Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

nie masz CrossFire więc nie jest ci do niczego potrzebna, odnosi się krótko mówiąc do zarządzania oszczędzaniem energii, przy overvoltagu kart w CF się to przydaje gdy jest wyłączone xD

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Sterowniki smigają bez zastrzeżeń powie mi ktoś jak to jest że na stronie AMD nie ma nowych sterowników a tu juz są 2 nowsze wersje 

 

Też chciałbym to wiedzieć :/  -- może firma musi czekać na ... nie wiem może certyfikacja (whql) ma jakieś znaczenie?

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Według informacji na forum, to certyfikaty są już nadane dla 13.4 i pozostała kwestia "odświeżenia" strony. Ogólnie, to chyba zawsze na forum Guru3D sterowniki "wyciekają" wcześniej, ale tutaj sytuacja jest "udziwniona" przez chaos z wersjami poszczególnych elementów sterowników.

 

Zmiany w 13.5 beta

Performance gains seen on the entire AMD Radeon™ HD 7000 Series for the following:

  • Far Cry 3: Improves performance up to 4% with Anti-Aliasing enabled
  • Shogun II: Improves performance up to 20% with 8x Anti-Aliasing enabled
  • Tomb Raider: Improves performance up to 6%
  • Bioshock: Improves performance up to 6%
  • Borderlands 2: Improves performance up to 17%
  • Corruption is no longer seen on the AMD Radeon HD 7790 when TressFX is enabled in Tomb Raider


Może ktoś ma Borderlands 2 lub/i Shogun II oraz trochę wolnego czasu, aby sprawdzić, na których sterownikach (13.4 vs 13.5) będzie więcej FPS.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Co dokładniej testowałeś ?

WoWa, LoLa, BFa 3, C3, Guild Wars 2, Bioshock, Brual Legend, Dishonored, Dead Space 3, NFS MW gołym okiem widać, że lepiej to wszystko działa według mnie i jeszcze zauważyłem ze Flash Player w YT lepiej działa po wgraniu tych sterowników.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

No dobra -- przetestowałem powyższe dwie wersje i ...

 

... na 13.4 -- nie działają jak trzeba niektóre rozszerzenia OpenGL -- po prostu się wywala. Dodatkowo sprawdziłem na starej grze opengl (doom3) -- tylko się potwierdziło :/

 

... 13.5b2 działają za to świetnie. OpenGL działa jak trzeba (wciąż niestety ciągle brak pełnej v. 4.3 :( ), co do DX11 - to odpaliłem TR2013 na max ustawieniach -- jest około 20% więcej na licznikach fps (szczególnie min fps :) ).

 

--- DX9 bardzo fajnie, nic nie haczy, nic nie migocze itd. (sprawdzałem na Wiedźminie 2)

 

Zatem 13.5b2 -- bardzo ciekawe stery.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...