Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Z Agito odpisali mi to czego się spodziewałem czyli żeby najlepiej napisać do Sony bo to ich sprzęt i oni go najlepiej znają :-> Oczywiście mogę wysłać do Agito na ich koszt w oryginalnym pudełku wraz ze wszystkimi akcesoriami (tak mi napisali). Tu jest jeszcze czas bo mam to zrobić do 14 dni więc napisałem do Sony, w zwrotnej odpowiedzi dostałem, że ktoś się ze mną skontaktuje najszybciej jak to możliwe, czekam od rana i jak do tej pory nikt się nie skontaktował....

Link to post
Share on other sites

Konsola przychodzi tak "zabezpieczona" kartonowy box i kawalek folii http://forum.benchmark.pl/topic/64450-temat-ogólny-playstation-4/?p=1599383szczerze nie wiem czy chciałbym zamienić nówke sztuke konsole na jakiegos refuba bo wątpie, że nówki dają przynajmniej na mojej konsoli z wymiany były ryski po wyjęciu z pudła. Co do reszty zgadza się dzwonisz na infolinie umawiasz kuriera który zabiera paczkę i czekasz około 14dni.

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Znowu ta sama historia .. po pracy wybrałem się do sklepu po grę Doom bo chodziła za mną od pewnego czasu chęć na rozwałkę. Do domu dotarłem koło 16:30. Zakładałem, że jakiś tam patch pewnie będzie do ściągnięcia, więc płyta do napędu i na obiadek. Wracam .... 19 GB patch. Jest godzina 20:40, mojemu 50 mbit łączu udało się pobrać 7 GB, już wiem, że dzisiaj rozwałki nie będzie. Dziękuję za wysłuchanie (wyczytanie) tej smutnej historii i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony Doomem, zarówno ze strony klimatu, starej dobrej prostoty zabawy jak i technologii. Ogólnie mój absolutny top jeśli chodzi o efekt wow zastosowanych sztuczek graficznych i techologii na które nie myślałem, że Pleja stać to: Uncharted 4, Wiedźmin i Doom. Te gierki dla mnie to idealny argument na odparcie ataku speców, że "na konsoli to się nie da, to słabe jest". Jak się chce to się da :) Ciekawe czy Pro to jeszcze poprawi .. czy wręcz pogorszy i optymalizacja legnie na plecy.

Link to post
Share on other sites

Alarm odwołany z tym PS4, problem leżał po mojej stronie. :->  Głupi umieściłem ją pod tv w zabudowanej półce niewiele większej od samej konsoli. Pewnie ciepłe powietrze które było wyrzucane z tyłu gromadziło się wewnątrz i przez to automatycznie wentylator chodził szybciej co odbijało się na głośnej pracy samej konsoli. Dzisiaj położyłem ją na stole, odpaliłem U4 i grałem przeszło godzinę dla sprawdzenia. Poziom hałasu nie przekracza 35dB. 

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś chciał zagrać w DriveClub z SP/Knacka/Rocket League/gierki z ps plus z całego roku (ps plus ważne do grudnia z tego co pamiętam)- to mogę podesłać dane do swojego konta. PS4 sprzedałem, więc póki co używać konta nie będę. :P 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, mam pytanie jak to jest z kupowaniem używanej gry na PS4 od drugiej osoby: są jakieś ograniczenia typu blokada konta czy niemożliwość założenia swojego? Wybaczcie ignorancje, ale dopiero rozglądam się za konsolą i chciałbym wiedzieć czy to problem kupić używaną grę.

Link to post
Share on other sites

Ale już na przykład kupując Destiny Legendary Edition albo Collection używane, dostaniesz tylko podstawke, bo wszystkie dodatki są w kodach. Wiedźmin GOTY z kolei chyba ma dodatki "zaszyte" w sobie i można spokojnie kupować używkę. Tak czy siak trzeba zerknąć jak to wygląda jak giera ma dodatki.

Link to post
Share on other sites

Nazwa "Pro" zobowiązuje :rotfl:

Hmm właśnie wyczytałem na "jurogejmerze", że na lepsze działanie obecnych gier na PS4 Pro nie ma co liczyć nawet (bez patcha). Czyli jeśli drażniły was jakieś spowolnienia w Bloodbornie, chwilowe ścinki w Wiedźminie 3 itp to na PS4 Pro lepiej nie będzie - w trybie standardowym konsola ustawia dokładnie takie same parametry jak PS4 - chodzi o szybkość CPU i ilość aktywnych jednostek CU w GPU oraz ich prędkość :/ Sony postanowiło zagrać bardzo bezpiecznie i w celu uniknięcia jakichkolwiek potencjanych bugów można zapomnieć o zablokowanych 30 lub 60 klatkach - tam gdzie były dropy do 24 czy 25 klatek to nadal takie dropy będą. Chyba, że wprowadzony zostanie patch ale jak widać na przykładzie Wieśka 3 którego CDP Red olał - nie ma co się za bardzo nastawiać bo można się będzie przejechać :) Wielka szkoda .. ale może w praniu wyjdzie to bardziej optymistycznie bo obecnie to może poza bezgłośną pracą konsoli w trybie PS4 "classic" to na nic więcej chyba nie ma co liczyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...