Skocz do zawartości

NFS: Most Wanted- optymalizacja


Recommended Posts

Czy można liczyć czy wyjdzie kiedyś patch albo sterownik do kart graficznych, który poprawi działanie w nowej odsłonie dzieła EA. To niedopuszczalne by w momencie gdy widać bardziej rozbudowany i szczegółowy widok zużycie GPU spadało z 80% (co daje stałe 30 FPS) do 60% i tym samym szarpało mi się do 20 FPS. Karta graficzna powinna cały czas się kręcić na 100 a przynajmniej 90 % skoro ta gra jest tak wymagająca. Mam Radeona 5770

ta gra z tego co słyszałem na procesorze siedzi dość mocno, i grafa ma niewiele do powiedzenia

Link to post
Share on other sites

mój phenom kręcony do 4,0 GHZ nie dawał rady i przy karcie HD 7870 miałem dropy do 30 klatek też niezależnie od detali, chyba nawet tych klatek było mniej miejscami z 25, nawet też kiedyś taki temat zakładałem, czemu ta gra tak kiepsko chodzi, nie mam jak sprawdzić na i5 czy śmiga, bo już nie mam tej gry :/

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

No ja tej gry nawet nie skończyłem bo nie miałem nerwów i żałuję wydanych pieniędzy przed premierą BARDZO SIĘ ZAWIODŁEM głównym powodem jest właśnie OPTYMALIZACJA a właściwie jej BRAK na moim sprzęcie to powinno wręcz fruwać (i7 2600k + HD7870)

Link to post
Share on other sites

Proponuję zagrać w GRID 2 czy Dead Space 3 tam jest wzorowa optymalizacja i inni powinni się uczyć jak powinno się optymalizować gry ale dzisiaj wszyscy idą na łatwiznę  zrobić bubla na szybko i już czepać kapuchę   a produkcji naprawdę wzorowo zoptymalizowanych i dopracowanych można policzyć na palcach.

 

P.S

uwaga już nadchodzi kolejny bubel ze stajni NFS (Rivals)  który będzie działał tylko w 30 FPS bo coś tam coś tam hahahahahahaha no ale kampania reklamowa i marketing zrobią swoje, dla mnie bynajmniej granie w 30 fps'ach to porażka.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...