Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

@UP.

 

http://youtu.be/NmpOQZgHUMo

 

Wcale nie tak odległa przyszłość.

 

A co do kierownic to blokada na sprzęt bez licencji była już dawno temu wstawiana do sprzętu.

 

Ta jest dedykowana do xklocka i komputerem nie działa bo nie ma sterowników. Ponoć.

http://media.teamxbox.com/xbox-hardware/ss/73/full-res/1148513210.jpg

Ta działa z kompem i PS2

 

http://static.kupindoslike.com/-POVOLJNO-Logitech-volan-Formula-Force-EX_slika_O_3634630.jpg

 

A ta jest dedykowana do PS3 ale działa też na PC:

 

http://image.ceneo.pl/data/products/148793/358b0ef3-0ba3-4cfb-99b5-06f226a89a70_product.jpg

 

Obsługa ma być zaimplementowana po obu stronach ale jak już wcześniej napisałem. Ktoś komuś musi zapłacić za licencję. Sądząc po dostępności i kompatybilności sprzętu z xboxem czy pierwszym czy drugim, to producenci osprzętu płacą M$.

Link to post
Share on other sites

Niee, ale nie wierze, ogólnie obserwuje taki zatop rynku . Niech technologia ruszy ^^ 

Lukson, fakt film z 2009r. ale słychać o tym coś ? coś się stało przez 4 lata  tą technologią, czy zapadła się pod ziemie ? :)

Link to post
Share on other sites

@effendi360
już od dawna wiadomo, że Logitech wycofuje się z tej branży...
Jak dla mnie konsola + ściganka + pad = nieporozumienie. Co do samego wsparcia. Oprócz Sony to jeszcze firmy wypuszczające gry muszą się tym zająć aby to wszystko hulało. Choć nie wydaję mi się, żeby dawały je produktom, których już nie będzie na rynku pierwotnym.

Link to post
Share on other sites

Granie w wyścigówki na padzie jest nieporozumieniem a robienie tego na padzie od PS można nazwać sadomasochizmem.

 

Na xklocku jest Forza. Niby ma możliwość zmieniania biegów ze sprzęgłem ale co mi po tym jak biegi są tylko w sekwencji. Sprzęgło + sekwencja = nieporozumienie.

PS3 i GT5. Niektóre samochodu mają po 7 przełożeń do przodu i jakiś idiot wymyślił, że będzie można zmieniać biegi manualem ze sprzęgłem. Jaka kierownica do PS3 ma 7 przełożeń na shifterze?

 

Mi to bardzo na rękę, że logitech przestaje produkować kierownice. G25 naprawiłem już z 60% na naszym rynku. Skończy się support na G27 to od nowa będę miał co robić.

Edytowane przez .daft
cytowanie
Link to post
Share on other sites

 

Dla tej gry warto żyć i posiadać PS3 nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać i nic mi nie przeszkodzi abym w nią nie zagrał i kosztował się emocjami jakie mi przekaże.

 

 

Dlatego Xbox w tym segmencie Nigdy, ale to Nigdy nie będzie lepszy od Playstation, po co mi konsola na którą jest tylko kilka ciekawych gier, gdzie na PS3 mam tyle gier przy, których można płakać śmiać się i kosztować tak epickie przygody i na zawsze pozostaną w mojej głowie.

Edytowane przez Light56
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że Heavy Rain tak jak i Beyond to nie jest gra tylko interaktywny film, który równie dobrze można obsługiwać 1 przyciskiem na padzie np. X.

 

Dla czegoś takiego szkoda by mi było wydać 800zł na chlebak.

 

No cóż już na niedługo zamiast 10-15 przycisków na padzie będzie ich tylko 3. Wszystko dla konsolowców :D

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego ze to nie jest zwykła gra jak połowa gier, która ma prawie całego pada zbindowanego a nudne fabuła jest kiepska i gameplay nie wciąga .

 

Beyond:Two Souls to gra, która jest wręcz idealna fabuła jest super gameplay jest inny niż większość pustych gier teraz i dla mnie takie gry powinny częściej wychodzić ubóstwiam David'a Cage za to, że zrobił tak śliczną grę a ludzie, którzy twierdzą, inaczej niech gniją w piekle, o ile ono istnieje, bo nie mają pojęcia o ciekawych grach, w których emocje biorą górę.

 

 

Nie ważne, ile ta gra będzie miała przycisków, bo jest tak dobra, że nawet ich nie potrzebuję, jeśli będzie kolekcjonerka biorę od razu bez żadnego zająknięcia.

Edytowane przez Light56
Link to post
Share on other sites

Jaki jest sens gry, w którą de facto się nie gra? Jak chcę obejrzeć dobry film to idę do home video i biorę sobie na wieczór za 5'tkę coś na BD i nie potrzebuję do tego PS3, a nawet grafika fotorealistyczna :)

 

Odpal sobie jakąś produkcję D.Lyncha, weź do ręki pilot... możesz sobie pauzować lub wciskać play i masz gameplay rodem z HR, albo BTS. 

 

HR fabularnie jako gra przypadł mi do gustu, ale mechanika rozgrywki była dość ciężka do niezaśnięcia. Za to jak na dobry filmy fabuła była jednak momentami zbyt naciągana. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki jest sens, ale fakt faktem, że lepiej mi się grało w Farenheita niż bym miał oglądać film o identycznej fabule. Nie wiem czemu, nie interesuje mnie to, mnie to bawi, a Heavy Rain to jedna z pozycji, której zazdroszczę konsolowcom.

Link to post
Share on other sites

Heavy Rain ma niby 9 zakończeń, ale de facto po pierwszym przejściu tej gry odechciewa ci się w nią grać po raz drugi. Mechanika z czasem męczy, siedzisz jak ten bezmózg i przechodzisz kolejne QTE. Mnie tak jak HR się podobało fabularnie, tak zbyt dłuższe posiedzenia przy tej grze zwyczajnie męczyły.

 

To taka gra idealna do profilu konsoli, siedzisz jak baton na kanapie i klikasz, to co zasugeruje ci konsola. Czasem masz jakiś wybór, czasem jak źle klikniesz to akcja przybiera inny obrót (w HR nie ma 'Game Over'). Na dobrą sprawę możesz klikać 'na pałę' i też grę ukończysz. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy było

 

"real time raytracing" !!!

 

 

 

tytuł startowy na ps4 a juz technologicznie miażdży wszystko co do tej pory powstało :)

 a taki gtxxor kiedys mówił coś ze na ps4 zobaczymy grafike na poziomie bf3 :D

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...