Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

 

Activision will issue a day one patch for the PlayStation 4 version of Call of Duty: Ghosts that improves the native resolution of the single-player campaign, Eurogamer can exclusively reveal.

 
The patch makes the campaign output at a native 1080p resolution. Without it, the campaign outputs at 720p.
 
Eurogamer has since learned that a day one patch will be released to address the problem, which Activision is blaming on a "configuration issue".
 
"Call of Duty: Ghosts runs natively at 1080p on the PlayStation 4," an Activision spokesperson told Eurogamer this evening.
 
"There was a configuration issue in the retail version on single-player mode only. This has been addressed with a day one software update. People will be able to download the day one update when PlayStation 4 launches in their territory and play at native 1080p."
 
Without the day one update, you'll get the COD single-player upscaled, including the menu system and the HUD. Indeed, even the occasional screen-tear generated by the game is upscaled from 720p.

:rotfl:  :rotfl:  %-)

Link to post
Share on other sites

http://www.ppe.pl/news-25301-sa_pierwsze_oceny_gier_na_playstation_4___szalu_nie_ma__resogun_czarnym_koniem_.html

 

Fajnie, że! Dobrze, że się wstrzymałem z pre. Jak Mark zrobił tak samo ps4 jak kanck'a to ja się z komputrem przeproszę. Ewentualnie XO z dojczów. 

Najlepiej samemu ocenić, portale od niskich ocen były też dziwnie surowe w stosunku do TLOU :)

Przypadek?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A może mają doświadczonych recenzentów, których omija szerokim łukiem marketingowa papka i nie podbijają oceny o trzy oczka w górę tylko ze względu na tytuł gry, bądź developera ?


Na temat TLOU polecam przeczytać felieton w jednym z ostatnich PSXE. Odczuca autorki zgadzają się z moimi. Ta gra, była najzwyczajniej gameplayowo... nudna.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A i owszem, a co nowego w tym gameplayu było ? Liczę na rozwój ciekawego multi, the dyvision, destiny - to może mnie zaskoczy jakimiś nowościami. (choć destiny momentami do złudzenia przypomina borderlands)

Link to post
Share on other sites

A może mają doświadczonych recenzentów, których omija szerokim łukiem marketingowa papka i nie podbijają oceny o trzy oczka w górę tylko ze względu na tytuł gry, bądź developera ?

Na temat TLOU polecam przeczytać felieton w jednym z ostatnich PSXE. Odczuca autorki zgadzają się z moimi. Ta gra, była najzwyczajniej gameplayowo... nudna.

Srał pies recenzentów. jak dla mnie TLOU to jedna z najlepszych gier ostatnich 5 lat.

Link to post
Share on other sites

Killzone w singlu będzie kolejną strzelaną typu "idź w przód i eliminuj" #nuda w opór.

 

Killzone w multi wygląda jak pokolorowany pastelowo COD, potwierdza to nawet mechanika #oklepane

 

TLOU jest nawet śmieszne, bo spaprali ciekawy klimat przez wymuszone efekciarstwo. W PSXE było o tym bardzo konkretnie napisane. Ta gra miała potencjał, ale wyszła groteskowo i nie sposób traktować ją poważnie mając coś w głowie.


Srał pies recenzentów. jak dla mnie TLOU to jedna z najlepszych gier ostatnich 5 lat.

Wybacz ale to typowe podejście fanboja... recenzent, nomen omen profesjonalista, który miał często do czynienia ze 100x  większą ilością gier i sprzętu niż Ty, ma na ogół dość chłodny i ogólny pogląd na sprawę. Nie podpala się z powodu tytułu, marki, czy hasełek reklamowych.

Link to post
Share on other sites

Killzone w singlu będzie kolejną strzelaną typu "idź w przód i eliminuj" #nuda w opór.

 

Killzone w multi wygląda jak pokolorowany pastelowo COD, potwierdza to nawet mechanika #oklepane

 

TLOU jest nawet śmieszne, bo spaprali ciekawy klimat przez wymuszone efekciarstwo. W PSXE było o tym bardzo konkretnie napisane. Ta gra miała potencjał, ale wyszła groteskowo i nie sposób traktować ją poważnie mając coś w głowie.

Wybacz ale to typowe podejście fanboja... recenzent, nomen omen profesjonalista, który miał często do czynienia ze 100x  większą ilością gier i sprzętu niż Ty, ma na ogół dość chłodny i ogólny pogląd na sprawę. Nie podpala się z powodu tytułu, marki, czy hasełek reklamowych.

Nie , to typowe podejście osoby kierującej się swoimi gustami a zarazem dysponującymi rożnymi platformami jak i środkami aby dobierać sobie najzwyczajniej w świecie to co lubi.

 

BTW z twoich postów bije na km fanbojstwem...

Link to post
Share on other sites

@MIK

Efekciarstwo TLOU bazuje na skoncentrowaniu się twórców na zszokowaniu oprawą graficzną (oczywiście jak na słabe parametry tej platformy), co wymusiło takie kwiatki jak przekontrastowana kolorystyka, czy groteskowo wyglądające "umarlaki" - to psuje odbiór tej gry.

 

Kolejna kwestia to bezsensowność niektórych działań...

 

Przykład 1

Joel wielki jak dąb chłop, bardzo sprawny fizycznie... musiał szukać drewnianych palet, by "przeholować" nieumiejącą pływać Ellie. Zamiast zwyczajnie przepłynąć z nią przez wodę... wygląda to śmiesznie i jest niczym innym jak usilnym przedłużaniem historii.

 

Przykład 2

Nakładanie 15-25 minut rozgrywki po to, by ominąć płotki w stylu "niewidzialna ściana", o wysokości 0,7m - które na dobrą sprawę można było przeskoczyć...

 

TLOU nie jest złą grą - byśmy się źle nie zrozumieli, ale pianie do niej z zachwytu jest "lekką" hiperbolizacją. Gra razi groteską, nieścisłościami i jest nudna jak flaki z olejem.

 

PS: Byłem na tym forum już fanbojem AMD, potem kupiłem sobie kartę NV i byłem fanbojem NV. Jestem też fanbojem Xboxa 360 (wg. Wulfena), fanbojem grania na PC (wg. całej reszty ortodoksyjnej /kąsolowej/ kliki) i fanbojem MSI (też padło takie zdanie). Więc czego fanbojem jestem objeżdżając (słusznie!) grę na /bless it god/ PlayStation 3?


A to że uważam że Killzone jest "na jedno kopyto", tyczy się też 99% innych gier. Fakt faktem jego oceny nie porażają, są dobre ... ale to miał być "system seller", a dla jednej gry (bo Knack to crap), która jest tylko nieco powyżej średniej, konsoli się nie kupuje. Jest jeszcze Resogun, ale nie oszukujmy się jest to prosta arcade'ówka i również ona konsoli "sprzedawać" nie będzie. Został The Division, który... w lepszej oprawie i płynniejszym framerate będzie na PC ;> Tyle w temacie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...