Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Tak w nich wierzyłem po X360 (mówie o MS) a teraz to nawet XONE nie wchodzi u mnie w plany

 

Tak się traci wiernych klientów (jestem z nimi od Xbox i X360)

 

Same złe decyzje producenta i słaba cena - to sprawia, że na 100% będzie to SONY

Link to post
Share on other sites

Gry PS4 byly puszczane na devkicie tutaj macie error devkitu, a nie crash z windowsa. :)

Trochę debilne stwierdzenie... devkit do XO przy tej architekturze może spokojnie być pecetem, nawet o bardzo odległej specyfikacji. Nie jest tajemnicą że obecne wydajne PC są dużo szybsze od tych konsol i po uwzględnieniu pewnych kwestii gry na takiego XO spokojnie można tworzyć przy użyciu PC.

 

Oczywiście produkt końcowy będzie musiał być sprawdzony na konsoli, ale Microsoft zamiast tworzyć specjalistyczny devkit może po prostu korzystać z duetu PC + konsola wprowadzona w jakiś tam tryb testowy / diagnostyczny. 

 

Idę o zakład że znaczna większość tytułów multi-platformowych będzie wersjami znanymi z PC z odpowiednio przyciętymi detalami. 

 

Zresztą akurat krytykowanie MS za wykorzystanie PC do prezentacji jest mega śmieszne, biorąc pod uwagę że Ubisoft swoją "flagową" multi-platformę też pokazał na PC, a zrobił to w kontekście PS4. 

 

Też jestem w pewien sposób zawiedziony XONE (jako fan Xboxa 360), ale moim zdaniem obecnie 3/4 "problemów" z tą konsolą to nakręcanie "hajpu" przez fanbojów i pracowników Sony (patrz: żenujący filmik z "wymianą" gry). MS jest dużą firmą, ma swoją politykę i ludzi, którzy w branży są specjalistami i wydaje mi się że wiedzą, co robią. Ewentualną ocenę będziemy mogli dokonać już po premierze obu konsol. Bo jakoś łatwo tutaj niektórzy "wytykają" wszelkie błędy MS, a zupełnie nie odnoszą się do konsoli Sony (która, np. mimo mocniejszych-gorętszych bebechów jest znacznie mniejsza i istnieje ryzyko problemów natury temperaturowej). 

Link to post
Share on other sites

Zresztą akurat krytykowanie MS za wykorzystanie PC do prezentacji jest mega śmieszne

Prezentacja XBOX One z prockiem i grafa AMD APU i pochodną Win8, ale wszystko puszczone na PC z GTX 700 i Win7 :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Zresztą akurat krytykowanie MS za wykorzystanie PC do prezentacji jest mega śmieszne

no a jak sony nie pokazało w lutym kawałka plastiku(obudowy), to jechałeś po sony. Obiektywizm jak nic.

 

 

gameplay z infamous:ss

 

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

wierzyłem w tą firmę po bardzo udanym X360 ale teraz to patrze i nie dowierzam... Wygląda to tak jakby ludzie pracujący w M$ specjalnie zabijali markę Xbox bo to nie realne by słabsza konsola za o wiele większą cenę i z takimi nonsensownymi ograniczeniami producenta odniosła jakikolwiek chociaż najmniejszy sukces patrzą na to co pokazuje Sony z PS4

Link to post
Share on other sites

Wy dalej o tych FPSach. 

 

Mnie samego drażni nieco gdy gra leci w 30 FPS, ale obiektywnie patrząc to najmniej znaczący elment.

 

Mnie cieszą techniczne nowinki jakie pojawią się na nowej generacji konsol, bo mimo, że nie planuję kupować żadnej, to te same rozwiązania pojawią się "u nas" (w sprzęcie, bo już piszę pięćdziesiąty raz, że konsole pod względem technologii wyprzedzają PC, wystarczy przeczytać coś więcej niż tabelkę ze specyfikacją).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...