Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Gość effendi360

:(

 

W przypadku dokonania przedpłaty przez Kupującego zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy Kupującemu-  pragniemy poinformować, że nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia dotyczącego Karty graficznej GIGABYTE GV-N780OC-3GDz powodu braku tego produktu na stanie magazynowym.

 

Z tego powodu ELECTRO.pl odstępuje od zawartej umowy a zamówienie nr 113 zostało anulowane.

Link to post
Share on other sites

Dlatego zawsze zamawiam za pobraniem, ale oczywiście rozumiem, że nie każdy musi mieć taki komfort. Pozostaje trzymać kciuki, żeby nie robili problemów ze zwrotem siana.

Link to post
Share on other sites

Witam mam zamiar kupić kartę graficzną msi gtx770.I mam pytanie , czym różni się ta karta http://allegro.pl/msi-geforce-gtx-770-oc-2gb-ddr5-256bit-afterburner-i3795990388.html od tej http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-770-lightning-2gb-ddr5-pci-e-box-84-859594.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=859594 i czym jest ta obudowa(ochrona) na pierwszej karcie i jaki to coś ma wpływ na temperature karty?

Link to post
Share on other sites

Polecam na morele kupić, świetny sklep, karta trochę tańsza no i 3 gry za free (o ile jeszcze są dostępne), jak brałem i5 4670k to dostałem klucz na GRID2 i wszystko działa, więc sprawdzone. Też się zastanawiam nad tą: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-770-lightning-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-n770-lightning-585533/#

Link to post
Share on other sites

Z każdym, dlatego jestem bardzo ostrożny w polecaniu nawet tych sklepów, z którymi osobiście problemów nie miałem. Morele mają jednak ostatnimi czasy dość mocno nadszarpniętą opinię, a i moja przeprawa z nimi nie należała do najprzyjemniejszych.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No niestety kupowanie w takich sklepach to zawsze ryzyko otrzymania już przez kogoś chwilę używanego produktu.

Jeśli to możliwe warto kupować w sklepach stacjonarnych przepłacając te 20-30zł przy tak tak drogich podzespołach jak karta graficzna.

Odchodzą nam wtedy często koszty przesyłki i mamy możliwość obejrzenia karty graficznej przed zakupem.

Link to post
Share on other sites

ja bym nie czepiał się konkretnego sklepu bo to jest loteria... wszystkie sklepy internetowe mają prawo ,,przyjąć ,, z powrotem towar i co wtedy??? przecież muszą coś z tym ,,zwrotem,, zrobić... co do sklepów stacjonarnych to jest tak samo... one też te karty  skądś  sprowadzają ... po prostu albo nam się uda albo mamy pecha...

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Co to jest za cyrk z włączaniem SLI za każdym razem jak zmieniam stery ?, do tego jeszcze każe mi wyłączać jakieś procesy działające w tle. 

Sterowniki to nadal porażka, skoro takie pierdoły trzeba wykonywać ręcznie ... 

jak ktoś pisze że AMD ma stery do luftu, to niech się puknie w czoło ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...