Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie. Co o nim sądzicie? Podoba mi się i zaczynam się zastanawiać czy nie kupić tego zamiast telefonu np. S 2. Oglądałbym filmy, grał, internet. Co o tym sądzicie? Jaka różnica między normalnym i który by był lepszy ipad 2 czy mini?

 

PS. Czy wg. Was jest sens zakupu tabletu czy lepiej zainwestować w większy telefon? Nawet S 3.

Link to post
Share on other sites

W jednym jest lepszy... Cena jest wieksza (dla fanow appla to zaleta XD)

 

Poza tym nie wiem czy to potwierdzone ale gdzies wyczytalem ze wersja z GPS nie ma Wi-Fi i vice versa. Co mi sie wydaje niedorzeczne, ale znajac apple to zrobia wszystko zeby fanboye kupili sobie jednego do internetu a drugiego do gps.

Link to post
Share on other sites

iPad mini jest słabą propozycją przy obniżonej cenie iPada "3" po prezentacji "4" a A6X o 100$.

 

Poza tym nie wiem czy to potwierdzone ale gdzies wyczytalem ze wersja z GPS nie ma Wi-Fi i vice versa. Co mi sie wydaje niedorzeczne, ale znajac apple to zrobia wszystko zeby fanboye kupili sobie jednego do internetu a drugiego do gps.

To nie realne. WiFi jest w każdym modelu. GPS jest w modelu z WiFi i 4G.
Link to post
Share on other sites

Jak to gdzieś ktoś skomentował, w iPadzie płacisz za dopracowane aplikacje prosto na tablety, a nie z rozciągniętym UI.

Osobiście wolałbym dołożyć parę $ i kupić dziesiątkę iPada.

Link to post
Share on other sites

Wszyscy wiedzą na forum że jestem fanem appla i kupuje prawie każdą nową zabawkę tej firmy.

nie inaczej było z ipadem mini. Miałem rezerwację na białą 16tkę w Cortlandzie.

2 listopada z samego rana przed pracą skoczyłem do iSpota.

pobawiłem się mini i anulowałem rezerwację.

 

dlaczego? Ekran to kpina i porażka.

używam od pół roku ipada 3 gen z retiną, iphone także z retiną.

w mini pixle biją po oczach. to nie jest sprzęt na fall 2012.

 

Kupie mini bo z zewnątrz mi się podoba. świetnie się go trzyma.

Jest leciutki (300g). ale poczekam na kolejną generację z retiną.

 

Jeśli już ktoś musi mieć mini to może kupować, jednak jeśli to ma być pierwszy tablet i wielkosc nie ma znaczenia

polecam ipada3gen. nowe dostaly spora obnizkę (np w kartonie z plombami pelna gwarancja po 1699zl)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Skoro tak mówicie to chyba rozejrzę się nad 10 3 generacji. Mam możliwość zakupu w Nowym Jorku a tam jest dużo taniej ipad 2 kosztuje 399$. Właśnie, a jak do tego wszystkiego ma się ipad 2? 0 Cytuj selektywnie Odpowiedz Cytuj

moment moment, jak masz wybierac pomiedzy 2 a mini to już inna para kaloszy.

są identyczne, bież ten który Ci bardziej odpowiada wielkością.

 

a najlepiej dopłać i bierz 3/4 z retiną :) moge Ci wkleic jak chcesz jakis printscreen z ipada3. zobaczysz sobie jaka duza to jest rozdzielczosc

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No ekran robi wrażenie... Jak obiecałem, dostajesz należne Ci plusiki. Dzięki wielkie za pomoc. Od razu dodaję że niedługo mam zamiar utworzyć temat między innymi i tabletach. Mam nadzieję, że będzie się udzielać. Jak na razie ten temat jest do zamknięcia. Dziękuję wszystkim Wam za pomoc.

 

kubaset97

 

Temat będzie dotyczył i samrphonów i tabletów. Napiszę go jak będę miał chwilkę wolnego czasu.

 

smartphonów*

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...