Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

Nie wiem masz chyba rozdwojenie jaźni jak ktoś tu cokolwiek wspominał o buldkach czy Steamroller, poza tobą błędnie interpretując wyniki.

 

ale nie podawaj mi tu wyniku Bulldozera
Edytowane przez maxforces
Link to post
Share on other sites

@@gshepherd, w Twoim poście był cytat na temat Phenomów X4/X6 przez co wydawało się, że do tego uderzasz. Tak, widzę, że teraz poprawiłeś :) A igor chyba zrozumiał, że kolega mówił o 8350 i 8120 na tych samych taktowaniach.

Nie wiem co miał na myśli ponieważ nie jestem telepatą. W poście wyraźnie napisałem o 8320 i 8350. To już jego problem nie mój aby odpowiadać zgodnie z prawdą oraz linkować poprawne testy. Inaczej wprowadza ludzi w błąd.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A czegoż dobrego można się było spodziewać po FX-ach? Ivy Bridge dokonały masakry procesorów AMD w każdym segmencie. 3770K - idealny do pracy na mulitmediach. 3570K - idealny do gier. 2020 - dealny do biura. Kto potrzebuję wielordzeniowej wydajności to bierze 3930K. Dla AMD ja nie widzę miesca. Nie jest to tylko moja opinia, ponieważ bardzo słabe wyniki sprzedaży CPU od AMD potwierdzają że mierną opinie o procesorach AMD ma zdecydowana większość użytkowników. Zresztą - w czasach Phenoma II udział AMD w rynku CPU oscylował się w pobliżu 20%, tak teraz AMD zajmuję jedynie około 13% rynku (spadek sprzedaży o 1/3 w przeciągu roku!).

Takie coś napisałem w newsie. Dlaczego dostałem aż 19 minusów? Czyżby procesory AMD były jednak dobre  skoro tak wielu uważa? Dlaczego tak wielu minusuję takie wypowiedzi uważając że  procesory AMD są dobre, ale jak patrze na to forum, to procesory AMD rzadko są polecane od czasu premiery Sandy Bridge.

Edytowane przez LGA2011
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

szybciej ciebie za wprowadzanie ludzi w błąd, w dodatku, focusowe testy wyssane kij wie skąd, brak znajomości podzespołów komputerowych, patrzysz na suche cyferki i uznajesz siebie za super znawcę, siejesz zamęt w każdym temacie wychwalając intela ku niebiosom tak samo z NV, próbujesz stać się autorytetem a bez podstawowej wiedzy śmiem twierdzić że możesz zostać co najwyżej forumowym błaznem

Pozdro

Link to post
Share on other sites

szybciej ciebie za wprowadzanie ludzi w błąd, w dodatku, focusowe testy wyssane kij wie skąd, brak znajomości podzespołów komputerowych, patrzysz na suche cyferki i uznajesz siebie za super znawcę, siejesz zamęt w każdym temacie wychwalając intela ku niebiosom tak samo z NV, próbujesz stać się autorytetem a bez podstawowej wiedzy śmiem twierdzić że możesz zostać co najwyżej forumowym błaznem

Pozdro

 

Gdzie niby wychwalałem NV ;)? Mówisz tak, jakbyś sam zapomniał, że to Twoje kolejne konto, a wszystkie poprzednie zostały wywalone :D.

Link to post
Share on other sites

zostały wywalone tak prawda ale nie wiesz z jakiego powodu, więc jesteś albo niedoinformowany albo po prostu głupi

 

No dobra, to w takim razie powiedz mi, gdzie niby wychwalałem NV :rotfl:? Poz tym, powtórzę się po raz kolejny, ale widocznie trzeba. Ja rozumiem, że FX-8320 to niezły procesor do renderingu, czy też kodowania wideo, ale do gier? To jest właśnie największa bolączka AMD i zaklinanie rzeczywistości w Twoim wykonaniu tego nie zmieni.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

czy ja tu robię za wyszukiwarkę ?, ty już dobrze wiesz gdzie wychwalałeś nv, gdybym miał się przekopać przez twoje wszystkie posty to na pewno bym znalazł, co do FXa nie masz o nim żadnych informacji, nie używałeś go nie wiem czy wgl cokolwiek używałeś, patrzysz jak już wyżej wspomniałem, na testy PClaba które uważasz za tak rzetelne, to jest po prostu twoje guru, wszystko co tam napisano bierzesz na serio i takie herezje potem wygłaszasz, do gier FX powiadasz ?, no przykład nowego Crysisa napawa nadzieją już w becie AMD cisnęło porządnie a tu w finalnej wersji także jest rewelacja, ale ty tylko zapewne odpiszesz że misja Welcome in the Jungle i że AMD trawkę liczy lepiej i rozmawiaj tu z takim człowiekiem ...

