Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jak w temacie szukam karty muzycznej do 600 zł używam w 40% do gier, 35% do muzyki i w 25% filmów. Głośniki to logitech 5.1 x540, używam też słuchawek i mikrofonu do gier sieciowych

(tu by mnie interesowała tylko łatwość podpięcia np. xonar d2x niema złącza na przedni panel co znacznie by utrudniło podłączanie). Planuje podpiąć ja tez do a/v receiver po to by oglądać filmy i słuchać muzyki stereo. Dotąd używałem Sound Blaster X-Fi Platinum Fatality Champion Series z przednim panelem było idealnie ale niestety moja nowa MOBO niema złącz PCI. :(

Czekam na sugestie.

 

Naucz się poprawnie pisać. // Sn1PeR

Link to post
Share on other sites

Witam jak w temacie szukam karty muzycznaje do 600zł uzywam ja w 40% do gier, 35% do muzyki i w 25% filmow. Glosniki to logitech 5.1 x540, uzywam tez sluchawek i mikrofonu do gier sieciowych

 

Wymień te głośniki, bo kupowanie do nich karty za 600 jest nielogiczne.No chyba, że posiadasz dobre słuchawki.

Link to post
Share on other sites

"planuje podpiac ja tez do a/v receiver"Co do glosnikow to myslalem o logitech z 5500 ale postanowilem zbudowac zestaw skladajacy sie z wzmacniacza av i kolumn a x540 byly by tylko po to by grac na nich w gry jak nie uzywam sluchawek. Wiec moze jednak dacie jakies propozycje?

 

Ortografia // Sn1PeR

Link to post
Share on other sites

Tak Golfem II z neonami i naklejkami sparko i co tam jeszcze chcesz.... nie mam samochodu mam motor 8)Czasem rece opadaja jak trzeba poprosić ludzi o pomoc! Mam A/V Receiver Marantz Sr5400 do tego odtwarzacz CD i kolumny Monitor Audio.Chce podlaczyc to do kompa za pomoca dobrej karty muzycznej by sluchac muzyki z obrazow plytek i niskostratnych formatow jaka wybrac? Czy dostane jakąkolwiek propozycje?

 

Ortografia // Sn1PeR

Link to post
Share on other sites

W końcu jakies konkrety

Co do Dr. DAC prime to troche za drogi nawet wiecej niz troche 450euro;] mysle zeby wydac cos okolo 150 max 200euro

Audiotrak Prodigy wyglada ciekawie szczególnie "AUDIOTRAK PRODIGY 7.1e X-Fi" wzmacniacz sluchawkowy ,wyjscie na przedni panel, osobny jack na sluchawki moga byc podpiete caly czas i w grach by sie sprawdził. Wyglada dobrze.

Co myslicie na temat nowych kart od creative serii Z?

 

Ortofrafia // Sn1PeR

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

skoro byles zadowolony z poprzedniej to kup to samo pod pex

 

titanium - zmieniasz poprostu lacze

byc moze nawet panel sobie zostawisz i podpasuje

 

Niestety panel nie podpasuje ;/ myslalem o titanium ale w sumie czego nie kupic czegos lepszego jak i tak sie juz wymienia? Poczekam na testy kart z rodziny Sound Blastera Z i wtedy podejme decyzje.

 

Ortografia // Sn1PeR

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Chce podlaczyc to do kompa za pomoca dobrej karty muzycznej

stereo: AudioTrak Prodigy HD2 (+wymiana opków), albo wielokanałowa bardzo ciekawa karta Auzen X-Fi Forte HS tez ma d.dobry dźwięk.Choć nie wiem, czy maja możliwość tego co potrzebujesz.

Poczekam na testy kart z rodziny Sound Blastera Z i wtedy podejme decyzjie.

Podaruj sobie tego Creativa, bo 1 wygląda jak Recon w innym opakowaniu, a to przeciętny układ. Kreatywni przeważnie nie robili lepszych kart od konkurencji i tak będzie tym razem. Było co prawda Elite Pro, ale nie uzasadniona cena powalona w dniu premiery jak i później. Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...