Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

 

Poza tym miałeś mnie dodać do ignorowanych,jak zwyke robisz z gęby szlampe.

Znany jesteś z tego.....

Dej se aio 420 na swoje czółko bo do ryzena nie potrzebne xd

Sie nakrecacie bo HU zrobi test gdzie wychodzą dobre procenty na amd

No ale to dziwne jest

A kiedykowiek nie wychodziły xD

Zanecają was jak dzika o 5 nad ranem

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

Downie zamilcz. Masz problem z tym że nie lubię półśrodków i dobieram sobie podzespoły z zapasem? Moja sprawa, mój hajs... Zamiast tu się logować naprawdę pobierz sobie jakieś korepetycje z ortografii, interpunkcji i najlepiej zleć wymianę oleju pod czaszką, albo przynajmniej dolewkę. 

 

BTW ignorowany jesteś już dawno tylko zawsze mnie cos pokusi żeby odkryć, naprawdę nie wiem dlaczego. 

Link to post
Share on other sites
17 minut temu, janek20 napisał:

Sie nakrecacie

Nakręcacie?, jest temat to o nim rozmawiamy. Już wiadomo że są rozbieżności pomiędzy HU a innymi i w końcu wyjdzie skąd te rozbieżności, czy grają w gumę czy to coś innego, bo też są już pierwsze podejrzenia skąd te różnice.  Nie zmienia faktu że sama różnica w wydajności jest spora tak czy inaczej. Jedną łatką i przynajmniej od zen3 i o tym jest dyskusja.

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, joker5513 napisał:

Downie zamilcz.

A ty sie nie nadymaj jak skarpetka .Nie pasujesz do tego forum?

Normalny jesteś downie?Na tym forum zostalo 5 ludzi w tym 1 obrzydliwy

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

 

5 minut temu, janek20 napisał:

bo siedzi w kieszeni?

Powtarzam, Walić wyniki HU ale mi i połowie Reddita też siedzą w kieszeni?

5 minut temu, janek20 napisał:

Jeśli jesteś noga z technikali wystarczy popatrzeć na powiginana mordke na miniaturkach

No i w tym momencie Janku wybacz ale na ten poziom dysputy to ja sprowadzić Ci się nie dam, bajo tschuss!

Link to post
Share on other sites

Mówiłem ogólnie a nie do ciebie.Jeśli ktoś jest słaby w technikaliach powinien sobie to rozkminić choć psychologicznie

Mozna sie łudzić owszem ale wszystkie duze kanały na youtube siedzą w kieszeni.Bez żadnego wyjątku

 

Link to post
Share on other sites

Jak sie uporam z padniętym aku w samochodzie muszę dziś trochę pogiercować i zobaczyć czy coś klateczek przybyło...

 

... a potem wydam te miliony o które mnie nadworny błazen forumowy posądza że biere od AMD... 

 

Lepiej by się nauczył że po postawieniu kropki robimy spację. 

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, joker5513 napisał:

muszę dziś trochę pogiercować i zobaczyć czy coś klateczek przybyło. 

Od razu Ci mówię, że wg wszystkich testów które widziałem to w tym twoim Hunt jest bez zmian, mocno zależy od danego tytułu.

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, pendzel_3 napisał:

a te mniejsze tez? 

Jak sie ktoś znajdzie by zapłacić.To sie musi opłacać

Swego czasu na benchmarku też był moderator który brał za dobre recenzje

Juz go nie ma od lat.Pokłociły sie moderatorki bo za dużą wiedze miał xD

Link to post
Share on other sites

 

1 minutę temu, pendzel_3 napisał:

Od razu Ci mówię, że wg wszystkich testów które widziałem to w tym twoim Hunt jest bez zmian

Hunt po zmianie silnika jest kompletnie niewrażliwy na CPU, za to kartę chłoszcze niemiłosiernie. Zobaczymy Horizona, TLOU (to głównie procesor ciora), Dead space remake. 

 

Jakie jeszcze gry są procesorożerne? 

Link to post
Share on other sites
25 minut temu, janek20 napisał:

Jakbym zrobił cinebench z 1340 p  z rok temu na win 10 to tez bym mial z 8 procent wiecej pkt

Gdybyś śledził temat to byś wiedział że sam zrobiłem na świeżo testy CBR23 i TimeSpy przed i po poprawce. I nawet tam są różnice, skaluje to się różnie w zależności jak mocno dana gra przyciska CPU. No ale może mnie AMD też siedzi w kieszeni, nie wiem musze sprawdzić przelewy.

 

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, pendzel_3 napisał:

Gdybyś śledził temat to byś wiedział że sam zrobiłem na świeżo testy CBR23 i TimeSpy przez i po poprawce. I nawet tam są różnice, skaluje to się różnie w zależności jak mocno dana gra przyciska CPU. No ale może mnie AMD też siedzi w kieszeni, nie wiem musze sprawdzić przelewy.

 

Szkoda zdzierać klawiaturę na dyskusje z tym ... 

Link to post
Share on other sites

Lecz się na nogi bo na głowę już za późno xd

21 minut temu, pendzel_3 napisał:

Gdybyś śledził temat to byś wiedział że sam zrobiłem na świeżo testy CBR23 i TimeSpy przed i po poprawce

i czym sie to rożni niż powiedziłem.Chcesz najlepszy wynik to win 7 1703

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, janek20 napisał:

Juz go nie ma od lat.Pokłociły sie moderatorki bo za dużą wiedze miał xD

Ta, za to teraz pisze u Pająka. 

Janku, powiedz mi - co siedzi w Twoim komputerze? 

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, janek20 napisał:

Kto to Pająk?

Właściciel Spider's Web. 

3 godziny temu, GAMER G1 napisał:

Jakie Mobo AM5 kupić aby przyszłościowo było dobre do R9 9000 x3d?

Budżet? 

Link to post
Share on other sites

Asrock B650E Steel legend wifi ma zarówno m.2 PCIe 5.0 jak i wzmocnieniony slot dla GPU 5. generacji, całkiem przyzwoity kodek audio i jest to najtańsza płyta z taką specyfikacją

 

https://www.krsystem.pl/asrock_b650e_steel_legend_wifi_am5_4ddr5_hdmidp_m2_atx-item-69005.html

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...