Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Pany jest pytanie? Zamówiłem sobie gtx770 na morelkach, który jeszcze nie dojechał. Problem w tym, że zamówiłem jeszcze jak była promocja, że dają 3 gry. Dzisiaj patrzę promocji nie ma. Jest tylko Assassin's Creed. Jest szansa na to, że dostane po staremu Splinter Cella, Assassina i Batmana?

Napisałem też do morelek, ale jak nie dadzą gierek, to pierdziele nie odbieram tej karty i poczekam na jakąś normalną dostępność Radeonów

Link to post
Share on other sites

@dodo Super pomocny koleś jesteś, jak dla mnie to nawet do Świętego Mikołaja możesz sobie zadzwonić....

http://eu.evga.com/articles/00793/ 

NV nie daje kodów do pudełka. Kumpel jak kupował na Agito to dostał od nich maila z kodami na gry.

--------edit-------
 

 

Jeśli zamawiając widniała informacja o 3 grach wraz z karta - powinieneś je dostać, jak będzie w praktyce - dowiesz się jak otrzymasz karte

Nie można było tak od razu?

Edytowane przez pigula630
Link to post
Share on other sites

Kupując swoja kartę na overclockers.co.uk kod otrzymałem jeszcze zanim dostałem kartę, kupując na scan.co.uk miałem  kody zdrapki w pudelku (w obu przypadkach na invoice kody były wyszczególnione)

 

 

 

 

 

Super pomocny koleś jesteś

 

Trochę cierpliwości, poczekaj aż CI odpiszą, skąd mamy wiedzieć co zrobią.


 

 

Świętego Mikołaja

 

On nie istnieje :/ 

Link to post
Share on other sites

Poczekaj wiec aż odpiszą, zamawiając promocja obowiązywała. 

 

 

 

 

WARUNKI I POSTANOWIENIA
Niniejsza oferta dotyczy karty graficznej GeForce GTX 660 lub wyższych modeli. Ta ograniczona czasowo promocja rozpoczyna się 9 stycznia i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Niniejsze oferta dostępna jest wyłącznie u wybranych sprzedawców detalicznych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem karty graficznej, by upewnić się, że do kupowanego przez Ciebie modelu dołączone są kupony na gry. Mogą obowiązywać dodatkowe postanowienia i warunki.

 

 

http://www.nvidia.pl/object/assassins-creed-4-black-flag-pc-game-pl.html#gameContent=5

 

 

Od dziś dają jedynie AC

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nawet jak otrzymasz kody to na stronie nvidi ujrzysz taką informację :]

 

http://i.imgur.com/CUeS6jW.jpg

Od 2 dni próbuję sam aktywować ale jak widać...

Edytowane przez Kubuś73
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Morele pisze: "Tak, karty kupione do 8 stycznia są jeszcze objęte promocją. Kody do gier powinien otrzymać Pan do 7 dni od daty odbioru zamówienia, jeżeli w tym terminie nie otrzyma ich Pan proszę się upomnieć pod adresem kody@morele.net."

 

tylko, że karta miała być dzisiaj, a przełożyli termin realizacji na 16.01  :( ....a na stanie maja niby ponad 25 szt.

Edytowane przez pigula630
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...