Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

masz.. hmm.. ciekawą tapetę :) ile cali ma twój LCD?? Kręciłeś procka?? bo wydaje mi się że Q6600 2.40GHz to przynajmniej ze 400MHz za mało na GTX295 i procesor ogranicza Ci kartę :)
22" jeszcze nic nie bylo krecone, kwestia czasu :)

 

@raspi:

Odwróć sobie zasilacz, wentylator w dół. A ta gaśnica rzeczywiście wygląda świetnie :)

karta nie grzeje sie bardzo, jak odwroce zasilacz to zatkam calkowicie doplyw powietrza, nie o to chyba chodzi prawda?

Gasnica to tak zeby kazdy pytal "po co ci?" :P

Link to post
Share on other sites

A ten Antec nie ma takich podstawek na dnie obudowy, żeby zasilacz odstawał ok. 1cm od podstawy? Mój Three Hundred tak ma i zasilacz pracuje w tej pozycji. Ma tam najchłodniejsze powietrze przecież :) A 1cm w zupełności wystarczy.

Link to post
Share on other sites

A ten Antec nie ma takich podstawek na dnie obudowy, żeby zasilacz odstawał ok. 1cm od podstawy? Mój Three Hundred tak ma i zasilacz pracuje w tej pozycji. Ma tam najchłodniejsze powietrze przecież :) A 1cm w zupełności wystarczy.

Niestety nie, odleglosc miedzy zasilaczem a podstawa obudowy wynosi ok 1mm

 

 

Prosba do Was forumowicze, poniewaz to moje poczatki udzielania sie pytanie jest przypuszczam,blache:

mianowce jak umiescic opis PC-ta pod postem

 

Wchodzisz w Panel użytkownika > Profil > Edytuj podpis
Dzieki :)
Link to post
Share on other sites

Kurde, rzeczywiście są tam takie małe gąbeczki. Nawet w odświeżonej wersji 902 jest to samo. Ale z tego co widzę, jest możliwość odwrócenia zasilacza, nie? Tylko po co to zrobili, skoro praktycznie leży na dnie? :)

Link to post
Share on other sites

Foto:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a75 ... 97a24.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8f ... 38fa0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9af ... 0099c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f10 ... a5459.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/942 ... 843ae.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40a ... 9fe45.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9de ... 15766.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2df ... e2b8c.html

 

Ps. Robione kompaktem 5megaPix i trochę zdjęcia przekłamują kolor katod gdyż jest on czerwony a na fotach wychodzi trochę jak pomarańczowy no ale.. ;)

 

Config :> :

Płyta Główna - Gigabyte GA-EP45-DS3L (s. 775);

CPU - Intel Core2 Duo E8400 3.0GHZ (podkręcony do 4.0GHZ);

Grafika - ATI Radeon 4870 Sapphire TOXIC Vapor-X 1GB;

RAM - OCZ 2x 2GB DDR2 1066MHz Reaper EPP CL5 Heatpipe

Dysk Twardy - Samsung Spinpoint F1 750GB

Zasilacz - OCZ StealthXStream OCZ600SXS-EU 600W

Reszta zestawu - (foty jak dostane monitor z serwisu...)

Monitor - SAMSUNG T220;

Obudowa - ThermalTake V9 `okno`;

Audio Logitech X-230;

Klawa - Razer Lycosa;

Gryzoń - Razer Diamondback 3G 'Frost Blue';

Mousepad - Razer Mantis Control;

2 x zimne katody Revoltec 'RED'. :rudolph:

 

W planach cooler na procesor Scythe Katana 3.

Link to post
Share on other sites

No cóż u Mnie to nie wygląda ale tak Źle z wydajnością niema:)

CPU:

Intel Core2 Quad Q9550 2,83 GHz

karta graficzna:

nVidia GeForce GT200 GTX 260

dyski twarde:

Hitachi Deskstar P7 500 GB

płyta główna:

chipset Intel P35

pamięć RAM:

DDR-2 800 4 GB

Link to post
Share on other sites

Jak inni mogą to ja też chce :rudolph:

Płyta główna ASUS Maximus Formuła

Procesor Intel E8500

Pamięci OCZ Reaper 1200Mhz 4*4*4*12

Dyski Seagate Barracuda 7200.11 1000 GB oraz WDC 200GB (jako system)

Karta gr EVGA 9800GX2 KO

Obudowa Chieftec AGEIS

Zasilacz TAGAN TG700-BZ

DVD LG GH20LS10

 

Jak na razie tylko tyle ale własnie szykuje zmiany

karte graficzna wymieniam na GTX285 juz zamówiłem i bedzie u mnie w tym tygodniu. Niestety firmy GIGABYTE no ale coż miałem w ekstremalnie okazyjnej cenie :) Pozniej sie wymieni na coś lepszego :P

Nastepnie wymieniam zasilacz na mocniejeszy ta sama seria tylko zamiast 700w bedzie 900w ;)

