Skocz do zawartości

Archaiczne karty graficzne kilka pytań


Recommended Posts

Witam w moje ręce dostał się dość archaiczne karty graficzne dokładniej :

Geforce 2 MX 200 64 mb

2xGeforce 2 MX 400 64 mb

i jeszcze 2 ale jedną to jest jakiś radek nie wiem pojęcia nie mam jak sprawdzić i druga też nie mam jak sprawdzić

 

Teraz kilka pytań :

Na jakie wejścia są te karty mx 200 i mx 400 , agp czy inne , czy są do nich jeszcze sterowniki czy te karty są jeszcze coś warte i czy opłaca się je sprzedawać

Link to post
Share on other sites

no mi poszła płyta główna , zasilacz i cpu , w też dość antycznym kompie i teraz muszę sprzedać wszystkie antyki jakie mam żeby zbliżyć się w okolice 500-600 zł , po za tym mam ramy jakieś najstarsze z 1992 nie mam pojęcia co to jest , pentium 1/2 , jakieś celerony amd K6 mam tego multum , jakieś stare karty sieciowe i dźwiękowe

Link to post
Share on other sites

Na agp, nie wiem czy opłaca się je sprzedawać, sam mam aktualnie Geforce 2 MX 200 128 mb (zastępczy komputer). Porażka filmy na yt się tną :P

 

filmy na YT renderuje procesor nie grafa

 

no mi poszła płyta główna , zasilacz i cpu , w też dość antycznym kompie i teraz muszę sprzedać wszystkie antyki jakie mam żeby zbliżyć się w okolice 500-600 zł , po za tym mam ramy jakieś najstarsze z 1992 nie mam pojęcia co to jest , pentium 1/2 , jakieś celerony amd K6 mam tego multum , jakieś stare karty sieciowe i dźwiękowe

 

na twoim miejscu bym poszukał złomu elektronicznego, za płyty główne za kg jest 20 pln, za procesory 200 pln za kg, itp, jak masz tego dużo to może ci się uzbiera jakaś sumka, bo żeby takie śmieci sprzedać to byś musiał rok na jelenia jakiegoś czekać, albo powystawiać to za grosze, taki gf2 mx za 10 pln max no i pod warunkiem że byś kogoś znalazł kto czegoś takiego potrzebuje
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...