Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

Tylko że on jest tutaj już na specjalnych warunkach. O czym zdaje się zapominać. 

Tyle że byłem usuwany przez wiele kont, nie przez tekst pisany, o tym też ktoś zapomina ...

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

Jeszcze raz, tylko po polsku. 
 

Nie moja wina że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ... 


http://merlin.pl/Jezyk-polski-Miedzy-nami-podrecznik-klasa-5-szkola-podstawowa_Agnieszka-Luczak-Anna,images_big,19,978-83-7420-128-5.jpg


coś dla cb ;)

Link to post
Share on other sites

Jak siedziałem (w miarę) cicho tak siedziałem, ale szczerze mówiąc mam już dość. Zamknij się wreszcie "Czesiu" bo w****iasz ludzi i nie dość, że z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz, to jeszcze zgrywasz cwaniaka. Ciśniesz po wszystkich jakimiś prymitywnymi tekścikami z gimnazjum i nagle udajesz wielce zdziwionego: "dlaczego wszyscy przeciwko mnie?". Można mieć dystans do siebie, ale do pewnego stopnia, Ty ten stopień już dawno przekroczyłeś. Możesz teraz wkleić zdjęcie maści na ból du*y, czy jakiegoś innego gifa, czy też "XD" , bo pewnie na sensowną konwersację nawet Cię nie stać (już nie wspomnę o umiejętności poprawnego pisania),a wyglądasz mniej więcej jak te małe pieski - najwięcej szczekają a pierwsze uciekają. Najchętniej użyłbym tutaj innych słów, ale po 1. nie mam zamiaru narażać się na ostrzeżenia/bany ze względu na jakiegoś idiotę, a po 2. już Sid gdzieś to wcześniej zrobił.

Twoja próba "zrobienia porządku na BMK" i walki z wszystkimi użytkownikami wygląda mniej więcej tak:

 

 

http://barkpost-assets.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2013/04/cat_provokes_dog.gif

 

 

 

Miłego dnia.

Edytowane przez Klikacz
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Jak ma 19 to powinien choć krople mieć szacunku dla starszych od siebie osób.Mam na myśli NowajBiafra którzy maja(mogę się mylić) około 30 lat. A nie siedzieć  i mówić o "spermie".

 

Ty szanujesz,Ciebie szanują. 

 

Mi się też przytrafiało sprzeczki np który tel lepszy iP czy Samsung i tp. Za co przepraszam..ale bez przesady mówić o "spermie"...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...