Skocz do zawartości

Jaki cooler i pasta ?


Recommended Posts

Zacytuję sam siebie :

 

Taki był pierwotny zamysł, lecz ceny się zmieniają a nikt nie będzie tego co dwa dni aktualizował :)

Można by co 100 zł. ale np jeśli coś w jednym sklepie kosztuje 94zł a winnym 106zł.

 

Ten spis jest raczej dla osób, które same nie wiedzą czego chcą, lub potrzebują info o konkretnym chłodzeniu.

Aczkolwiek orientacyjne ceny, testy itp będą tam dostępne.

 

Myślę, że i tak każdy będzie zakładał temat w stylu " jaki cooler do 200 PLN polecacie ?"

Taki user dostanie kilka odpowiedzi i wtedy będzie mógł znaleźć proponowane mu chłodzenia w omawianym temacie.

Nie będzie tracił czasu na szukanie testów, recek, wszystko znajdzie w jednym miejscu :D

 

Link to post
Share on other sites

Podaje ceny orientacyjne, t.luk wspominał już o tym, ale przypomnę.

 

(ceny i tak każdy będzie sprawdzał tam gdzie chce ;)).

 

To aktualizujmy powiedzmy każdego pierwszego.

Na jakiej zasadzie ? Ceny mogą być nawet o kilkadziesiąt zł różne, w różnych sklepach, do tego dochodzą koszty dostawy ...

Zbyt wiele zmiennych ...

 

Dobra ja na razie spadam, muszę przy PC coś pogrzebać / zmienić chłodzenie na BQ :D /

Link to post
Share on other sites

Mozna zrobic szablon dla poczatkujacych i wpisac kilka pozycji dla past/coolerow kierujac sie cena/wydajnosc a reszta ktora potrzebuje czegos bardziej profesjonalnego bedzie pytac tych zaawansowanych userow jak T.luk ktory ma do czynienia z tego typu sprzetem i mozna sie opierac na jego opini.Dziekuje :D

Link to post
Share on other sites

Ceny mogą być nawet o kilkadziesiąt zł różne, w różnych sklepach, do tego dochodzą koszty dostawy ...

Zbyt wiele zmiennych ...

Dokładnie. Ja sam na początku myślałem, żeby dawać ceny w "widełkach" +/- 10 zł ale potem sobie przypomniałem, że koszta dostawy też się różnią (10-30 zł + Pobranie) więc to raczej bez sensu ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...