Skocz do zawartości

Święto 11 Listopada a nie Windows 8


Recommended Posts

Napisz skargę do Trybunału. Benchmark pod sąd za niewywiązywanie się z obowiązków jako polskiego portalu. "Jarosław Polskę zbaw!".

 

Ludzie dziś jest dzień wolny święto/Niedziela - nawet ludzie z Benchmarka mają prawo mieć wolne, a nie robić z portalu komputerowego portalu patriotycznego. Interia nie ma nic, WP.pl to samo. Polska psychoza...

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Napisz skargę do Trybunału. Benchmark pod sąd za niewywiązywanie się z obowiązków jako polskiego portalu. "Jarosław Polskę zbaw!".

 

Ludzie dziś jest dzień wolny święto/Niedziela - nawet ludzie z Benchmarka mają prawo mieć wolne, a nie robić z portalu komputerowego portalu patriotycznego. Interia nie ma nic, WP.pl to samo. Polska psychoza...

 

Naprawdę jesteś bardzo ograniczony. Jedyna siła polityczna która jest przeciwna obchodzeniu tego święta to anarchiści oraz biznesmen od polmosów.

Cała reszta od lewa do prawa o tym pamięta.

Przykro mi że dla ciebie wioską jest obchodzenie święta narodowego w przeciwieństwie do USA i Francji gdzie nie Obchodzenie Święta swojego kraju jest - wioską.

No ale dzisiejsze gimnazja wypuszczają co wypuszczają.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Obchodzenie święta a afiszowanie się z nim to 2 różne sprawy.

No ale skoro świętowanie made in USA jest dla Ciebie wyznacznikiem ideału to ok...

Edytowane przez dadulek
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Obchodzenie święta a afiszowanie się z nim to 2 różne sprawy.

 

Masz 2 serwisy google oraz YT. Poszukaj sobie jak się obchodzi na świecie święta narodowe a potem się odnoś się do faktów.

Mały kotylion biało czerwony na portalu o takim zasięgu ja benchmark nie zaszkodzi i nie jest obnoszeniem się.

A może dla ciebie Google to narodowcy etc.... ? Bo dali polską flagę na dzisiaj w logo ?

Nie wiesz o czym piszesz .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Naprawdę jesteś bardzo ograniczony

Staram się do twojego poziomu myślenia zejść, by zrozumieć.

 

No ale dzisiejsze gimnazja wypuszczają co wypuszczają.

Ja dopiero w 5 klasie Podstawówki jestem. Zostałem na kilkanaście lat, bo mi się kolor sali podoba.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Google zmienia logo nawet w rocznicę wymyślenia lodów bananowych, więc nie wiem co to za odkrycie. Oczywiście szanuję 11 listopada, ale nie biegam z flagą na czole. Mały gest by nie zaszkodził, ale nie wiem po co tyle złości. Idź się przejść i podumaj o 1918 na świeżym powietrzu.

Link to post
Share on other sites

Wiesz skoro nie podoba ci się, że ani serwis Benchmark.pl ani użytkownicy w/w forum nie świętują 11 Listopada to jak to teraz się mówi - "Jak się nie podoba[...]" to można forum zmienić. Czekam na 14 Lutego jak jakaś dziewczyna wpadnie i zrobi temat czemu serwis nic nie zmienił w związku z Walentynkami.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz skoro nie podoba ci się, że ani serwis Benchmark.pl ani użytkownicy w/w forum nie świętują 11 Listopada to jak to teraz się mówi - "Jak się nie podoba[...]" to można forum zmienić. Czekam na 14 Lutego jak jakaś dziewczyna wpadnie i zrobi temat czemu serwis nic nie zmienił w związku z Walentynkami.

 

Masz chyba nos powyżej głowy ? :rotfl:

Nie jesteś ani "benchmar" ani "wszyscy userzy" za przeproszeniem g.... wiesz ilu z nasz jak i co obchodzą.

Takie wypowiedzi w stylu "My" lub "Wy" tracą mi poprzednim ustrojem i wiecami partyjnymi.

