Skocz do zawartości

Płyty główne GIGABYTE gotowe na obsługę najnowszych procesorów AMD FX drugiej generacji


Recommended Posts

W związku z premierą najnowszych procesorów ze stajni AMD dla socketu AM3+, GIGABYTE przedstawia listę płyt głównych z serii 900 i nie tylko, które je obsłużą. Najnowsze wersje BIOS zapewniające kompatybilność płyt głównych GIGABYTE z procesorami AMD FX drugiej generacji są już gotowe do pobrania ze strony internetowej www.gigabyte.com. GIGABYTE jest pierwszym producentem, który w tak krótkim czasie od premiery umożliwia swoim użytkownikom „przesiadkę” na nowe CPU, które w stosunku do swoich poprzedników odznaczają się wyższą wydajnością oraz lepszym zarządzaniem energii. Poniżej znajduje się lista płyt głównych GIGABYTE na sockecie AM3+ oraz odpowiadające im wersje BIOS.

 

Model...........Rewizja.........Wersja BIOSu

990FXA-UD7......1.x.............F10E

990FXA-UD5......1.x.............Dostępna już wkrótce

990FXA-UD3......1.0, 1.1........F9E

990FXA-UD3......1.2.............FEF

990FXA-D3.......1.x.............F8E

990XA-UD3.......1.x.............F13E

970A-UD3........1.x.............F7E

970A-D3.........1.x.............Dostępna już wkrótce

970A-DS3........1.x.............Dostępna już wkrótce

780T-D3L........4.0.............FEC

78LMT-USB3......4.1.............Dostępna już wkrótce

78LMT-S2P.......5.0.............Dostępna już wkrótce

78LMT-S2PT......4.0.............FBI

78LMT-S2........1.x.............Dostępna już wkrótce

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

880GM-USB3 - Starsze modele jeszcze nie mam informacji czy będą i kiedy ewentualnie.

 

Aktualizacja:

Model...........Rewizja.........Wersja BIOSu

990FXA-UD7......1.x.............F10E

990FXA-UD5......1.x.............F10

990FXA-UD3......1.0, 1.1........F9E

990FXA-UD3......1.2.............FEF

990FXA-D3.......1.x.............F8E

990XA-UD3.......1.x.............F13E

970A-UD3........3.0............FA

970A-UD3........1.x.............F7E

970A-D3.........1.x...............F11

970A-D3.........3.0...............FB

970A-DS3........1.x.............F6

970A-DS3........1.x.............F6

970A-DS3........3.0............FB

780T-D3L........4.0.............FEC

78LMT-USB3......4.1.........F3

78LMT-S2P.......5.0...........F3

78LMT-S2PT......4.0.............FBI

78LMT-S2........1.x.............F5

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

aa to super czyli GA-990FXA-UD5 rev 1.0 zostanie zlana ciepłym moczem ?

czyli równie dobrze mogę ją wypierpapier do kosza bo do niej wsparcia już nie będzie ?

nie dość że na tym gigabajcie latają mi napięcia przy OC to jeszcze tutaj czytam iż w nowej rewizji będzie UEFI ...

pewnie naprawią wszystko co spieprzyli w starej wersji a tych co już mają starsze płyty zostawią na lodzie, standardowa polityka Gigabyte'a

Edytowane przez AMD Radeon Team
Link to post
Share on other sites

aa to super czyli GA-990FXA-UD5 rev 1.0 zostanie zlana ciepłym moczem ?

czyli równie dobrze mogę ją wypierpapier do kosza bo do niej wsparcia już nie będzie ?

nie dość że na tym gigabajcie latają mi napięcia przy OC to jeszcze tutaj czytam iż w nowej rewizji będzie UEFI ...

pewnie naprawią wszystko co spieprzyli w starej wersji a tych co już mają starsze płyty zostawią na lodzie, standardowa polityka Gigabyte'a

 

Dokładnie, taki syf, że szkoda gadać. Moja 990FXA-UD3 oczywiście też się nie doczekała LLC oraz UEFI, mimo że sprzętowo nie ma żadnych przeciwwskazań.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie o starszy model płyty http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-ma790fxt-ud5p_10.html ma wsparcie dla fxów?.Z ciekawości pytam bo może kiedyś bym tam wciepnoł jakiegoś fajnego fx.Bo wczoraj złożyłem nawet fajny zestawik :D.ta płytka+965 jak dojdzie chłodzenie to O.c 4.2+8gb ram 1600+radek 6850 narazie śmiga na 900/1100 dalej nie próbowałem bo mi się nie chciało :D.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...