Skocz do zawartości

Święto 11 Listopada a nie Windows 8


Recommended Posts

Znajmości naszej własnej historii w zasadzie nie ma co komentować...

 

No sorry ja w liceum o Polsce zacząłęm się uczyć dopierio pod koniec 3 klasy bo... bo wcześniej uczyłem się kur%# o małpach, dinozaurach, cesarzach, napoleonach i innych durnotach wałkowane na pamięć do beznadziejnych klasówek...a historia Polski na szybko walnięta byle program cały skończyć. Widzę jednak, że nic się nie zmieniło przeglądając książke siostry ( kl 1 gim.) małpy, początki ludzi a do wkucia na klasówkę jakie rodzaje gleb występowały w danym okresie historii jak by to kur%# było najważniejsze,,,

Link to post
Share on other sites

No sorry ja w liceum o Polsce zacząłęm się uczyć dopierio pod koniec 3 klasy bo... bo wcześniej uczyłem się kur%# o małpach, dinozaurach, cesarzach, napoleonach i innych durnotach wałkowane na pamięć do beznadziejnych klasówek...a historia Polski na szybko walnięta byle program cały skończyć. Widzę jednak, że nic się nie zmieniło przeglądając książke siostry ( kl 1 gim.) małpy, początki ludzi a do wkucia na klasówkę jakie rodzaje gleb występowały w danym okresie historii jak by to kur%# było najważniejsze,,,

 

Ja też to przerabiałem, dlatego w tym temacie dokształcam się hobbistycznie, jako entuzjasta tego zagadnienia ;).

Link to post
Share on other sites

Nie chcę się kłócić, ale "płacenie podatków", "sprzątanie po psie", "oszczędzanie i segregowanie" oraz "kasowanie biletów" raczej niewiele ma wspólnego z patriotyzmem. Jak już, to prędzej głosowanie oraz wspieranie kultury. Ale co ja tam wiem.

Link to post
Share on other sites

So true...

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/c0.17.843.403/p843x403/535429_510791832271817_893590915_n.jpg

 

To jest właśnie najlepszy przykład jechania po stereotypach, spłycanie całości i zeszmacenia wszystkich obchodzących święto w ten a nie inny sposób ... myślenie maluczkich ludzi sterowanych odgórnie.

 

Ja mam połowę powyższego w du**e, łącznie z drugą połową z poniższego obrazka, patriotyzm ma swoją definicję nie da się jej zmienić. Jeśli chcecie zapraszam do mówienia o neopatriotyzmie !

Link to post
Share on other sites

To jest właśnie najlepszy przykład jechania po stereotypach, spłycanie całości i zeszmacenia wszystkich obchodzących święto w ten a nie inny sposób ... myślenie maluczkich ludzi sterowanych odgórnie.

 

Ja mam połowę powyższego w du**e, łącznie z drugą połową z poniższego obrazka, patriotyzm ma swoją definicję nie da się jej zmienić. Jeśli chcecie zapraszam do mówienia o neopatriotyzmie !

 

Dokładnie, ktoś tu chce zrobić ze zwykłych obywatelskich obowiązków wielki przejaw patriotyzmu. No po prostu śmiech na sali :rotfl:. Zresztą, jak pisałeś, obydwie "połówki" tego obrazka to po prostu nieśmieszny żart i próba jechania po stereotypach.

Link to post
Share on other sites

So true...

 

 

Czemu nie wklejasz Ozonu z czasów gdy jego właścicielem był autor powyższego ?

Przypomnieć ?

:rotfl:

http://blogi.newsweek.pl/wp-content/uploads/1ozon.jpg

 

Kiedyś był prawicowym ultrasem teraz udaje mega lewaka.

A kim będzie za rok ? :o

Pajacem ?

Jeżeli powołujesz się na coś lewicowego to prośba o prawdziwą a nie celebrycką

lewicę. Daj MIlera, Bugaja, Kuronia, Lipińskiego, Szczukę, SIerakowskiego a nie to COŚ.

Gość nie jest ani lewicą, prawicą jest przebierańcem robiącym kapitał polityczny na bezpłciowcach i bez ideowcach. W poprzednich latach czynił to na polskiej ksenofobii. Walczy z tym co sam promował.

Edytowane przez gshepherd
Link to post
Share on other sites

Czemu nie wklejasz Ozonu z czasów gdy jego właścicielem był autor powyższego ?

Przypomnieć ?

:rotfl:

http://blogi.newsweek.pl/wp-content/uploads/1ozon.jpg

 

Kiedyś był prawicowym ultrasem teraz udaje mega lewaka.

A kim będzie za rok ? :o

Pajacem ?

 

Panowie temat zszedł już na dyskusję tak niskiego poziomu, że należy to zakończyć (zamknąć).

 

Podsumowując dlaczego redakcja nie zdecydowała się zamieścić elementów na święto? Ich sprawa, to jest biznes a nie Urząd, albo inny ZUS który ma taki obowiązek. Proste, jak dla mnie nie ma prostszego wytłumaczenia, mieszanie do tego jakichkolwiek poglądów jest chore. Jak dla mnie benchmark zachował bezstronność i to jest najważniejsze, tylko brać przykład nie każde media to potrafią ...

Link to post
Share on other sites

Autora wklejonego obrazku nie znam i absolutnie mnie on nie obchodzi. Jeszcze głębiej noszę to kim będzie za rok. Proponuję się na 11 listopada przejechać do stolicy. Piękny popis patriotyzmu. Nic tylko brawa bić. Wszystkim- łysym z od piw, zakapturzonym z pacyfkami i policji że jej się chce tam stać a nie da im się wzajemnie pozabijać aby problem sam się rozwiązał. Zdecydowana większość tego tumaństwa jedzie tam po to żeby w ryj dać. Kropka. Ja wywiesiłem flagę i poczytałem klasyków. Ja sobie obchodzę to święto tak. I nie oczekuję od świata że będzie mi przyklaskiwał. Zupełnie mi wystarcza że mogę je sobie obchodzić jak mi się podoba. I dlatego nie widzę absolutnie nic złego w tym że bmk nie przywdział barw narodowych w niedzielę. Podzielam zdanie że „nic by się nie stało gdyby to zrobili” ale do szczęścia mi to w najmniejszym stopniu potrzebne nie jest.

 

Chyba najlepiej zamknąć ten temat.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...