Po wakacjach przyjdzie czas na zmiane płyty proca oraz pamieci - przesiadka na i7 zobaczymy co te cudenko potrafi :D

 

Osobiscie jestem bardzo zadowolony z obenej konfiguracji oraz jej wydajnosci, ale zawsze lubiłem mieć nowinki a że składam ludziom komputery to jest okazja co chwila wymieniac czesci, choc musze przyznac ze ta konfiguracja przetrwała u mnie prawie rok (nie liczac kilu drobnych wymian ala procek e8200-e8400-e8500, itp...) - jak jest cos okazja wymienic za grosze to..... chyba wiadomo

 

Pozdrawiam i życzę udanej nocki

Link to post
Share on other sites

No chyba się pochwalę, potwór to nie jest ale...

 

Procesor Athlon X2 5050+ z Pentagram Karakorum, na nim Antec TriCol 120 mm

Płyta główna MSI K9N SLI

Ram 4 x 1 GB Patriot 800Mhz 4-4-4-12

Dyski Seagate ST3250410AS 7200.10 w Raid 0

Grafika Gainward 4850 + Accellero S1 + Antec TriCol 140 mm

Corsair HX520

DVD Samsung 203B

Regulator obrotów Zalman ZM-MFC1

Na górze obudowy 140 SilentiumPc Zephyr, na tyle Scythe 120mm S-Flex 1200rpm i z Przodu jeszcze dwa Antec Tricol 120.

Wszystko siedzi w obudowie Antec Three Hundred wszystkie wentyle podpięte do regulatora, te z regulacją ustawione na medium, bo na low nie startują kiedy na regulatorze się poda 5V.

 

Odrazu przestrzegę przed kupnem tej grafiki w oryginalnej wersji (z palit-like okrągłym radiatorem, cala karta przykryta ciemnym plastikiem z otworem w środku).

Jeśli od razu nie wiedziałbym że będę zmieniał chłodzenie, to chyba bym oszalał przy tej głośności pracy!Działa jak odkurzacz, po ustawianiu w sterach najniższej wartości - przyśpiesza!

 

W przyszłości chętnie zmieniłbym procka na Phenoma II X4, ale póki co chyba nie będzie żadnej zadowalającej różnicy w grach, że o systemie nie wspomnę.

 

Nie wiem co zrobić z dyskami, piszczą, i są najgłośniejszym elementem kompa...

Można by było powyklejać obudowę matami, ale mam zbyt lewe ręce. Do tego 2x Scythe quiet drive, ale nie wiem czy to wogóle ma sens... (100 + 150 + 150)

Poza tym nigdzie nie znalazłem info jak one współpracują z takimi nisko profilowymi dyskami jak moje.

 

Pozdrawiam wszystkich rodaków :rudolph:

 

Edit: jak zdąrzę dotrzeć do domu, to wrzuce foty - ale z braku czasu panuje tam nieporządek....

Link to post
Share on other sites

A które jest nie obrócone? heh wszystkie są ok :), tak jak pisałem aparat przekłamuje bo efekt jest delikatniejszy a czerwony jest czerwony a na zdjęciach niestety wyszedł jak pomarańczowy, filmy jak oglądam to jak kolega wspomniał wyłączam (w dzień również) katody i nic nie świeci prócz fabrycznie podświetlonego FAN'a z przodu :P, planuje teraz pomalować wnętrze obudowy na czarno tak jak w obudowie Thermal Take V9 "Black Edition" :P ogólnie przez to iż RAM ma heatpipe'y, karta nie dość że sporawa to też ma heatpipe'y, zasilacz na dole, u góry wolno obrotowy wentyl o średnicy 230mm i w środku robi sie mało miejsca więc będę musiał ostro wymierzyć nim kupie cooler na procesor.. :)

Link to post
Share on other sites

Elo!

Nie chce mi sie czytac -nastu stron offtopu xD

A wiec przechodzac do sedna... moj zestaw jest calkiem nowy, gdyz ma tylko 4,5 roku a co to jest jak na PC ...

ZESTAW:

Płyta główna: AsRock socket 754

Procesor: AMD Sempron 3000+

Pamięć: 512 Mb RAM 333Mhz

Karta Graficzna: GIGABYTE Ati Radeon 9550 128Mb

Dysk: 250 Gb

Zasilacz: Modecom 400W

Monitor: LG Flatron 19' TQ-PF (cos tam) O.o

 

Ogólnie to jestem zadowolony z niego gdyz moge sobie pograc na nim na srednich detalach w grę pt. GOTHIC, a na niskich w GTA San Andreas wiec ogolnie to spoko... narzekac nie moge :/

 

 

P.S. Przydałby sie nowy... Może ktos z was bedzie na tyle dobroduszny i wspomoze mą skromną osobę w kolejnej edycji "ULEPSZAMY SPRZĘT BENCHMARKOWCOW"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...