Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

U mnie jezeli bedzie dobrze to kupuje w tym tygodniu tylko doradzie mi jaka gre pierwsza kupic napewno Killzone i myslalem o Destiny, ale kazdy gatunek lubie wiec to nie ma problemu :)

i pytanko warto aktywowac 30 dni gratis mam taki kod :D ale slyszalem o tych serwerach ze cos nie stykaja ostatnio

 

Przepraszam za bledy niemiecka klawiatura.

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Hmm i tak jest lepiej moze jakis patch bedzie co z TheEvilWithin co spadaly do 16-20 a teraz po patchu  plynne 30  hmm XO pewnie plynne 60 przez to ze nizsza rozdialka.
Wedlug mnie to poczatki takie trudne konsole moze niedlugo beda lepsze od tego czasu co teraz ale  jak ogarna tworcy gier  dokladnie optymalizacje gier to bedzie super  ( nie licze Ubisoftu =] )

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Destiny jest warte dla mnie kazdych pieniedzy, ale musisz miec ekipe do grania i przyjac strategie ze Singiel w tej grze to taki tutorial, a sama gra to robienie misji, strikeow, nightfalla, levelowanie 0-20 kilka godzin, 20-30 kilkadziesiat lub kilkaset zaleznie od szczescia do dropow dobrych broni i zbroi z Raidu, ktory mozesz robic raz na tydzien. Jak nie masz ekipy to raczej nie bedziesz mial co robic bo samemu nie ma co grac a do Raidu wymagane jest 6 osob.

Link to post
Share on other sites

Tu powyzej 20lvl nie doataje sie expa z mobow tylko trzeba wydrobic ekwipunek z jak najwiekszym poziomem light. A 30lvl jest osiagany dopiero po wydropieniu calego setu zbroi ktora leci tylko raidzie. A mozesz go zrobic tylko 1 raz na tydzien. Wiec albo wydropisz szybko albo bedziesz mial pecha i potrwa to kilka miesiecy. Fabula to jakies 6-8h grania. Jak chcesz wiedziec cos jeszcze to zajrzyj do tematu o Destiny i tam pytaj.

 

Psn mi dziala ok.

Edytowane przez remi.88
Link to post
Share on other sites

Gdyby takie ofety pojawiały się w Polsce...

PS4 + COD:AW + The Last of Us: Remastered + Destiny + 12 miesięcy PS+ za 400£

http://www.game.co.uk/en/playstation-4-with-cod-advanced-warfare-day-zero-the-last-of-us-remastered-download-destiny-vanguard-and-ps-12-months-318337?categoryIdentifier=737200&catGroupId=&cm_mmc=Twitter-_-Digital-_-PS4ConsoleBEAST-_-Link

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy to taka super oferta... 400 funtow=~2160zł

w pl/ konsola 1500 + cod 200zł + destiny 190zł + plus 160zł = ~2050zł + tlou 160zł=2210 (tyle że tam dostajemy digital wiec ewentualna odsprzedaz odpada) 

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Mam kilka pytań jako świeży posiadacz 1 konsoli w życiu. Jak sprawdzić poziom naładowania pada?

Na allegro widzę zdrapki do psn za 50 zł chciałem kupić z aplikacji to by mi wyszło 30zl ale czy to jest bezpieczne?

No i czy w tej chwili w ps+ są jakieś gry za free? Mam narazie tylko dc, ale planuje kupić killzone ;d

 

Aplikacje YouTube czy Player uruchamiają mi się w nieskończoność, Wam też?

Edytowane przez dj crazy
Link to post
Share on other sites

Siemka Panowie!

 

Ja tez przymierzam się do kupna pierwszej konsoli. Synek rośnie, nie ma co go zostawiać w ciemnogrodzie, koledzy rosną i już mają ..

 

Czas mam do świąt. Kasę mógłbym wydać już niby dziś i zakupić, wsadzić do szafy i czekać na dzień zero.

 

Tylko mam takie pytanie - kto śledzi rynek kilka lat, to powinien wiedzieć bezproblemowo - czy na święta i koniec roku ceny konsol spadają czy rosną? Mieszkam w UK, widzę dzisiaj 299funtów za nówkę białą 500Giga z jednym padem, bez gier. Na grach to mi za bardzo nie zaleźy, bo kupię używane Lego Khaka i może Raymana (dla młodzieży) no i wyjdzie mi to około 40 funtów. Tylko chciałbym się dowiedzieć jak zwykle zachowuje się cały rynek - bo nigdy nie byłem tym zainteresowany.

No i nie żebym się zarzekał że pada nie wezmę do ręki - ale jakoś czasu dużo nie mam, a jak do dzisiejszego dnia to uchowałem się tak, że ani raz w życiu nie grałem na żadnej konsoli :)

Link to post
Share on other sites

Więc odpowiedzi dla was to :D 

1. Nie trzeba pobierać do grania przez udostępnianie to działa jak Stream trzeba mieć dobry internet jeżeli ty uploadujesz komuś musisz mieć 5 MB Upload neta a jeżeli od kogoś to ty bierzesz gre  dobry download również ale to ma każdy :D

2.Niby Ceny konsol spadają w dół bo święta ale to teoretycznie ta sama cena bo dadzą nowe pakiety z grami Bundle czy coś ale lepiej myślę że wcześniej kupić ten 1 miesiąc jak teraz bo może w święta zabraknąć konsol :D  Tylko niech dobrze  będzie ukryta   :)

Ale polecam zaczekać na odpowiedzi bardziej zaawansowanych ludzi tutaj :)  

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...