Pisz "ja" vs "ty" a za innych się nie wypowiadaj.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widzę, że większość tutaj najchętniej po prostu zlikwidowałaby nasze święta narodowe... Jak dla mnie prosta sprawa, nie chcesz obchodzić, to przecież nie musisz. Gshepherd słusznie napisał i tyle w temacie.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

Gshepherd – widzę, że swój Ziom z Ciebie :) Ale szkoda Twojej energii chłopie. Część dzisiejszej młodzieży po prostu nie ma ikry. Nie wiedzą kim był Piłsudski czy Dmowski i jak wiele im zawdzięczamy. Dzieje III RP, toczone są życiem szarych Kowalskich, bojących się wychylać - bo i po co ryzykować. W II RP Bohaterowie ginęli na polu chwały, ryzykowali życie tworząc ruch oporu... Rosjanie na zmianę z Niemcami systematycznie zabijali elitę państwa, pozostawiając szarych Kowalskich - zastraszone trybiki narzuconego systemu. Ważne, że w garnku jest pasza, a co się dzieje tam na górze, to lepiej się w to nie mieszać i nie myśleć za dużo. Dalej szło już z górki, wygrywały kolejne „słuszne” opcje polityczne, ośrodki medialne i sondażowe otrzymały „słuszne” kierownictwo, socjotechnika na potęgę, a dzieci z lekcji historii mają więcej pamiętać o Starożytnej Grecji niż o wydarzeniach Sierpnia 80. Konsekwencja jest taka, że dla wielu młodych ludzi, jedynym ograniczeniem wolności jakie potrafią sobie dziś wyobrazić, jest wprowadzenie paktu ACTA. Szkoda więc Twojej energii, bo piszesz do ludzi którzy dziś są na Marszu Niepodległości, lub właśnie nim się w internecie zajmują.

http://www.youtube.com/watch?v=Hg8_ILKBB08

Uczmy dumy naszych Rodaków. Dumy i Pamięci. Pozdro Bracie :)

Siła!

Link to post
Share on other sites

Znajmości naszej własnej historii w zasadzie nie ma co komentować. Jest dużo gorzej, niż źle... Co do "ruchu oporu", oczywiście generalnie się z Twoim zdaniem w pełni zgadzam. Jednak ta część (i nie tylko) naszej historii pozostawiła po sobie sporo niejasności, które wbrew pozorom nie są takie oczywiste.

Link to post
Share on other sites

I po co to komu? I tak większość (w tym ja) dorastających(i dorosłych) ludzi ma to w du**e

Bo jesteś(cie) zwykłą hołotą którą reszta tego kraju ma nieprzyjemność karmić, a na samą myśl o takiej młodzieży w grobie przewracają się Ci którzy o ten kraj oddali życie.

 

Co do autora tematu, w du**e Ci się nie poprzewracało? Od kiedy to akcenty narodowe na portalu internetowym są wyznacznikiem czegokolwiek? Następny ****a bojownik o polskość za ekranem monitora.

Weź ten zapał i energię spożytkuj na roboty charytatywne, chociażby zamiatanie ulic naszego pięknego kraju. Albo załóż fundację walczącą o pilnowanie porządku na ulicy... albo cokolwiek produktywnego, jak nawet uprzątnięcie cmentarzy poległych albo i cywilnych bądź NN.

I mówię to poważnie...

 

Niektórym się tak popieprzyło od tego internetu że zapominają o realnym świecie.

Ja jestem dumny z tego kraju, z jego historii którą całkiem dobrze znam, ale do łba by mi nie przyszło żeby walczyć o jego honor wykrzykując, że na benchmarku nie ma wzmianki o 11 listopada.

Link to post
Share on other sites

Bo jesteś(cie) zwykłą hołotą którą reszta tego kraju ma nieprzyjemność karmić, a na samą myśl o takiej młodzieży w grobie przewracają się Ci którzy o ten kraj oddali życie.

 

Co do autora tematu, w du**e Ci się nie poprzewracało? Od kiedy to akcenty narodowe na portalu internetowym są wyznacznikiem czegokolwiek? Następny ****a bojownik o polskość za ekranem monitora.

Weź ten zapał i energię spożytkuj na roboty charytatywne, chociażby zamiatanie ulic naszego pięknego kraju. Albo załóż fundację walczącą o pilnowanie porządku na ulicy... albo cokolwiek produktywnego, jak nawet uprzątnięcie cmentarzy poległych albo i cywilnych bądź NN.

