Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Jak pytałem o to samo to mówili mi, że PC to bardziej symulator, więcej realizmu, wymagający praktyki, natomiast Driveclub jest bardziej zręcznościowy, mniej restrykcyjny i wymagający.

 

Więc jeśli chcesz śrubować rekordy i ćwiczyć trasy to pewnie Carsy, a jak tylko miło pojeździć to DC.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepiej kupić Driveclub'a jeśli chcesz włączyć grę i od razu grać nie przejmując się ustawieniami/treningami itp. W pcars żeby niektórymi samochodami dało się jeździć trzeba spędzić masę czasu na ustawieniach. Posiadając obie gry, zdecydowanie lepiej i przyjemniej jeździ mi się w driveclub. 

 

W Pcars warto zainwestować jak ktoś posiada kierownicę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Używa ktoś z Was podstawki chłodzącej? Jest to w ogóle warte zachodu? Jeżeli tak to zaproponujecie jakiś model?
Dalej...
Kupiłem ostatnio Sebastien Loeb Rally Evo i jazda jak tralala. Trzeba się napocić żeby coś ugrać. ;) Dla mnie bomba.
 

Link to post
Share on other sites

 

 

Używa ktoś z Was podstawki chłodzącej?

nic to nie daje

takj samo jak stawianie na wszelkiego radzaju korkach itp

ps4 wywala ciepło tyłem a zimne bierze bokami

co ciekawe płyta główna tam też jest do góry nogami i znajduje się z góry urządzenia ze skierowanym w dół radiatorem przepływowym

Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda tak, że na xboxa nie istnieje już coś takiego jak tytuł ekskluzywny :P Wszystkie gry na xboxa będą też na komputer, moim zdaniem teraz jak wybierać to pomiędzy pc(za 2000-2500zł już da radę złożyć coś na czym porządnie sobie pograsz) a ps4 :P Niestety sam kupiłem xboxa jeszcze przed ogłoszeniem tej polityki ._. Teraz będę musiał szukać kupca :/

Link to post
Share on other sites

A na jakich exclusivach koledze zależy!???

Microsoft po prostu integruje granie PC z xone i tyle czy to źle czy dobrze trudno powiedzieć na bank tego nie porzuca jak games for Windows swego czasu.

Pytanie co chcemy od konsol ja w swej.. Karierze.. Grałem i posiadałem Pegasus mega drive atari lynx Sega game gear różne wersje game boyow potem psp i ps vita dalej ps one ps 2 potem. Xbox 360 teraz ps 4 ale jakoś patrzyłem w zasadzie na gry tak ogólnie i nie zwracałem. Uwagi za bardzo na exclusivach

PS 4 wziąłem a nie xone bo bardziej mi się konsolami podoba

:wub:

A gry i na jedna u na drugą platformę są dobre

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...