Skocz do zawartości

Z ubuntu na xp'ka


Recommended Posts

Siemka, wie ktos moze jak wyglada format ze zmiana systemu operacyjnego na ubuntu? Chce zmienic na WXP i nie mam pojecia jak to zrobic, ni tu BIOSa nie ma ani zadnych wskazowek, a potrzebowalbym zmienic bo brak mi wielu rzeczy na linuxie i nie potrafie ogarnac terminala i komend.

Link to post
Share on other sites

@Vercruysse

Nie moge nic w tym programie zmienic, probowalem usuwac ale nic z tego.

@Glider

Sciagnelem nagralem wlaczam i error, brakuje jakiegos pliku na plycie. Mysle ze tym sposobem mi sie uda tylko czy zna ktos jakies sprawdzone zrodlo zebym mogl sciagnac tego winka? Ta wersje sciagnelem z DW.

//

Sciagnelem z torrentow black edition xp 2012, zobaczymy co bedzie, wlasnie wypalam na plycie

 

Probowalem instalowac z 3 razy, wypalilem druga plyte, pojawiaja sie bledy w kernel debug dll.

jeden z nich:

\i386\KDCOM.DLL

nie wiem co mam robic, probowalem dwie wersje windowsa za kazdym razem jakis error, prosze o pomoc.

 

Udalo sie, Gparted'em usunalem partycje linuxowska i utworzylem partycje NTFS pod winde, potem po wypaleniu 5 plyt udalo sie znalezc dobra wersje, teraz sie instaluje bez zbednych komplikacji.

Jesli ktos wam mowi ze jak zainstalujesz linuxa i bedziesz mogl bez problemow wrocic do windy to mu nie wierz :D 2 dni sie meczylem zeby wrocic do windy.

 

Dzieki za pomoc, temat do zamkniecia :)

Edytowane przez Gashu
Link to post
Share on other sites

@up

I tak sciagnelem pirata, zadzialal. Wczesniejsze wersje ktore wypalalem byly wadliwe bo brakowalo wielu plikow, Windowsa nie da sie zainstalowac gdy mamy na partycji system plikow pod linuxa bo instalujesz winde nie ubuntu, wiec musialem usunac i stworzyc partycje na nowo, bo format nic by nie dal.

Link to post
Share on other sites

Windowsa da się zainstalować gdy mamy na partycji inny system plików niż ntfs. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. To, że poprawnie nie rozpozna partycji typowo linuxowej ext3,4 itp to nie znaczy, że nie mozesz usunąć nieznaną partycjię, stworzyć nową z systemem plików ntfs i zainstalować windowsa...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...