Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

To nie wina procesora tylko optymalizacji potrzeba czasu, żeby to ładniej wyglądało a według mnie ten silnik był odpalany na PS4 z 2 gb pamięci lub jest marną prowokacją aby na starcie wypromować PC zmniejszając detale na PS4.

 

//nie cytuj ostatniej wypowiedzi w temacie .daft

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

To nie wina procesora tylko optymalizacji potrzeba czasu, żeby to ładniej wyglądało a według mnie ten silnik był odpalany na PS4 z 2 gb pamięci lub jest marną prowokacją aby na starcie wypromować PC zmniejszając detale na PS4.

Are you serious !?

Link to post
Share on other sites

Co tu porównywać Unreal Engine 4 jest robiony z myślą o PC prawdziwą grafikę zobaczymy jak na PS4 będą działać takie silniki Luminous Engine/Fox Engine/Panta Rhei a Naughty Dog/Santa Monica/Quantic Dream na 100 % pokażą co da się z PS4 wycisnąć jak zrobili to w tej generacji.

 

//nie cytuj ostatniej wypowiedzi w temacie .daft

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

Effendi lepiej wyglada na pc

Oswietlenie jest o wiele bardziej naturalne

 

A co do silnika jest pisany pod architekture, ktora na obu sprzetach jest prawie taka sama...wiec pisanie o optymalizacji pod dana platforme jest troche dziwne

Link to post
Share on other sites

W 100 % się z, nim zgadzam mimo mocarnego PC jaki posiadam Steamy/Originy mnie tak wnerwiają ze głowa mała w normalnego BF3 nie mogłem pograć przez kilka miesięcy, ponieważ cały czas coś crashowało grę do wydania patcha i teraz można grać, ale, ile nerwów na to straciłem, to głowa mała w jedyne gry w, które teraz gram na PC to LoL/Bioshock na ps3 też posiadam/C3/WoWa grac przestałem po 7 latach, bo to już nie ten sam WoW co za czasów Classica/TBC/Wotlk/SC2/D3 gram, ale mało z upragnieniem czekam na wersje konsolową bez głupiej aukcji/GW2 no i TR, ale też były z, nim problemy przy paru ustawieniach jak gra wywalała nie mówię, że pc złe, ale zawsze przy kupnie nowej gry lub czegoś innego stawiam sobie pytanie i boję się czy znowu nie będą jakieś cyrki z Directx/sterownikami/crashami, które doprowadzają mnie do szału nie wiadomo jakiego bym miał PC nawet za 20 tyś konsolę będą dla mnie zawsze na pierwszym miejscu PC jest fajny, ponieważ można w, nim dużo rzeczy zmodować upiększyć co cieszy oko+ dużo opakowań od części, które ładnie wyglądają na półce.

 

//nie cytuj ostatniej wypowiedzi w temacie .daft

Edytowane przez .daft
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Różnica jest mała, ale ten silnik powinien zostać pokazany rok po premierze PS4, gdzie cała architektura konsoli zostanie ogarnięta i, wtedy można porównywać.



 

Większość wydawców na ta generacje szykuje swoje własne silniki i UE pójdzie w odstawkę wyjdzie kilka gier na UE 4, gdzie na silnikach robionych przez firmy, które potrafią z Playstation wycisnąć ostatnie soki będziemy mieć ich o wiele więcej.

 

//nie cytuj ostatniej wypowiedzi w temacie .daft

Edytowane przez .daft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie mogę słuchać tego gościa. jeśli wypowiada się na temat konsol to powinien być obiektywny a na dzień dobry stawia ps3 na piedestale. już o debilnym argumencie "kup maca" nie wspominam. chyba się redaktor nie wyrobił z tym materiałem na 1 kwietnia i teraz to dodali.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Obejrzałem to do końca i od 10 sekundy do końca filmu miałem ochotę zrobić dziurę w monitorze. Tytuł powinien brzmieć  "Sprowokujmy pecetowców ''(i w sumie użytkowników X360 też) ...

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Na gołe oko to ciekawiej wygląda na PS4 i może nawet lepiej (na gołe oko) niż PC.

 

No ale tak czy siak, gry i tak nie będą tak wyglądać :P

Dużego skoku grafiki raczej nie uświadczymy za 10 lat to będzie już bardziej realistyczne, ale co z tego jak gameplay będzie kulał w większości grach ludzie muszą się opamiętać, że grafika nie jest najważniejsza, bo, inaczej nie będzie ciekawie.

Link to post
Share on other sites

"kto normalny kupuje xbox-a"...i juz widac z kim mamy do czynienia...

jego nic nie warte argumenty (status spoleczny bo stac mnie na konsole za 1,5 klocka) to smiech politowania

 

malo udana prowokacja  z mizernym skutkiemi  i w miernym wykananiu :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...