Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem do gier


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

to teraz tak, może ktoś tu jeszcze zajrzy. Które słuchawki lepsze Sennhaisery Pc330 czy Roccat Kave? :)

 

Skoday sorka że dopiero dzisiaj.

 

Niniejszym chciałbym wszem i wobec wręcz ogłosić iż sam chcę się wycofać z tych listopadowych herezji, które tutaj wcześniej w poście wypisywałem.

 

Od tamtego czasu popisałem troszke na privie z użytkownikiem, który jest obecny w tym temacie - i szarpnąłem się na zakup SŁUCHAWEK oraz karty dźwiękowej.

 

Nigdy nie polecę już słuchawek Rocat Kave. Leżą na meblach i nie wiem co z nimi zrobić, ale do kompa już ich nie wtykam. Myślałem żeby synkowi zostawić - ale nie mam sumienia. Sprzedać, też trochę wstyd - to coś jak pchać auto zarzygane olejem i chwalić, że dobre.

 

Pytasz czy Rocaty czy Seńki - ja napiszę, że nie wiem jak z tymi Seńkami, ale wiem, że Roccaty NIE.

 

Mam dazieję że ci pomogłem :)!

 

Jak już kupować to Xonar DX.

Nie chcę żeby zabrzmiało żartobliwie, bo to na poważnie.Jak już chcesz kupić polecane słuchawki, które sa normalnymi stereofonicznymi słuchawkami za niemałe pieniądze, to naprawdę warto szarpać się na kartę, z której zacznie się czerpać mega przyjemność i na czym każda muzyka będzie słyszana jako nowa. Xonar DX jest jak najbardziej poprawną kartą, ale takich emocji nie zapewni jak np. wyższy Essence ST / STX lub Audiotracki. Różnica cenowa jest tak duża, jak różne są dozniania muzyczne. Dla ludzi którzy słuchaniem muzyki żyją jest to takie entry level -ale dla kogoś, kto staje przed światem audio pierwszy raz - jest to odkrycie nowego świata.

Edytowane przez kosq83
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cieszę się,że sam do  tego doszedłeś.

 

Jak tylko będziesz miał okazję, to zobacz, przesłuchaj te słuchawki przed zakupem. Nie chodzi o to, czy są złe, czy dobre - czasem mogą poprostu podejść /nie podejść.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...