Skocz do zawartości

Cicha obudowa, do grania.


Recommended Posts

Dzień dobry, szukam obudowy która będzie maksymalnie cicha, problem u mnie polega na tym że mam GFa 560Ti Twin Frozr III i gdy temperatura na karcie dojdzie do 70 stopni to zaczyna mi wyć jak traktor, i chciał bym to ogólnie jakoś uciszyć, gdyż obecna obudowa jaką posiadam jest mocno "przewiewna" przez co wszystko z środka słychać.

 

Czy obecnie najcichsza konstrukcja na rynku to

Cooler Master Silencio 650

 

czy jest coś cichszego? i jak z temperaturą w takiej obudowie? Pozdrawiam.

 

Chciał bym dodać że wygląd dla mnie niema znaczenia, byle przycisk power był z przodu ;-)

Link to post
Share on other sites

Taniej wyrwiesz Fractala R4 fabrycznie wyciszonego bądź w podobnej cenie Anidees ai-6bs

Co do głośności GPU, zawsze możesz ręcznie ustawić obroty, temp będzie lekko wyższa a komfort użytkowania nawet pod obciążeniem powinien zadowolić :)

Oczywiście możesz wybrać obudowę wyciszoną, jednak temperatury na starcie skoczą o parę stopni.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, co do serwisu Asusa nie mogę się z Tobą zgodzić, serwisowałem u nich laptopa, G73jh i jestem bardzo zadowolony z obsługi czasu realizacji i wymiany komponentów a potem całego sprzętu :) Mimo wszystko jak narazie zakupiłem dzięki waszym radom obudowę tą co polecaliście Fractal Define R4, teraz pozostaje wybrać kartę z 2 powyżej.

Link to post
Share on other sites

Jak masz szczęście do tego serwisu, bądź jaja żeby ryzykować to nic nie stoi na przeszkodzie.

Co do tego która będzie cichsza - we fractalu ani jednej ani drugiej w idle nie usłyszysz, a podczas dużego stresu i tak grasz więc co za różnica :)

 

Ot, takie moje zdanie przynajmniej.

Link to post
Share on other sites

Pany to nie temat na karty graficzne

To nie jest temat na głupie dogadywanie.

Na karty graficzne przeszło kiedy autor pytał o kulturę ich pracy.

 

Co do WF2/WF3... obie ciche, nawet te z jednym wentylatorem są ciche.

Gigabyte ma ogólnie ciche chłodzenia do póki nie zmusi się ich do bardzo wysokich obrotów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...