Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Jaka jest "bezpieczna" temperatura w stresie dla karty Gigabyte GTX760 ? Od kilku dni testuję tą kartę z i5 3570 i jak do tej pory po ok. 2 godzinnym maratonie, karta osiąga max 69 stopni. Do jakich temperatur ta karta może pracować ? Jak na razie zero zwiech, zero przycięć, pełna płynność.

Edytowane przez KILLER289
Link to post
Share on other sites

witam

Mam pytanie odnośnie temperatur karty GTX690 

 , czy to normalne ze roznica temperatur miedzy rdzeniami karty  w grach  dochodzi do  14 stopni ?

GPU1 ma 54 stopnie zas drugi rdzeń 39-40 stopni .- w stresie 

Jak nie gram to GPU 1 - 20 stopni ; GPU 2 - 23-25 stopni 

Moze karte źle poskladałem , sam już nie wiem  :cry:

Link to post
Share on other sites

Osobiście mam GTX 770 od Gigabyte'a z 2GB pamięci RAM. Co do wydajności to jeśli gracie w Full HD w nowe, wymagające gry to możecie tę kartę brać pod uwagę. W Crysis 3 na Full detalach, raczej nie pogracie, przez strasznie wymagający antyaliasing (ja gram na wysokich i filtr. FXAA i mam ok. 80-90 fps.). 

 

 Mam nadzieję, że pomogłem.

Link to post
Share on other sites

 

 

(ja gram na wysokich i filtr. FXAA i mam ok. 80-90 fps.)

 

1920x1080 / Very High / MSAA x2 / AF x16 - na tych ustawieniach gra będzie wyglądała dużo lepiej, na moim ex 7970 miałem około 40 FPS więc pewnie też tyle wyciągniesz bo wydajnościowo Twoja karta wypada podobnie.

Link to post
Share on other sites

GeForce 331.58 Driver

 

 



Release Summary

This Game Ready WHQL driver ensures you’ll have the best possible gaming experience in Batman: Arkham Origins and Battlefield 4. GeForce Game Ready drivers also provide performance increases for a variety of different games.

New in GeForce R331 Drivers

    Performance Boost – Increases performance by up to 13% for GeForce 400/500/600/700 series GPUs in several PC games vs. GeForce 327.23 WHQL-certified drivers. Results will vary depending on your GPU and system configuration. Here is one example of measured gains:

GeForce GTX 770/780/TITAN:

        Up to 11% in Dirt: Showdown
        Up to 9% in Metro: Last Light
        Up to 8% in Sleeping Dogs
        Up to 13% in Sniper Elite V2

    SLI Technology
        Batman: Arkham Origins – updated profile
        Battlefield 4 – updated profile
        Shadow Warrior – added DX9 profile
        War of the Vikings – added DX11 profile
        Dragon Sword - updated DX9 profile
        GRID 2 - updated DX11 profile
        Euro Truck Simulator 2 - updated profile

    Gaming Technology
        Civilization 5 – added HBAO+;

    SHIELD
        Enables GeForce to SHIELD streaming (Beta). Learn more here. 

    4K Displays
        Adds support for 4K Surround

Additional Details

    Installs new PhysX System Software 9.13.0725.
    Installs HD Audio v1.3.26.4
    Installs GeForce Experience v8.3.23.1
    Includes support for applications built using CUDA 5.5 or earlier version of the CUDA Toolkit.  More information at http://developer.nvidia.com/cuda-toolkit
    Supports OpenGL 4.3 for GeForce 400-series and later GPUs.
    Supports DisplayPort 1.2 for GeForce GTX 600 series GPUs.
    Supports multiple languages and APIs for GPU computing: CUDA C, CUDA C++, CUDA Fortran, OpenCL, DirectCompute, and Microsoft C++ AMP.
    Supports single GPU and NVIDIA SLI technology on DirectX 9, DirectX 10, DirectX 11, and OpenGL, including 3-way SLI, Quad SLI, and SLI support on SLI-certified Intel and AMD motherboards.


 

 

Link to post
Share on other sites

Jaka jest "bezpieczna" temperatura w stresie dla karty Gigabyte GTX760 ? Od kilku dni testuję tą kartę z i5 3570 i jak do tej pory po ok. 2 godzinnym maratonie, karta osiąga max 69 stopni. Do jakich temperatur ta karta może pracować ? Jak na razie zero zwiech, zero przycięć, pełna płynność.

Generalnie nie zaleca się przekraczania temperatury 80°C, ponieważ wtedy dochodzi do sytuacji, w której GPU Boost zmniejsza taktowania.

Temoeratura twojej karty nie jest zła, nie masz za bardzo się czym martwić. ;)

Link to post
Share on other sites

Jaka jest "bezpieczna" temperatura w stresie dla karty Gigabyte GTX760 ? Od kilku dni testuję tą kartę z i5 3570 i jak do tej pory po ok. 2 godzinnym maratonie, karta osiąga max 69 stopni. Do jakich temperatur ta karta może pracować ? Jak na razie zero zwiech, zero przycięć, pełna płynność.

Spokojnie nie masz sie czym martwic tez posiadam 760 (z lekkim oc) i przy dosc dlugim katowaniu w bf4 jej temperatura wahala sie od 63 - 72. Wiec wszysgko jest okej ten typ tak ma.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...