Skocz do zawartości

Komputer dla gracza do 2800 zł


Recommended Posts

Witam,

 

Mam w planach zakup nowego komputera który będzie służył przede wszystkim do grania. Moja wiedza apropo podzespołów jest bardzo mała. Odrazu mówię że overclocking mnie nie interesuje , nie mam bzika na punkcie maksymalnej wydajności. Kwota jaką chce przeznaczyć to 2800zł w porywach do 3000zł. Proszę o wasze propozyje owego sprzętu oraz o ocenienie zestawu który sam skomponowałem [prawdopodobnie bez ładu i składu :)]

 

 

PROCESOR - AMD X8 FX-8120 3.1GHz BOX

PŁYTA GŁÓWNA - Asus M5A78L-M LX V2 /// Gigabyte GA-970A-DS3

CHŁODZENIE PROCESORA - ??

PAMIEC RAM - Kingston HyperX DDR3 2X 4GB 1600MHz XMP X2 CL9 Grey Edition (Sandy Bridge)

DYSK TWARDY - OCZ Vertex 3 MAX SSD 2,5" 120GB 550/500 MB/s 75k IOPs + WD Green 1TB WD10EARX 64MB cache SATA-III

KARTA GRAFICZNA - GeForce with CUDA GTX 660 Gigabyte 2GB DVI&HDM&VGA (PCI-E) OC /// Radeon 7850 Gigabyte 2GB HDMI&DVI&2xminiDP (PCI-E) OC

NAPĘD - Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black (Serial ATA)

OBUDOWA - MODECOM GC2 – czarna

ZASILACZ - Chieftec GPA-500S8 bulk

 

Z góry dziękuję za poświęcony czas

Link to post
Share on other sites

http://www.purepc.pl...kupowy?page=0,7 tylko zamiast 3550 bierz najtańszego i5 ~640zł ( i tak nie podkręcasz wieć taka i5 styknie) i grafikę na gtx660 i masz taniej i szybciej.

E: SSD bierz Cruciala M4 albo nowszego lepszego Samsunga 830/840. OCZ robi zdecydowania najbardziej awaryjne dyski a Vertex 3 jest pod tym względem chyba najgorszy.

E2: Czemu nie AMD? Proste te procki nie nadają się kompletnie do grania, dla profesjonalistów z małym portfelem tak, ale nie dla graczy.

Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...