Skocz do zawartości

Pomoc w wybraniu karty


Recommended Posts

Witam Skladam komputer i zastanawiam sie nad kartami

VERTEX3D-VX7850 2GB

http://www.morele.net/karta-graficzna-vertex3d-vx7850-2gbd5-2dhx-502307/

I

Gigabyte amd hd7850 oc ddr5 2gb

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7850-2048mb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-975-4800-wer-oc-overclock-gv-r785oc-2gd-462779/

 

Ktora z tych kart jest wydajniejsza i oplacalna bardziej ? [Chcialbym pograc w battlefield 3 crysis 3 far cry 3 i gta V na wysokich ]

Chyba ze macie jeszcze jakies oferty w podobnej cenie [Nie wyzszej]

 

 

Z gory dziekuje

Link to post
Share on other sites

W twoim wypadku bez różnicy

Człowieku, jeśli udzielasz ludziom takich "porad" jak tutaj, to walnij się czymś ciężkim w łeb. Ktoś może przez ciebie wywalić ciężko zarobioną kasę na delikatnie mówiąc niezbyt udany produkt. Już kilka osób zastanawiało się, jak można nabić ponad 1500 postów w 3 miesiące, ale jeśli są one równie merytoryczne, to nie jest to trudne.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Wypadłeś chrzestnemu z becika że się tak spinasz

Ja się nie spinam, ja stwierdzam jedynie fakty, a są one następujące : jesteś trollem, który nabija sobie posty wypisując bzdury i nie licząc się z tym, że ktoś na ich podstawie może wtopić kasę ; z twoich wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś młodociany, więc zamiast udzielać się w sieci skocz lepiej na boisko pograć w piłkę.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

po pierwsze @tarrok111 BRAWO :)

po drugie @dam111111 co Ty człowieku za herezje głosisz Vertex to chyba najgorsze chłodzenie na runku

po trzecie @Nowaj +1

po czwarte @AUTORZE WĄTKU takich pytań było już chyba tyle, ile wynosi Liczba Avogadra. Nie zaśmiecaj forum kolejnym nic nie wnoszącym wątkiem.

 

Edit:

Bardzo przepraszam za niską formę mojej wypowiedzi ale inaczej się nie da. @Hunter co Ty pie***?! Skąd masz te dane? Tych gier na runku nie ma! No chyba że wynalazłeś wehikuł czasu i przybyłeś z przyszłości specjalnie po to żeby napisać tego posta...

Edytowane przez dadulek
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wczoraj mi benchmark niedzialal niewiem czemu i na innym forum napisalem taki sam post i wybralem karte GIGABYTE RADEON HD 7950 3GB DDR5 [Mieszkam w angli i roznica 20-45£ to nie az taka duza] a karte kupuje na 4-5lat a ta karta mozna ja fajnie podkrecic szyne ma dobra 3gb wiec kupuje ja

Dam111111 - Nowaj dobrze mowi zebyc lepiej niepisal takich bzdur bo ktos straci tylko kase [stracilem juz kupywajac polecona karte na szybko i sie popsula i teraz sle na gwarancje i skladam nowego kompa bo ten juz lipa nawet jakbym chcial kupic procesor lepszy to musze kupic nowa karte a jak nowa karte i procesor to i nowy zasilacz :o domino xd

 

Dzieki prawie all za pomoc i dobre checi ;D

Link to post
Share on other sites

po pierwsze @tarrok111 BRAWO :)

po drugie @dam111111 co Ty człowieku za herezje głosisz Vertex to chyba najgorsze chłodzenie na runku

po trzecie @Nowaj +1

po czwarte @AUTORZE WĄTKU takich pytań było już chyba tyle, ile wynosi Liczba Avogadra. Nie zaśmiecaj forum kolejnym nic nie wnoszącym wątkiem.

 

Edit:

Bardzo przepraszam za niską formę mojej wypowiedzi ale inaczej się nie da. @Hunter co Ty pie***?! Skąd masz te dane? Tych gier na runku nie ma! No chyba że wynalazłeś wehikuł czasu i przybyłeś z przyszłości specjalnie po to żeby napisać tego posta...

 

to zobacz na silniki gier i zobacz na jakich kartach lepiej one chodza , więc pier...nij barana w ściane

Link to post
Share on other sites

to zobacz na silniki gier i zobacz na jakich kartach lepiej one chodza , więc pier...nij barana w ściane

Ty tak na poważnie ? To, że dana gra jest na jakimś silniku nie oznacza, że można sobie prorokować, jak będzie chodziła na konkretnych kartach. W większości przypadków to się nie sprawdza, a wróżenie na czym lepiej pójdzie GTA V to, biorąc pod uwagę "sukcesy" Rockstar'a na polu optymalizacji, głupie fantazjowanie oderwane od rzeczywistości.

Link to post
Share on other sites

Wystarczy w CCC obniżyć prędkość wentylatorów bo się da, raptem kliku stopni więcej po OC jeżeli ktoś zmienia karty co ,1,5 2 lata nie zrobi mu to różnicy :), kwestia podejścia, czy kupujemy produkt czy markę. Pozdrawiam

 

Lepsze materiały użyte do produkcji, lepsze chłodzenie, pamięci od innych firm, dłuższa gwarancja etc. to nie kwestia podejścia, czy marki.. tylko po prostu są różnice w niereferencyjnych kartach, w OC, w chłodzeniu, w ciszy itd.... wszystkiego przez bios nie załatwisz.

 

Vertex to jest najniższa pólka, kwestia ile odstaje ale jednak odstaje od reszty i kupując te karty musimy sobie zdawać z tego sprawę, tak samo je polecając. W dyskoncie też kupisz batona z takim samym składem co mars czy snickers, ale czy to jest to samo?? ;)

Edytowane przez Barsa
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...