIejBRCKm_fTxIWyyXcSJABXY0XYu8CCNZKN7GOVbXnAgww6p0olRLWKTbgJv6U3cC9ZfxoCv-nw_wcB#tab=spec

 

Tylko nie wiem które lepsze te czy te

 

http://www.progamingshop.pl/sony-ps3-wireless-stereo-headset-71/d-71137/

 

Krótko trzyma bateria ? 8H to mało %-) %-) %-) ? Nie znam osoby która by grała 8H cały czas , pograsz godzine , dwie i możesz podłaczyć do ładowania przecież :)

Link to post
Share on other sites

Słuchawki za 500zł to trochę wymagam. 8 godz. może nie mało, ale są co trzymają lepiej.  Słuchawek tych nie sparujesz z telefonem mowa o pulse ( sparujesz ale musisz podpiąć do usb nadajnik,, a to już nie jest komfortowe )  Tak że  nie są uniwersalne. Za taką cenę to kupujesz na kablu naprawdę dobrej jakości słuchawki. W sumie dziwie się że nie działa mikrofon, mam steelseries elite muszę tu zobaczyć czy będzie  działać mikrofon. Może adapter masz kiepski.

Link to post
Share on other sites

 

 

Słuchawki za 500zł to trochę wymagam. 8 godz. może nie mało, ale są co trzymają lepiej. Słuchawek tych nie sparujesz z telefonem mowa o pulse ( sparujesz ale musisz podpiąć do usb nadajnik,, a to już nie jest komfortowe ) Tak że nie są uniwersalne. Za taką cenę to kupujesz na kablu naprawdę dobrej jakości słuchawki. W sumie dziwie się że nie działa mikrofon, mam steelseries elite muszę tu zobaczyć czy będzie działać mikrofon. Może adapter masz kiepski.

Kupiłem przejściówkę za 9 zł i nie działała , ale kupiłem też za 39 zł niby SPECJALNA do PS4 i to samo , też du*a :/

 

http://www.mediamarkt.pl/hama-adapter-hama-jack-3-5-mm-4-pin-2xjack-3-5-mm-3-pin,id-921412

Link to post
Share on other sites

Witajcie!

Miałem sobie kupić komputer do 2500... ale przeczytałem od PS4 i może zaiwestowałbym sobie w konsolę?

Gry jakie preferuję to gry sportowe: Fifa, NBA, jakieś wyścigowe, ale czytam na necie i są podzielone opinie strasznie. Jak to jest z tym internetem mam dajmy na to wifi w domu, to mi normalnie działa internet na PS4, mogę przeglądać tam różne strony, grać w gry które nie potrzebują tego PSN, a jak są tytuły, które wymagają to trzeba PS+, gdzie te PS+ się nabywa. Czy są jakieś dodatkowe koszta jeszcze tej konsoli, którę wychodzą w trakcie (oprócz gier i 2 pada).
Komputer mam średnio/słaby. normalnie śmiga, ale już pograć w gry typu fifa. 15 mogę zapomnieć, choć 14 chodziła na wysokich. Ogólnie jak z padem, bo widzę, że masz gałki na wzór pada od xboxa, który był dla mnie dużo lepszy od pada do ps3? 

Link to post
Share on other sites

Witajcie!

 

Miałem sobie kupić komputer do 2500... ale przeczytałem od PS4 i może zaiwestowałbym sobie w konsolę?

 

Gry jakie preferuję to gry sportowe: Fifa, NBA, jakieś wyścigowe, ale czytam na necie i są podzielone opinie strasznie. Jak to jest z tym internetem mam dajmy na to wifi w domu, to mi normalnie działa internet na PS4, mogę przeglądać tam różne strony, grać w gry które nie potrzebują tego PSN, a jak są tytuły, które wymagają to trzeba PS+, gdzie te PS+ się nabywa. Czy są jakieś dodatkowe koszta jeszcze tej konsoli, którę wychodzą w trakcie (oprócz gier i 2 pada).

Komputer mam średnio/słaby. normalnie śmiga, ale już pograć w gry typu fifa. 15 mogę zapomnieć, choć 14 chodziła na wysokich. Ogólnie jak z padem, bo widzę, że masz gałki na wzór pada od xboxa, który był dla mnie dużo lepszy od pada do ps3? 

 

Jeżeli masz dobry telewizor i grasz z pewnej odległości, a takie pojęcia jak rozdzielczość i liczba klatek na sekundę Cię nie interesują to PS4/Xbox One będzie czymś, co spełnia twoje wymagania - tym bardziej, że grasz w wyścigi i gry sportowe. 

Na konsoli oczywiście możesz przeglądać internet, lecz moim zdaniem jest to niewygodne. 

PS+ możesz kupić poprzez Playstation Store, za pomocą aplikacji na smartfona czy w postaci karty podarunkowej kupionej w sklepie. 

Oprócz PS+ wydaje mi się, że nie.

Jeżeli lubisz wyścigi to mógłbyś zainteresować się Xboxem One. Zdecydowanie przoduje względem PS4, jeżeli chodzi o tego typu gry (Forza Horizon 2, Motorsport 5, a w przyszłym roku prawdopodobnie FM 6).

 

Chociaż zawsze możesz złożyć PC'ta w dość małej obudowie, dokupić pada i podłączyć pod telewizor. Zaoszczędzisz na grach i nie będziesz musiał płacić za granie po sieci. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Właśnie poczytałem też trochę i Xbox One też polecają wyścigi tam przodują, niby się mniej grzeje i sieć tak nie pada jak na PSN, ale nie wiem czemu mam taką obawę że nie jest tak popularny jak ps4 i będzie dużo mniej ludzi = mniej rywali. Nad kompem też myślałem, ale mam mentlik... mam pada od xboxa. Sam już nie wiem czego ja oczekuję tak bardzo, nigdy nie grałem praktycznie w żadne gry bo nie miałem ochoty. Fify kupowałem, a np takie assasiny ściągałem i często się nie odpalały, a jak odpalały był błędy i mi przechodziła chęć na takie gry. Może by mi przypasowały sam nie wiem szczerze..

 

Parcia na ultra detale nie mam, ale czy różnica jest bardzo zauważalna względem PC.

 

Telewizor jak co 37 FHD

Edytowane przez dinuss
Link to post
Share on other sites

Ps4 mocno się grzeje i jest głośny, gram wieczorami i trochę przeszkadza. Spokojnie będziesz miał z kim grać na x1. Ja pojechałem po xbox one, a wróciłem z ps4. Pad jest fajny wygodniejszy od tego z ps3, ale dla mnie pad od xboxa to mistrzostwo świata. Ja poleciałem na mocniejszą specyfikację ps4. Jak coś ci się nie spodoba to zawsze możesz sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...