Skocz do zawartości

Most wanted 2012 spadki fps


Recommended Posts

Witam, dziś dorwałem most wanteda 2012, i niestety gra dziwnie się zachowuje, na moim kompie powinna śmigać w max detalach, ale nawet po obniżeniu do medium/high gra jakby szarpie, a do tego zdarzają się spadki do 24 fps, może ktoś się wypowiedzieć który komponent w moim kompie jest za słaby, bo zużycie proca cały czas na poziomie 50 do 70 % a grafy 50%, a i tak są dropy fps

Link to post
Share on other sites

Gra jest niestety tak zrobiona że potrzebuje nie wiadomo jakiego CPU żeby płynnie działała. Tak wgl to nie masz czego żałować, jak dla mnie gra nie warta uwagi. Nudna strasznie. Pierwotne Most Wanted to było coś - do teraz jak gdzieś na wyjeździe jestem to pykam na laptopie ;)

Link to post
Share on other sites

hmmm no widzę że gra nijak się ma do pierwszego most wanteda, ale żeby kręcony do 4,0 phenom wymiękał to szok, biorąc pod uwagę że grafa nie jest jakaś specjalnie ładna



co dziwne wynika z testu że na phenomie słabsze karty od nvidii lepiej działają od mocniejszego 7870, czyli nomen omen gra jest skopana:/



optymalizacja leży i kwiczy, bo np battlefield 3 na tym samym silniku działa mi w 50 fpsach

Link to post
Share on other sites

U mnie również były spore spadki, które dość często psuły i tak niezbyt dużą frajdę z gry. Miałem jednak tyle samozaparcia, że udało mi się ją skończyć, ze względu na sentyment do serii.

Link to post
Share on other sites

I nie jest tak irytujący, bo w starym MW godzinny pościg często kończył się przez głupi błąd.Nowa wersja jest pod tym względem bardziej tolerancyjna.

Link to post
Share on other sites

jest więcej czasu na ucieczkę z blokady, poza tym jakoś dynamiczniej się wydaje, ale to nie ratuje tej gry, 6/10 jakbym miał oceniać, czyli przeciętniak, a jak na NFS-a to słabiuutko 



Ale póki co nie ma w co grać, więc i tym się trzeba zadowolić, a tak to poczekam sobie aż mnie najdzie na maraton wszystkich części stalkera:D 



lub trzeb sie zastanowić na co wywalić 100 zł nadprogramowe, zastanawiam się nad sniperem 2

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...