Skocz do zawartości

Jaki zasilacz do zestawu z Core i7


Recommended Posts

Cześć.Chciałbym sie zapytac jaki mam kupic zasilacz do tego kompa:

-Intel Core i7

-HD5870

-Gigabyte GA-EX58-UD5

-Patriot 4GB Dual Channel

-LG GH22LS30

-2x Samsung HD502HJ

-Raidmax Sagitta 921 WB

Jestem zainteresowany podkrecaniem kompa i dokupieniem 2GB tego samego w triple chennel ramu.POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Witam to podam ci proponowane prze ze mnie zasilacze :

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=20223

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=15181

 

lub coś mocniejszego na dalsze rozbudowy :

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=23292

 

Wszystkie podane prze ze mnie zasilacze uciągną twojego kompa jeszcze zapas mocy zostanie.

 

A już kupiłeś kompa ? Bo coś bym w tym zestawie zmienił ?

Link to post
Share on other sites

800w to minimum

Już mogę się śmiać? ^^

 

 

Ja miałem VX450 z i7 920 i 4870 (który ma tylko o 20W mniejszy pobór mocy od 5870). Przy podkręceniu grafiki i proca do 4.4GHz spokojnie dawał radę. Nie chciałem go tak cały czas katować, więć zmieniłem okazjonalnie na mocniejszy zasilacz, ale bez OC VX450 ma ogromny zapas mocy, więc 450tka (dobra) spokojnie da radę, nawet CX400 będzie ok. Pytanie czy będzie podkręcał i jak bardzo. Gdybym ja mocno nie podkręcał to zostawiłbym tego VX450.

 

A do CF z takich 5870 to wystarczy z dużym zapasem TX650 lub HX650, ale VX550 też da radę.

 

Zasilacz 800W to przerost formy nad treścią, jeśli nie trafisz okazji to lepiej takiego nie brać. ... lub jeśli nie będziesz wkładał dwóch kart 5970 i podkręcał ciekłym azotem proca :D

Link to post
Share on other sites

450wat mu polecacie?? czy wyście oszaleli 800w to minimum na zakup przecież dołoży porządną karte lub dwie i co wtedy??

 

polecam antec singature lub corsair hx

To że ty masz zasilacz 800W (nie wiem po co ci taki zasilacz) to nie znaczy, że autor chce miec elektrownie w domu

Link to post
Share on other sites

450wat mu polecacie?? czy wyście oszaleli 800w to minimum na zakup przecież dołoży porządną karte lub dwie i co wtedy??

 

polecam antec singature lub corsair hx

Mój ulubieniec wrócił ^^ Ale to CF, czy SLI faktycznie wypadałoby wziąć mocniejszy zasilacz. Ale niech sam autor się wypowie, czy zamierza używać w przyszłości dwóch/trzech kart lub też podkręcać sprzęt.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...