Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Mam pytanko o waszą opinię ... jestem zdecydowanym zwolennikiem kupowania pudełek .. gdyż mogę zawsze sprzedać grę/wymienić. Chodzi mi o Overwatcha .. planuję pośmigać w to parę miesięcy pewnie do wyjścia Battlefielda 1 ... jak sądzicie .. czy kupować go w pudełku, żeby później sprzedać i dołożyć do BF czy będą jakieś dziwne akcje po których będę mógł sobię wyrzucić pudełko do kosza jak było w przypadku Destiny w edycji legendarnej. Rozumiem, że tam dawana była podstawka oraz kody na dodatki .. w związku z tym gra po ograniu jest praktycznie do wyrzucenia bo nikt nie odkupi .. ale jak to się ma do Overwatcha ? Nie będzie w nim żadnych kodów rozumiem, czyli raczej bezpiecznie po pół roku będzie można sprzedać?

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://www.cdaction.pl/news-45492/sony-potwierdza-ps4-neo.html

  • "Neo będzie adresowane do graczy hardkorowych"  :rotfl:

Ciekawa sprawa skoro "nowa" konsola wychodzi po 3 latach. Ciężko mi to zrozumieć, jestem PCtowcem ale gdybym grał na kosnoli czułbym sie trochę oszukany bo to wygląda na dzielenie graczy. Swoja dorgą jakoś nie widzę tego żeby producenci robili grę pod tyle konsol, XO, PS4, XO Next, XO Slim, PS4 NEO, PC  Zakładam że NEO będzie celować w 1080p/60fps. Panowie jak tam wasze buty ? :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

własnie coś przeczytałem , że to prawdopodobnie odpalone było na nowszej wersji PS4 

 

To chyba coś źle przeczytałeś :P  Shuhei Yoshida potwierdził, że wszystkie gry pokazane podczas targów chodziły na zwykłym PS4.

Edytowane przez Clark K.
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie już znacie nowe analizy DigitalFoundry na temat PS4 Neo. Co byście woleli: podbicie rozdzielczości do 4K (przy użyciu różnych sztuczek) czy doładowanie grafiki w 1080p do ultra? Ja zdecydowanie wolałbym to drugie rozwiazanie lub ewentualnie wolałbym mieć jakiś wybór. Wiedźmin mi się bardzo graficznie podobał, podobnie GTA V i aż żałuję, że obecna PS4 nie ma więcej mocy żeby przerobić dodatkowe cienie, trawę, zasięg widzenia itp itd ... widziałem te gry w wysokich ustawieniach na PC i na prawdę robią robotę ... podobnie jak 60 fps. Z drugiej strony obawiam się, że górę weźmie marketingowa papka w stylu "Battlefield 1 w 4K tylko na Playstation!" - przy czym gra będzie miała ustawienia medium/low + jakieś wydziwione upscalowanie z 1080p na 4K i będzie 60 fps z grafiką na poziomie Bad Company 2.

 

PS nie ukrywam natomiast, że w Bloodbornie bardzo mi przeszkadzały wszechobecne schodki ... tam by się takie podbicie rozdziałki bardzo nadało.

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

 

 

Wiedźmin mi się bardzo graficznie podobał, podobnie GTA V i aż żałuję, że obecna PS4 nie ma więcej mocy żeby przerobić dodatkowe cienie, trawę, zasięg widzenia itp itd ... widziałem te gry w wysokich ustawieniach na PC i na prawdę robią robotę

 

dziwne, że takie gry jak Uncharted 4, , Until Dawn, The Order moga wyglądać epicko

widać jak ktos sie skupi na jednej platformi wtedy cuda zdziałać idzie 

 

ja bym wolał opcje lepszego 1080p

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Myślę jednak, że GTA czy Wiedźmin są ciut bardziej wymagające dla sprzętu niż U4 chociaż mogę się mylić. To co Naughty Dog zrobiło to jakaś magia ale właśnie takie sprytne zabiegi od podstaw dają taki efekt, gry z otwartym światem dają w kość wszystkim podzespołom tym bardziej jak mają działać "na wszystkim". Nie ma się co łudzić, że przyszłe gry będą optymalizowane przede wszystkim pod PS4 :(

 

PS ja pamietam jaki opad szczęki miałem na PS3 przy GTA V. Robiło na mnie większe wrażenie niż póżniej wersja na PS4.

Edytowane przez Cepheus119
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...