Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Dla mnie mocną wadą jest cały aspekt sieciowy PS4. Albo jest problem, że mająć 100mbit łącze gra ściąga Ci się 1 - 2 mbit/s bo akurat taki ma kaprys i po 2 - 3 resetach ściągania nagle ściąga się normalnie ... albo co mnie już bardzo zaczyna wnerwiać - problemy z komunikacją poprzez party. Mam jednego kolegę z którym w zasadzie głównie gram i w 95% przypadków nie jesteś,y się w stanie połączyć na Imprezie w rozmowe głosową. On ma typ NAT 2, ja mam typ NAT 2 .. z innymi jesteśmy się w stanie połączyć (też nie zawsze) a ze sobą średnio raz na 2 tygodnie. Porty przekierowane, wszystko zrobione niby jak należy ale nic to nie daje. Z  innymi graczami mam jakieś 80 - 90% "szansy" że się połącze a z nim mooże 5%. Jest to totalnie nielogiczne i jak dla mnie to bardzo duży minus który mnie wielokrotnie już wnerwił kiedy w piątkowy wieczór spędziłem godzinę próbując się polączyć z kolegą i za nic się nie dało.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie nie zauważyłem tego :/ Dzięki @dodo za spostrzegawczość :) 


Witam, czy da się jakoś obejść podawanie kary płatniczej przy próbie skorzystania z 14 dniowego okresu testowego  na PS4?

Czy jak zakupie grę z upustem playstation plus to po jego wygaśnięciu będę mógł grać dalej bez playstation plus (nie chodzi mi tu o grę online),czy będę musiał odnowić tak jak jest to  z darmowymi grami co miesiąc ?

Link to post
Share on other sites
Czy jak zakupie grę z upustem playstation plus to po jego wygaśnięciu będę mógł grać dalej bez playstation plus (nie chodzi mi tu o grę online),czy będę musiał odnowić tak jak jest to  z darmowymi grami co miesiąc ?

 

Tak. Gry zakupione ze zniżką w PS Plusie są twoją własnością na zawsze. Bez znaczenia czy wciąż opłacasz PS Plus czy nie.

Link to post
Share on other sites

1. Gry otrzymane w PS Plus za darmo działają tylko wtedy, gdy mamy aktywny PS Plus. W momencie gdy przestaniemy płacić za PS Plus, gry przestaną działać.

 

2. Gry kupione z PS Store ze zniżką dzięki posiadaniu PS Plus są nasze na zawsze, działają również wtedy, gdy nie opłacamy PS Plus.

Link to post
Share on other sites

Panowie a jak jest z gwarancją na PS4? Szukam nowej sztuki na ebayu (UK). Co drugi duży sprzedawca mówi, że nie wystawia faktury czy nawet paragonu bo jest zbędny. Twierdzą, że przy pierwszym uruchomieniu w PSN aktywuje się konsole i od tego momentu rusza 12 miesięcy gwarancji. Prawda to?

Link to post
Share on other sites

Tak. Nie potrzebujesz żadnego dokumentu potwierdzającego zakup. W razie potrzeby wystarczy podać numer seryjny konsoli, sprawdzają czy jest na gwarancji i wysyłają do Ciebie kuriera bez zbędnych formalności i pytań - później sprzęt jedzie do francuzów.

Link to post
Share on other sites

No cóż można się było spodziewać tego po nich.

Ceny gier :

 

Tak prezentuje się pierwsza lista wraz z cenami:

 

Dark Cloud (SCE Worldwide Studios) - około 60 zł

Grand Theft Auto 3 (Rockstar Games) - około 60 zł

Grand Theft Auto: San Andreas (Rockstar Games) - około 60 zł

Grand Theft Auto: Vice City (Rockstar Games) - około 60 zł

Rogue Galaxy (SCE Worldwide Studios) - około 60 zł

The Mark of Kri (SCE Worldwide Studios) - około 60 zł

War of the Monsters (SCE Worldwide Studios) - około 40 zł 

Twisted Metal: Black (SCE Worldwide Studios) - około 40 zł 

 

Nieźle ich po grzało, te gry powinny być Max po 15 zł, ale cóż przecież to liderzy może za granicą ludzi stać.

Edytowane przez Blest
Link to post
Share on other sites

Ostatnio znowu miał ps plus problemy z serwerami więc dużo ludzi się skarżyło na ten problem chyba już naprawili chociaż nie jestem pewien ponieważ posiadam konto na rok zawsze tak kupuje bo teraz już zaczeli kombinować z nowymi cenami abonamentu co dla mnie jest kijowym rozwiązaniem. Fajnie jak było za 27 złotych a teraz tego nie ma. Zaczyna mnie powoli denerwować ten ps bo nie dośc co ceny rosną to gry na ps plus dają takie słabe.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio wyrwałem trochę czasu na giercowanie i dokańczam zalegające tytuły. Były Mordory, Batmany, był starusieńki GoW i nowy Wolfenstein... później nadszedł czas na konsolowe przysmaki.

 

Killzone Shadow Fall ukończony ostatnio - średniak. Gra jest ładna, lokacje bardzo zróżnicowane, generalnie można popodziwiać, ale samo strzelanie już kiepskie. Nie mogłem się wczuć w model celowania/sterowania, lipa jak cholera - do Destiny nawet nie dorasta. Niemniej ogólne wrażenie okej, wizualnie spoko, mechanika rozgrywki dość zróżnicowana, historyjka w tle taka o (ostatnio grałem w pierwszego Killzone na PS2, pozostałe mnie ominęły, więc nie czułem się nazbyt wciągnięty w konflikt tego uniwersum), partie strzelane trzeba przeboleć. Jak ktoś bardzo chce, ciekawi go tytuł startowy PS4, lub chce sobie popodziwiać ładne lokacje, to można się skusić, inaczej lepiej sobie darować.

 

Bloodborne ukończony przed chwilą - wyborna gra. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat, doskonała mechanika i responsywność sterowania. Dźwięk bardzo dobrze oddaje niepokój lokacji i dokłada swoją cegiełkę do budowania niesamowitego wrażenia audio-wizualnego. Jest trudna ale uczciwa. Nieco łatwiejsza niż Soulsy. Ogólnie się rozpływam, sądzę że jest to jeden z lepszych tytułów na PS4, a z pewnością najlepszy z tych które posiadam. Jest też spory replay-value. Mogę zdecydowanie polecić każdemu, kto wie czym są Soulsy i w co się pakuje łapiąc za tę grę. Ja sam zdecydowanie jeszcze do niej wrócę.

 

Teraz na celowniku... Uncharted. Potem zobaczymy, pewnie TLOU/GOW3, w tej kolejności. Ale wszystko zależy od tego jak będę sobie radzić z sesją.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś szukał Trials Fusion to jest ciekawa promocja za 27,90zł: http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=6751

 

Dzisiaj odebrałem swoją grę i ku mojemu zdziwieniu jest to wersja deluxe z season passem i jakimiś kodami na dodatki w pudełku. 

Edytowane przez Gr4ndy
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...