Skocz do zawartości

Jakie korzyści wynikają z zarejestrowania produktu? ASUS


Recommended Posts

Witam

1. Posiadam mobo Maximus V Gene i GTX 560Ti DC2 czy jest sens rejestracji tych produktów w serwisach internetowych takich jak np. Klub ASUS. I jakie są z tego korzyści?

 

2. Czy mam możliwość wysłania np. Płyty głównej Maximus V Gene bezpośrednio do serwisu ASUS?

Omijając w takim przypadku łańcuch = Ja -> sklep -> hurtownia -> ASUS?

Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

Rejestracja w Klubie ASUS sprawia, że stajesz się częścią wspólnoty ASUS VIP oraz mailowo otrzymujesz wiele informacji o nowych produktach. Nie ma wpływu na reklamację urządzenia.

 

Reklamacja realizowana jest wyłącznie drogą handlową, serwis w Ostravie nie realizuje indywidualnych zgłoszeń bez numerów RMA. Te z kolei nadawane są zbiorczo wyłącznie Dystrybutorom.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

To ja zapytam tak-co w takim razie z płytą główną jeżeli okaże się że sklep "zwinął żagle" i zostaliśmy tylko z paragonem w ręku? Do kogo wtedy złożyć reklamację? A tak przy okazji-jeżeli płyta główna ma 3 lata gwarancji a mnie sklep dał 2 lata gwarancji to o co może tutaj chodzić? Czy można sprawdzić do kiedy obowiązuje gwarancja producenta (przy założeniu że producent nie odpowiada za produkt powyżej iluś tam lat od wyprodukowania płyty,pomimo że tyle co ją zakupiliśmy)? Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niestety spotkałem się z sytuacją zwrotu ASUSA, czas oczekiwania na naprawę był straszny... Najpierw definiowali problem, okazało się, że nie da się go załatwić na miejscu, laptop pojechał do Czech i wrócił może po 3 tygodniach... W sumie miesiąc bez komputera. Dodam, że od nowości miał uszkodzoną płytę główną. Co prawda później nie było już żadnych problemów, ale sam fakt, że nie załatwiają kłopotów na miejscu jest trochę kłopotliwy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...