Link to post
Share on other sites

Nie ma co dyskutować, komuś zarzuca wychwalanie NV i intela a sam to robi notorycznie z AMD, gdzie uważa, że wszystkie testy kłamią bo procki AMD są tak samo dobre a nawet lepsze od Intela. Niech żyje w tym swoim wyimagionwanym świecie, ja czytam  chetnie jego posty bo mam zawsze ubaw po pachy.



no i gdzie ta rewelacja z 8350 w crysis 3?, w jednym statecznym miejscu, 8350 wykecony do 4,7 zrownuje się z stockowym i5, faktycznie rewelacja, wystarczy inna mapa niż jungle i jest na poziomie i5 750.

Edytowane przez delfinn
Link to post
Share on other sites

W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem banowany średnio raz na miesiąc więc nie mam potrzeby zakładania kolejnego konta (ile to już ich miałeś?) , jesteś zwyczajnym trollem, łaskawi moderatorzy dali Ci kolejną szansę ale Ty dalej brniesz.

Link to post
Share on other sites

rozumiem czyli kolejny krypto spec :D

 

W cenie Twojego FX-8320 mam Core i5-3350P, który tłucze go w grach niemiłosiernie. Tyle w temacie o graniu, do renderingu i kodowania wideo jak najbardziej można brać AMD. Z mojej strony koniec dyskusji.

Link to post
Share on other sites

W cenie Twojego FX-8320 mam Core i5-3350P, który tłucze go w grach niemiłosiernie. Tyle w temacie o graniu, do renderingu i kodowania wideo jak najbardziej można brać AMD. Z mojej strony koniec dyskusji.

Bardzo dobra propozycja. W renderingu jednak podkręcony fx będzie lepszy.

Link to post
Share on other sites

szybciej ciebie za wprowadzanie ludzi w błąd, w dodatku, focusowe testy wyssane kij wie skąd, brak znajomości podzespołów komputerowych, patrzysz na suche cyferki i uznajesz siebie za super znawcę, siejesz zamęt w każdym temacie wychwalając intela ku niebiosom tak samo z NV, próbujesz stać się autorytetem a bez podstawowej wiedzy śmiem twierdzić że możesz zostać co najwyżej forumowym błaznem

Pozdro

Tak prawdę mówiąc to Tomkowi do pięt nie dorastasz.I to mogę powiedzieć po twoich wypowiedziach a Tomka z rozmowy.

 

ja jestem trollem powiadasz xD ?, to ty patrzysz na niebieskie logo a ja na to co mam w obudowie, a mam tego sporo :D

Jesteś nie raz już to pokazałeś i po raz kolejny pokazujesz.

 

, patrzysz jak już wyżej wspomniałem, na testy PClaba które uważasz za tak rzetelne, to jest po prostu twoje guru, wszystko co tam napisano bierzesz na serio i takie herezje potem wygłaszasz, do gier FX powiadasz ?, no przykład nowego Crysisa napawa nadzieją już w becie AMD cisnęło porządnie a tu w finalnej wersji także jest rewelacja, ale ty tylko zapewne odpiszesz że misja Welcome in the Jungle i że AMD trawkę liczy lepiej i rozmawiaj tu z takim człowiekiem ...

Jakimś dziwnym trafem pokrywają się  idealnie te testy na moim FX-e tak samo. Zapewne to jakaś magia.

 

W cenie Twojego FX-8320 mam Core i5-3350P, który tłucze go w grach niemiłosiernie. Tyle w temacie o graniu, do renderingu i kodowania wideo jak najbardziej można brać AMD. Z mojej strony koniec dyskusji.

No jakoś

JonathanArcherPL

tego zrozumieć nie umie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...