I mówię to poważnie...

 

Niektórym się tak popieprzyło od tego internetu że zapominają o realnym świecie.

Ja jestem dumny z tego kraju, z jego historii którą całkiem dobrze znam, ale do łba by mi nie przyszło żeby walczyć o jego honor wykrzykując, że na benchmarku nie ma wzmianki o 11 listopada.

 

O półtonu ciszej...

Nie krzycz na mnie .....Gdybyś chociaż raz odwiedził bardziej cywilizowane kraje gdzie państwo i państwowość nie mają statusu wroga ludu (dzieciczyliśmy tą mentalność po zaborach i poprzednim ustroju)

Polecam wycieczkę do Francji lub USA. Przekonasz się że celebrowanie święta państwowego nie ma nic wspólnego z wiochą czy obnoszeniem się. Jest powodem do radości i dumy.

Nie jest ważne tematyka portalu tylko kraj. Mały kotylion przy logo zaznaczający dzisiejszy dzień nic nikomu by nie zrobił.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, ja nie krzyczę.

Nie uważam że państwowość jest moim ani niczyim wrogiem, wręcz przeciwnie.

Francja i USA nie są, nie były ani nie będą dla mnie wzorem do naśladowania, bo są żałosne - dlaczego, sprawdź w podręczniku do historii.

Celebrowanie święta państwowego nie jest wiochą w moim przekonaniu.

Po tym sprostowaniu, nadal podtrzymuję wszystko co napisałem wcześniej.

 

A Ty robisz coś, co bardzo często dzieje się w kwestii religii.

Parafrazując pewien cytat, Religia jest jak penis - bardzo dobrze mieć własnego i się nim cieszyć, ale wciskanie go komuś na siłę w gardło już dobre nie jest.

 

Domagasz się czegoś, co nie zostało zrobione - pewnie dlatego że redakcja Benchmark na to sra.

Nie uważam żeby kotylion był mi potrzebny do czegokolwiek, ani mi ani naszemu krajowi.

Uważam natomiast, że głośne domaganie się czegokolwiek jest już wpychaniem mi tego święta na siłę w gardło więc po raz kolejny - zajmijmy się sobą i sposobami jak my z osobna możemy przyczynić się do lepszego, a nie zawracajmy du*y dlaczego ktoś czegoś nie zrobił a mógł! Bo to jest część polskiej mentalności która niszczy ten krajowy dobrobyt.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Uważam natomiast, że głośne domaganie się czegokolwiek jest już wpychaniem mi tego święta na siłę w gardło więc po raz kolejny - zajmijmy się sobą i sposobami jak my z osobna możemy przyczynić się do lepszego, a nie zawracajmy du*y dlaczego ktoś czegoś nie zrobił a mógł! Bo to jest część polskiej mentalności która niszczy ten krajowy dobrobyt.

 

Mylisz liturgię z wiarą i uczynkami.

Mam nadzieję ze zrozumiałeś.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Naprawdę jesteś bardzo ograniczony. Jedyna siła polityczna która jest przeciwna obchodzeniu tego święta to anarchiści oraz biznesmen od polmosów.

Jestem z przedwojennej rodziny warszawskiej i TAKIE obchodzenia tego święta mam głęboko w du**e. Taki sposób obchodzenia 11-go obraża miasto w którym mieszkam i się wychowałem. Jestem przeciwny obchodzeniu tego święta w taki sposób jak ostatnio.
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Jestem z przedwojennej rodziny warszawskiej i TAKIE obchodzenia tego święta mam głęboko w du**e. Taki sposób obchodzenia 11-go obraża miasto w którym mieszkam i się wychowałem. Jestem przeciwny obchodzeniu tego święta w taki sposób jak ostatnio.

 

Jaki ? Bo nie wiem o co Ci chodzi ? Marsze etc. ? Czy ja napisałem o tym słowo ? :rotfl:

Do mnie w tej sprawie to pisz na Berdyczów. Tyle mnie to dotyczy.

 

Z pełną powagą, nie.

 

Celebra i świętowanie niczego nie negują. Edytowane przez gshepherd
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...